Slovenija
213 ogledov

Titova ne bo več, bo Bajukova ali Slakova?

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 15:29 04.oktober 2011.

    kar je bolno je očitno neozdravljivo, prežeto s sovražnostjo

  • wester62 16:31 04.oktober 2011.

    očitno se je zavohalo in prihaja SDS na čelo in s tem spet ideološka kreganja in nič ne bo spet z razvojem. jaz bi vseh tistih nagnal iz parlamenta ki so si 20 let greli svoje bogate riti. ti so ...prikaži več zlo za slovenijo.hočemo nove sposobne in neobremenjene s ideologijo ,ki imajo vizijo in upanje za tveganje.

  • mukotrpni 08:41 05.oktober 2011.

    hahahahaaaa Baukova, pa so normalni?Tito je zaslužil vsaj ime ulice.Ne rečem da je bil idealen,ampak je naredil veliko za Slovenijo.Vsi tisti kateri zdaj pljujejo po njem,so zrasli, šolani,dobili stanovanja, službe,hiše,nosili so mu štafete ...zdaj se pa nekaj kurčijo...Kaj mamo ...prikaži več zdaj mi,generacije po Titu?Strah za službe, še več zadolževanja države,brez stanovanj,brez prihodnosti...Pa treba pošteno povedat kdaj se je bolje živelo..Če že treba spremenit Titovo ulico naj bo "SLAKOVA" to je zaslužil več kakor vsi politiki skupaj v 20 tih letih....vendar ima vsak svoje mnenje o zgodovini in življenju, tole je samo moje

  • hubertfast 08:54 05.oktober 2011.

    Če že moram izbirati med Slakom in Bajukom, je zadeva jasna. Slak absolutno. Njega se bomo spomnili še čez 100 let. Bajuka (naj počiva v miru) smo pa že zdaj vsi pozabili. Le Nsi ga vleče na plano, ki si ...prikaži veči hoče preko njegovega imena dvigovati raven popularnosti. No, sreča, da jih ne bo v parlamentu.

  • xrand 12:18 05.oktober 2011.

    Kaj je bol pomembno da lahko ti blebetaš bedarije ki jih tako ali tako nihče ne upošteva ali da imaš streho nad glavo in kruh? Imetje je bilo vzeto za dobrobit mase in ne tvojega osebnega okoriščanja. Kaj je bolj ...prikaži več pomembno ti osebno ali večina ljudi? Nekateri ste pa sebični. Smešno je kako kapitalizem prepriča ovce da so bogovi (kar je pa vse skupaj itak laž ki z lahkoto sede praznoglavcem).

  • xrand 18:13 05.oktober 2011.

    Saj poštenim ljudem ni jemal svobodnega izražanja in razmišljanja. Samo tistim ki so se hoteli na račun naroda okoriščati tako kot se nas trenuten sistem.

  • Matej Kovic 19:20 05.oktober 2011.

    Tito zločinec? Morda se motim, vendar je bil gospod nominiran za Nobelovo nagrado za mir v letu 1972. Ob njegovem obisku v ameriškem Senatu so senatorju stali in ploskali. V združenih narodih je požel odobravanje vsakič, ko je govoril. Življenje ...prikaži več je zaključil s slovesom delegacij iz 127 držav, od vzhoda do zahoda, kapitalistov in komunistov. Predsedniki, kralji, podpredsedniki, zunanji ministri... vse je bilo zbrano na njegovem pogrebu v dandanes nepomembni blakanski državici. Preden si ustavno sodišče, ali kdorkoli drug, dovoli marganizirati njegov vpliv na svetovno politiko tiste dobe, bi morda morali prebrati kakšno zgodovinjsko knjigo. Ne takšno, spisano s starani razočaranih balkanskih kvazi zgodovinarjev, pač pa tisto, ki temelji na arhiviranih dejstvih Titovih »nasprotnikov«. Zaplenjeno premoženje? Bu-hu, mojim prednikom so zaplenili lastništvo v Dekorativni, Pivovarni Union, Vzajemni zavarovalnici (danes Zavarovalnica Triglav), Holetu Park na Bledu, zemljišča na katerih danes s

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:51 04.oktober 2011.

    krtmen1@ko si ti še visel na maminih joških smo nekateri živeli v "komunizmu",in moram priznat,da je blo bolje,kot je sedaj,ko nas umsko pohablja RKC in njih pedofili v službi vere!

