Slovenija
4392 ogledov

Tim Mitja Žagar: S podjetjem Iconomi dobil prek deset milijonov dolarjev

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lavandin 13:20 08.junij 2017.

    jaz kot oklicani milenijski japijevec se strinjam z vaso izjavo.

  • lavandin 13:22 08.junij 2017.

    Danes se stojis za svojo izjavo?

  • lavandin 13:03 08.junij 2017.

    Ne seri!\s\sTrenutni marketcap: 100Miljard.. niti ampak niti priblizno ni to realna vrednost.ne smesi se z marketcap primerjavami

  • mkmorfius 13:20 13.maj 2017.

    Jonny13a - če si ti LASTNIK podjetja, ki se ukvarja tudi z pregonom spletnih prevar in da govoriš take NEUMNOSTI kot jih, potem te prosim ZAPRI SVOJE PODJETJE ker si zgleda TAKO ZELO NEIZOBRAŽEN in ZAPLANKAN, da ti NI VEČ ...prikaži več POMOČI! Iconomi je na coinmarketcap vreden PREKO 65miljonov dolarjev! In TI imaš jajca rečt da je to scam??? Imaš veliko srečo da te tvoja neumnost NE BOLI ;)

  • mkmorfius 13:21 13.maj 2017.

    VIR: http://coinmarketcap.com/assets/iconomi/

  • Johnny13a 11:55 06.november 2016.

    Zelo enostavno, ti si sposodiš od znancev in prijateljev "samo" 25.000 EUR (vložek), on ti bo pa v naslednjih 36 mesecih po obrokih (t.j. 1400 EUR) nakazal 50.000 EUR (obljuba) v obliki nekih sumljivih transakcij/kritjem z neko kreditno kartico firme ...prikaži več iz Malte/Šri Lanke. Firma bo prenehala delovati po 12-16 mesecih. Če boš med prvimi (kar si že pozen), boš dobil "večino nazaj", če boš med zadnjimi dobiš nazaj za en burek :) Tip se bo odselil v Brazilijo/Argentino, ker bo "zoper njega politična gonja ker je tolk kul", vlagatelji ostanejo brez dnarja... End od story...

  • jakec1575 13:15 06.november 2016.

    No, ni čisto tako. Musk je vreden 13 mrd, ampak je raztrgan na 3 ogromen in kompleskne projekte. Dela tudi nekaj za dobro ljudi. Na drugi strani imamo Zuckerberga s 50 mrd, ki za druzbo naredi bore malo. Ljudej izgubljajo ...prikaži več dragocen zivljenjski cas za vseckanje, medtem ko bi neakj lahko ustvarjali. Nekatere pa prime tudi depresija. Dejstvo je, da je smisel ekonomije, da denar krozi. Da se vlaga in da ljudje trosijo. Trosis pa samo, ce imas zaupanje v ekonomijo. Japonci so zato ze 2 desetletji v recesiji. vsak denar, ki ga je vlada dala posameznikom za potrosnjo, je sel na varcevalne racune. Denar je tam mrtev. prvi bi morali bogati pognati ekonomijo in reinvestirati, da odskocimo iz 20st v nove ciste tehnologije ter resimo sebe in planet.

  • ZigaD 14:30 06.november 2016.

    Spremljam fante že od investicije s strani Launchuba in poznam tudi drugega soustanovitelja Janija. Tebi Johnny13a in podobnim pa predlagam da tudi ti postaviš jajca na mizo s svojim imenom in priimkom, ter za tvoj startup najprej pridobiš ...prikaži več investicijo institucionalnih vlagateljev, nato se s centralno banko zmeniš za bančno licenco na češkem, za tem pa pridobiš $10milijonov in ustvarjaš delovna mesta pri nas, ob enem pa še poslušaš tebi podobne. Pred tem npr. lahko tudi narediš mobilne aplikacije odpiralnicasi.com (glej openhours.dk, etc)... ti fantje so štručkoti in je me je sram da sem slovenec ob prebiranju vaših komentarjev.

  • jakec1575 11:12 06.november 2016.

    Problem je drugje. Danes samo še šestina ljudi proizvaja vse potrebno za preostanek ljudi. Zato si je potrebno izmisljevati nova dela, da lahko zaposlimo ostalij 5 šestin. Če bodo solato flancali drončki, cvetlnice opjalai drončki, ljudi zdravili računalniki sami..... Potem ...prikaži več bo potreben UTD. Ljudje pa bodo se vseeno morali nekaj poceti, sicer se jim bo zmesalo. Druzba bo lahko delovala samo še brez denarja in da bodo reči dostopne vsem. Ne razumem pa kako on misli prevzgajati in presolati 45+ ljudi. Razvoj se premika vedno le z odmiranjem generacij. Ne mores prehitevati po desni. Mnogi v zgodovini so poskusali pa jim ni uspelo. Tesla npr.

