Magazin /magazin/vip
395 ogledov

To je razlog, da so Mateju vse pobegnile

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 13:14 29.junij 2016.

    No nimaš ravno prav...s besedo kmet si odprl tisto obdobje, ko so bili v centru (LJ) vsi sami intelektualci in so označevali vsakega iz podeželja s kmetom, češ da oni so pa butasti. Zagotovo nisi uporabil prave besede in ne ...prikaži večde in ne se zaradi tega razburjati. Poznam veliko kmetov, pa tudi kmečka pamet je bila vedno korak naprej, tudi pred našimi parlamentarci. Kmečka logika je daleč pred tistim, kar si nekateri , ki se smatrajo za intelektualce, sploh lahko predstavljajo. Veš, dokler misliš da vse veš, nič ne veš, ko pa enkrat veš kaj vse ne veš, pa šele nekaj malega veš.

  • c1305166 13:33 29.junij 2016.

    Popolnoma razumem, da bodo kmetje žaljivko "kmet" vedno dojemali kot osebno žalitev, čeprav ni bila izrečena v tem kontekstu. Zato se vsem kmetovalcem, na tem mestu, za to v pogovornem jeziku pogosto uporabljeno žaljivko, iskreno opravičujem. Kmete zelo spoštujem (razen ...prikaži več tistih, ki mi pravijo, naj vtaknem prst v šupak in ga poližem, seveda), saj se zavedam pomembnosti njihovega izredno težkega dela. Me pa vso to razburjanje zelo spominja na razne izpade, ko nekdo nekomu spolno občuje mamo.. vsi to govorijo, dokler nekdo tega ne reče tebi, potem je pa cel halo. Malo hinavsko, a vseeno razumljivo. Kul? :)

  • Zmago 18:39 29.junij 2016.

    Joj Vojtek a si si tokrat pozabil dati plus ?? Vidim da si bil na drugem kompu pa imaš že povsod +2 ;-))No ko boš nehal jokat ti pa tudi jaz dam kakšen ........................ +.\s\s;-))Sigurno je bila zahvala ...prikaži večla dobra zato sem ti dal + !! Srečen ?? ;-))))

  • YASSIR 10:24 29.junij 2016.

    A zdaj bomo vsak teden brali o bivših puncah vseh osmih ki sodelujejo v šovu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.