Svet
190853 ogledov

Trgovino, kjer kupuje pol Slovenije, obiskala policija

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dejan Vehovec 00:23 24.marec 2024.

    mirela je kot bi vstopu v časovni stroj za 40 ali 50 let v preteklost, gneča, ljudje s polnimi pvc vrečami v rokah, italijansko ne slišiš, tud slovensko redkeje kot hrvaško al srbsko, beda total, je zanimivo, v sloveniji pa ...prikaži veča veliko štacun z robo iz mirele in cenami krat dva najmanj

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:32 24.marec 2024.

      Ja bo držalo,da robo na tržnici prodajajo iz mirele,samo cena je višja,prevoz pa to haha

  • Avatar Leon
    Leon 06:31 24.marec 2024.

    Kdo sploh še hodi v Trst ?

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:28 24.marec 2024.

      Čifoti

    • atamama 16:44 24.marec 2024.

      Tisti, ki raje plačajo 20E v tej trgovini kot v SLO shopping centrih za enako stvar 80 do 100.

  • Avatar NickMason
    NickMason 21:40 23.marec 2024.

    To treba takoj zatret,pa ne more folk poceni kupovat,kaj pa se to pravi ,dovoljeno je samo odiranje folka ,bognedaj da se to zgodi

    • gggg 22:11 23.marec 2024.

      Ni problem v nizki ceni, ampak v neupoštevanju zakonodaje in v izogibanju plačila davkov.

    • Avatar NickMason
      NickMason 22:37 23.marec 2024.

      če bi bilo to res ne bi rabili za to 50 let da ukrepajo,novica je pač v stilu ,samo da se klika

    • rd2dmk2 23:26 23.marec 2024.

      kolk oštarij v slo ima pravilo da se lako plača samo z gotovino, račun pa.. je internet crknu, tle maš paragonski blok. pa niso tam za 9 gorami kot bine volčič, so na zelo eminentnih krajih. pa ni na vratih ...prikaži več napisa zaprto zaradi utaje davkov.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:30 24.marec 2024.

      Bomo raje pri nas naredili dobrodelno fuzbal tekmo,in pomagali revežem in poplavljencem

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:50 24.marec 2024.

      To pri nas ne bi laufalo niti en mesec

    • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 09:37 24.marec 2024.

      Rd2 plačevanje z gotovino ni nujno povezano z utajo davka. Izdan račun je tisti, ki je bistven. Mnogi prodajalci menda ne sprejemajo kartičnih plačil zaradi visokih bančnih provizij.

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:20 24.marec 2024.

      rd2..., paragonski blok več ne obstaja in je prepovedan že dolgo,v primeru izpada se vklopi pomožni program in se zaključu s prodajo in tudi trgovino zapre če recimo zmanjka elektrike in dokler se težava ne odpravi je trgovina zaprta .

    • rd2dmk2 18:22 24.marec 2024.

      nick,ti moraš do zakljčka delovne dne poslati na FURSspisek vseh računov. in drugič važna je internetna povezava ne pa štrom. in qdc... ja no koliko pa misliš da je dnevna provizija pri pologu gotovine ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:52 24.marec 2024.

      32 let sem delal v trgovinah pa menda vem nekaj,račun je vsak povezan z glavnim serverjem in ni verzije da daš stranki robo z roko napisanim računom,ne rečem da se ne golfa ,vedno se najde lopov,samo ti niso v trgovinah ...prikaži več ampak na visokih položajih,navaden trgovček bi bil kaznovan pa če bi samo čigumi v žep dal.

    • rd2dmk2 19:54 24.marec 2024.

      oh ja nick, treba je račun izstavit, tudi v neki gorski koči, a ne ? kje na pokljuk recimo pa imaš internet ? a ti kabel potegnejo gor do tamarja, kjer pastir čez poletje pase krave in prodaja kislo mleko, ...prikaži več internet je pa kje? cel dan pišeš račune lokalno, potem pa zvečer se odpelješ v mesto in tam preneseš. ma ti to povem iz trinajste roke. in nehij bit trapon s tem kdo kako krade. sicer pa nick, dej men ti razlož tole zakaj obstajajo cash &carry stacune samo za podjetnike ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:04 24.marec 2024.