  • jakec1575 13:18 06.november 2016.

    Naceloma so stare banke velika ovira, ker ne spodbujajo start upov. Sedaj se nekaj premika, ker nimajo vec zasluzka s krediti, ampak dejstvo je, da njih ne zanima razvoj ampak samo zasluzek in zato je financiranje mimo bancnih valut nujno ...prikaži več potrebno. kickstarter in podobne platforme so zame kot lokalne hranilnice, ki vlagajo zaradi ljudi, ne zaradi korporativnega zasluzka. S takimi projekti ni nic narobe, morajo biti pa v funkciji ljudi in realnega sveta.

  • allstarr111 13:28 06.november 2016.

    Aja še to, razen prevare ne vidim nobenega smisla imet svoj denar v katerikoli kriptovaluti ? Zakaj bi to človk rabu ? Edin da se navadni ljudje igrajo borze, naberejo dovolj veliko količino nekih kvati kovancev, začnejo kampanijo (pumping) laganja ...prikaži več in zavajanja kako bo zadeva donosna in kako neverjeten potencijal ima, folk navali oni prodajajo in pokasirajo zadeva se seveda sesuje in oni pač rečejo no ja ni se izšlo sej je šlo vse skupaj samo za STARTUP hahahahaha PONZIJEVA SHEMA ZAPAKIRANA V KRIPTOVALUTE to je to.

  • tenzor 14:28 06.november 2016.

    Sam nisem fdvjevec, daleč od tega. Prijavil sem se na žurnal samo zaradi tega članka. Morte vedet, da vsi k nabijate tule ste dinozavri, generacija ljudi, ki je svet zafurala in ga še fura v prepad (trenutni sistem je cel ...prikaži več v kurcu). Ljudje kot so Tim, gledajo v prihodnost in kako bi spremenili to zafuranost, ki je trenutno aktualna (seveda je treba pri tem tut neki zaslužit). U glavnem, tudi če zadeva propade (Iconomi) ali kakorkoli, Kripto svet ne bo propadel če imajo ljudje vsaj še malo možganov v glavi in začnejo malo razmišljati kako se dvigniti iz te umetno ustvarjene bede. Celoten sistem je ustvarjen tako, da razen če nisi rojen v pravih krogih imaš 0.0001% da uspeš oz. si zagotoviš finančno neodvisnost. Davki so trenutno taki, da imaš več če si na sociali in napumpaš 10 otrok in živiš od podpore, kot da zmigaš svojo rit in dejansko neki ustvariš. Plače pa vsi vemo kakšne so ker je sistem narejen da te zasužnji. Upam, da se navadni ljudje enkrat lahko postavimo zase, vzamemo stvar

  • primoz.g 16:09 06.november 2016.

    NE Ziga TI mi razloži, zakaj bi bral Forbes članke, sej oni mi ne poskušajo prodat megle, ampak mi jo skuša nekdo drug ki z njimi nima nič. TOrej ker tako dobro poznaš zadevo, bi se spodobilo da NA NEK ...prikaži več DINOTOM prijazen način to obrazložiš, predvsem finančno plat recimo, kako se denar ustvari, PRAVI denar ne virtual cash.

  • macola 09:55 06.november 2016.

    Sorry.....model živi v virtualnem svetu, kot je virtualnih teh 10mil. dolarjev. On bo "sesul", spremenil, konkuriral obstoječemu denarnemu sistemu, ki ga obvladuje peščica zemljanov? Res je, vredno spraviti ta članek....

  • novispenjac 11:08 06.november 2016.

    izjemno zanimivo in vsak kratek čas bo zelo uspešno. Gre pa za nadgradnjo mešanja dreka z izvedenimi finančnimi instrumenti. Želim mu čim več uspeha in da bi podjetje ostalo v Sloveniji s čim več zaposlenimi.

  • novispenjac 11:08 06.november 2016.

    vsak = vsaj

  • asmas 11:39 06.november 2016.

    ker ima toliko "virtualnega"denarja bi ga prosil,da mi razloži s čim plačuje položnice.meni se nabirajo ,ker jih nimam s čim plačati pa bi probal tud jaz zaslužit kakšen sold na ta način

  • Johnny13a 11:56 06.november 2016.

    Želim mu davčni pregled in pregled Urada za preprečevanje pranja denarja na mesečni ravni.

  • Johnny13a 11:57 06.november 2016.

    Folk se pizdi, da mu krade peščica bogatih miljarderjev. Dejansko pa mu kradejo drugi reveži s temi Ponzi shemami, ki obljubljajo suho zlato...

  • lavandin 13:05 08.junij 2017.

    funny money thats all! bee

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.