Slovenija
3042 ogledov

To so upravičenci do izposoje računalniške opreme

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 14:54 31.januar 2024.

    Cigani za cigane.

  • Soljatar 14:31 31.januar 2024.

    čez par mesecev se bodo te računalniki na Bolhi prodajal...

    • Ender3 17:39 31.januar 2024.

      Soljatar, če me spomin ne vara so se na Bolhi tudi boni preprodajali..Na eBayu pa dobiš pokvarjene za bagatelo. Pametni in sposobni jih popravljajo in prodajajo naprej. Zelo dobičkonosen posel ob tem, da sicer ne/dobavljive rezervne dele iščejo na doniranih ploščah..

  • Soljatar 14:30 31.januar 2024.

    itak, cigani prvi na spisku...

    • Ender3 17:40 31.januar 2024.

      Itak, da so cigani za tablice prepametni..

  • lojs 14:38 31.januar 2024.

    cigani prvi, ampak to bo šlo vse v prodajo, ker oni prodajo ves krš, kupijo pa kaj boljšega

    • Ender3 17:33 31.januar 2024.

      lojs ne vem če si ravno ti poklican, da sodiš o kvaliteti opreme..Ko je Adrijanič delil bone so tipi bolj kot računala kupovali monitorje, miške, slušalke..Kje si bil tedaj, da bi jim na forumu nudil pomoč in ne pisal nebulozne komentarje.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 15:32 31.januar 2024.

    mi ki pridno delamo pa lahko otrokom kupujemo sami al kako? lenuhi pa lahko dobijo vse zastonj. vrtce, opremo, socialno...

    • Ender3 17:46 31.januar 2024.

      Če čepiš na forumu, komentiraš, si menjaš up. Imena še ne pomeni da dalaš. Kdo Pa vam plačuje davke in prispevke. Vem, da je to glupo pa vendar..

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:42 15.februar 2024.

      dragi Ender. Imam cca 5 različnih računalnikov, ki jih uporabljam pri svojem delu, imam več profilov. Ne sedim venomer v pisarni. Imam firmo, na leto plačam več mio EUR davkov in prispevkov. Ne jamram, delam.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:42 15.februar 2024.

      Ljudje v moji firmi so zelo dobro plačani. Staršem se pridružujejo otroci, ki so končali študij, tako zadovoljni so ljudje pri meni. Plače so visoko nad povprečjem. Izvozimo skoraj 94% vsega kar naredimo. in ja jezi me, da eni delamo ...prikaži več in plačujemo enim se pa delat ne da. (pa ne govorim o bolnikih, nezmožnih za delo). govorim o lenuhih in zabušantih.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:42 15.februar 2024.

      ps. zdaj me ni bilo na forumu več kot 10 dni. bil sem v tujini in dogovarjal nove posle. ti pa si komentiral vsak dan....

  • lojs 14:28 31.januar 2024.

    se pravi OS bo linux in samohranilke na socilacu so idealne ... ne rečem da ne, ampak kaj pa dostop do neta? moje tipkanje tukaj gor je brezplačno, ker sem naletel na neke nebuloze ... folk ma smarte, tudi tisti ...prikaži več cigoti, ki so na dnu, vse znajo, tale komp bodo pa prodali za drogo

    • Ender3 17:52 31.januar 2024.

      lojs ne vem, da vas toliko skrbijo drugi..Saj v kleti imate tablice, internet, sokove, polisendviče..Ne skrbi vas licenca OS windovs, drugi programi, ki bodo v prihodnosti plačljivi. Za vse poskrbijo IP eksperti SDSa.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:41 31.januar 2024.

    spet cigani, kmalu bodo na bolhi ko jih bodo prodajali

    • Ender3 17:55 31.januar 2024.

      Pa tako hitite kritizirat, da je zapravljanje denarja za računalnike nesmiselno. Še na Bolhi bodi imeli s tem koristi.

  • Naklonsky 16:10 31.januar 2024.

    Brezposelni bodo dobili računalnike - da bodo igrali igrice namesto da bi delali.

    • Ender3 17:58 31.januar 2024.

      Ne vem če so ti laptopi ravno primerni za igranje rač.iger..Za to navadno rabiš PC in močno grafiko..Temu primerni laptopi pa so zelo dragi in pri pogostejših okvarah težko popravljivi..

  • Friderik1950 16:50 31.januar 2024.

    Neverjetno - nevjerovatno, ministrica pravzaprav čez noč speljala digitalni prehod. V bistvu smo že v digitalnem svetu. Samo, da se čudiš.

    • Ender3 18:04 31.januar 2024.

      Želijo digitalizirat, opismenjevat državljane medtem, ko v javni upravi in zdravstvu še vedno prisegajo na papirologijo. Si morda kdo predstavlja, da bodo potem uzakonili možnost neposrednih /direktnih/volitev. Ne, to pa bog ne daj, da bi se te možnosti poslužili.

  • sandi76 19:29 31.januar 2024.

    Tako, kot so šli stihijsko v nabavo računalnikov brez predhodnih jasnih ciljev, kdo bo te dobil, tako danes stihijsko sprejemajo načrt razdelitve, ki bo kmalu pokazal svoje napake in vso bedo te nabave !

  • bobubob 23:55 31.januar 2024.

    Bolha: prodam raćunalnik, poceni, nov, imam ih već. Preuzem u rojama.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.