Magazin /magazin/vip
2079 ogledov

To naj bi bil razlog, da se je Melanii zmračil obraz

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 08:10 30.januar 2017.

    K.D., začni se končno ukvarjati s čim pametnim. Življenje teče prehitro, da bi bil lahko človek fokusiran samo na take neumnosti. Začni živeti!!!

  • Papaja Popi 08:27 30.januar 2017.

    Očitno se nekateri še sedaj niste sprijaznili, da je Tramp zmagal in da je Melanija ( SLOVENKA ) prva dama ZDA in sveta.

  • KOJAK 08:30 30.januar 2017.

    Jaz sem se včeraj vozil z mestnima avtobusom, na bavarcu se je nekdo ogabno usral, nekaj potnikov nas je zelo grdo gledalo. Kam pošljemo članek in naše zgražanje da bo vaš častiti medij to objavil?

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 08:50 30.januar 2017.

    S ČIM SE UKVARJA žURNAL???? Res ste bedni.Koga to sploh zanima????

  • smejka 10:40 30.januar 2017.

    Kakšni komentarji(vsaj večina)!!!Pišejo zaradi takih kot ste vi....berete, ker vas zanima ali zato, ker nekje lahko(anonimno) poveste svoje mnenje!

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:46 30.januar 2017.

    Tudi nad tvojim komentarjem ni videti imena in priimka

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:46 30.januar 2017.

    Tudi nad tvojim komentarjem ni videti imena in priimka

  • jozicamurn 17:55 01.februar 2017.

    Igrano v nazaj ter prirejeno, torej je liberalno FAKE kot vse pri liberalcih. Predvajano v reverse mode.

  • ode 17:06 30.januar 2017.

    Mislila je, da se obrnil k njej, zato se je nasmejala. Dejansko se je pa obrnil k Ivanki, ki je stala zadaj in jo gledal mimo Melanije. Ko je to ugotovila, je bila jezna in užaljena. Upravičeno!

  • KOJAK 13:32 30.januar 2017.

    Spoštovana smejka, jaz sem se oglasil zato ker je zadnje čase ŽURNAL postal podobno SMETILO kot 24kur. Prej je bil normalen medij z verodostojnimi novicami berz balastnega sranja in z zavajajočimi naslovi. Je pa kriza naredila svoje, in novinarji so ...prikaži več morali iti na svoje in za večjo klikanost pišejo te neumnosti ... čeprav jim tega ne bi bilo treba. Bo očitno kmalu še manj bralcev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.