      V gorski koči pa kje kupi???? a kar tok malo na lepe oči .Ti bom dal primer ,kupiš 100 sokov 500 si jih prodal ,kako potem v skladišču to prodajo ,spet na lepe oči.Saj tebe razumem ,samo ti težko priznaš ...prikaži več karkoli kar se ne sklada s tvojo pametjo.

    • rd2dmk2 20:25 24.marec 2024.

      o sveta pomagavka. a ste res tolk zabit ko žebelj. dej sprav tiste par koleščkov v pogon. tamar, pastir , majerca, krave. oni ne kupjo nič. pomolzejo kravo, zlijejo mleko v šalco in ga dajo skisat. promet. 50 kil trave, ...prikaži več 50 litrov mleka 150 meric kislega mleka. zdej pa ti uredi materialno poslovanje skladišče , pišuka. zarad mene si ti lahko 430 let delal v štacun. ampak sem dal prodajo na terenu, prodajo v štacunu, storitve na terenu, ma dej ti ne ser men.

    • Avatar NickMason
      NickMason 21:15 24.marec 2024.

      Kam si ti zašel ,iz neke italijanske trgovinice primerjaš že s pastirji pa ne vem kaj😅,mislim da si že orng pod substancami,uživaj še naprej ,pa lahko noč oz. karkoli

    • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 22:35 24.marec 2024.

      Na tržnicah paragonci še šibajo

    • rd2dmk2 08:41 25.marec 2024.

      vsem vam , ki ste tolk trezni od svežega zraka , v nemčiji so zadruge, halo v kapitalizmu. sred nemčije pa zadruge. ali pa fore da imajo ljudje zakupljene kure.a veste kako to gre. lastnik kure nima kurnika in travnika ...prikaži več pa kuro da nekomu ki to ma in ta mu skrbi za kuro od znesenih jajc si pa delita. da ne omenjam da kmetje nosijo strankam pridelke in ni praktično nobenega računa. sistem deluje na pavšalu in kontroli. samo v sistemu kot je podalpski balkanizem je treba vse zakomplicirat.

  • Facja 09:45 24.marec 2024.

    Matr, zmeraj sem v tisti polovici, ki tega ne počne.

  • tlacan 01:12 24.marec 2024.

    Mi smo tam kupovali, ko so otroci bili še majhni in smo vsakokrat dobili račun. Mo tudi dobili darilo iz priznanega butika z otroško robo in dobili identično majčko kot smo jo sami kupili pri Mireli. Niti toliko se niso ...prikaži več potrudili, da bi neopazno prišili svojo etiketo seveda pa je cena vil x10.

  • Naklonsky 17:10 24.marec 2024.

    Pol Slovenije? Saj ste nori! Kupujem tudi v Italiji, štacuna mi je neznana!

  • LukaMB 21:33 24.marec 2024.

    Kupujemo tam kjer je ceneje in ugodno ter kvalitetno, če kdo nabija cene v višave bo pač zgubil, izbiro imamo, preprečevati se mora kartel in dogovarjanje cen.

  • Idioti 20:47 25.marec 2024.

    Jaz sem se oblačil v MICI in Ambasadorju in majice kupoval tudi na Ponteju , če mi je bila kakšna všeč . Kitajca pa jaz takrat nisem niti srečal !

  • T_rex 09:31 25.marec 2024.

    Yea right & pol svizc zavije chocholate_o u alu-folijo a`ne'de 🤦🏻‍♂️

  • Toma 09:49 24.marec 2024.

    Nikoli slišal za to trafiko. Takrat so omenjali le Ponte roso, kjer si dobil zraven šenkano vrečko uši. Vse za Yugopizdijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.