  • xrand 17:07 04.oktober 2011.

    Tito je bil mednarodno priznan politik kar za nikogar od naših novodobnih ne moreš reči. Nejkaj jih celo iz tujine obtožujejo podkupljivosti. Če si tako nasedel propagandi trenutnih političnih opcij si raje poglej kaj si o Titu mislijo zunaj naše ...prikaži več nevoščljive Slovenije. Poleg tega si lahko pogledaš seznam dekoracij Tita na http://en.wikipedia.org/wiki/Awards_and_decorations_of_Josip_Broz_Tito . Utemeljeno boš komentiral šele ko boš TI imel tak spisek priznanj in dekoracij. Pa lep pozdrav

  • privat 19:23 04.oktober 2011.

    če je ustavno sodišče odločilo pravično v času neustavnosti??? Ustavno sodišče je odločilo ,da so trgovine v nedeljah zaprte a neustavna banda je odločila drugače in zasužnila prodajalce...Res pa je vse na glavo obrnjeno ,če se prašamo kaj ti pošteni ...prikaži več ljudje delajo na politični sceni barabizma...nekdo bi rekel lahko ,jaz pa nočem biti člen v taki vladi ,ki ponuja samo iskoriščanje poštenosti!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:26 05.oktober 2011.

    Men pa svobodnega izražanja in mišljenja ni vzel,ker mi to ne more nobeden vzet,druga stvar pa je,kolk sem zarad tega najebal,ampak še vedno trdim,da je bolje,kot sedaj,ko vsi,ki majo pet minut časa pokradejo,da glava peče!!

  • privat 19:25 04.oktober 2011.

    jaz sem za titotove ulice in sem proti Pahorjevi , Bajukovi,Janšetovi...ker enostavno tega niso vredni!! Tito je zgradil Slovenijo in ti nasprotniki so samo od tega živeli...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:00 04.oktober 2011.

    Po teh kriterijih bi blo neustavno tudi to,da imamo stranko SDS in njenega fuererja,ki simbolizirata nadaljevanje totalitarnega cerkvenega režima,ki je bil pred vojno in med okupacijo,pa v času vlade Argentinčka in leti 2004-2008!

  • Gašper Gruden 19:27 04.oktober 2011.

    A so sodniki res neumni al kaj.Pojma komunizem in socializem nista zamenljiva. Socializem je kot prva stopnička, komunizem pa druga (ki je v Jugoslaviji nismo dosegli). Beseda komunizem se uporablja samo zato, ker je močnejša.A nima sodišče kej ...prikaži več bolj pametnega za delat kot pa se ukvarjati z neumnostmi ki jih predlagajo krščanski fanatiki

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:41 05.oktober 2011.

    Sem delal v prejšnem sistemu in delam v tem,pa moram rečt,da se tut slučajno ni tolko pokradlo od 1945-1991,kot se je tu v zadnjih 5.letih,žal!!

  • gggg 08:20 05.oktober 2011.

    Sicer ne vem, kaj vidiš tako slabega na Bajuku. Bil je predsednik slovenske vlade, vedno je delal v korist Slovenije in nikdar ni bil diktator.Če ti nebi bil tako zaslepljen zaradi njegove stzrankarske pripadnosti, bi videl, da je v ...prikaži več svojem političnem delovanju naredil za Slovenijo več kot vsi SDjevi, LDSovi in ZARESovi politiki skupaj...

  • gggg 11:53 05.oktober 2011.

    križar, in kaj je tebi dal takega, da ti nebi mogel dati kdorkoli drugi...meni je pa vzel: možnost svobodnega izražanja mnenj v mladosti, možnost svobodne izbire dejavnosti v mladosti, pa nenehno zaničevanje s strani okolice... mojim starim staršem ...prikaži več in posledično mojim staršem (in posledično meni) je vzel precej imetja... Ja saj nekaj smo dobili nazaj, vendar smo leta in leta živeli brez pravic in vsega kar smo nekdaj imeli - pa smo vse pošteno prislužili... Toliko da naštejem samo nekaj negativnih izkušenj, ki jih imam zaradi njega in njegovih odločitev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.