Zdravje /zdravje/aktualno
1521 ogledov

Triletnica v bolnišnici, a mama ne more na bolniško

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas 20:55 05.februar 2016.

    začnimo zbirati podpise oz ustanovimo peticijo v kateri zahtevamo.da se mamicam otrok do 6 leta starosti omogoči prisotnost pri svojem otroku v bolnici ,ter s tem plačan bolniški dopust s strani države.Če je denar za vsa sranja naših vlad naj bo denar še za to

  • asmas 20:56 05.februar 2016.

    janez tega ne razume ker ni starš

  • Papaja Popi 08:53 06.februar 2016.

    Na žalost ali tvojo srečo toliko bolnic od znotraj kot jaz ti še nisi videl.

  • nicor 22:15 07.februar 2016.

    ti pač nikoli nisi bil otrok -vsaj tak običajrn ne, obrisan si že od nekdaj

  • Polona Korbar 15:00 05.februar 2016.

    Kakšne bedarije pišete. Sem mama in moj otrok bo v nedeljo dopolnil 4 leta. zelo rada hodi v vrtec in na plesne vaje. ja ima tudi očeta, oba sva redno zaposlena in delava v izmenah, tako da ne visi skozi ...prikaži več na nama. Pa vendar, ko je bolna rabi in prosi za najino bližino-ne predstavljam si, kako bi jo zmogla pustiti v roke zdravniškemu osebji, popolnoma samo, da bi jokala in hlipala dokler ne bi obupala. Tisti, ki pišete bedarije, upam da boste v sarosti sami samcati in popolnoma obupani, klajti če ne najdete milosti za otroka, potemm je sigurno ne zaslužite sami

  • patrijarh 17:28 05.februar 2016.

    Človek sej te bo še kap.A je otrok tvoj.Pojdi ti na kak tečaj tipkanja,ne bo ti škodovalo.

  • asmas 20:47 05.februar 2016.

    leta 1990 sem pripeljal svojega triletnega sina na "mestno otroško"v LJ (pod gradom).Zdravnik nama je s ženo povedal ,da bo pač moral ostati v bolnici,ker so baje nekaj našli v njegovem urinu.OK.Po končanem pregledu nas je poslal v nadstropje kjer ...prikaži več so nam dali pižamo za otroka.Sestra-nimam lepih besed tedanjih sestrah-je otroka vzela in odnesla v sobo.otrok je celo pot jokal.Lahko bi ga nesla žena pa je sestra skoraj tekla z njim.Sestra nama je rekla naj se posloviva od otroka ter da so jutri obiski.Otrok je jokal da sva ga slišala zunaj bolnice.Naslednji dansem prosil,da bi ženaostala z njim vsaj toliko da zvečer zaspi pa ji niso dovolili.Tudi njegov priljubljeni avtomobilček so vrgle v smeti tako da ni ieml ničesar "svojega"Čez dva dni sem od zdravnika zahteval izvid oz pojasnilo kaj se dogaja in mi je (ne se čuditi) rekel je da MU NI NIČ.tri dni je otrok jokalda so ugotovili ,da je pri njih brez veze.Toliko vsem ki komentirate,da je v bolnici z otroke poskrbljeno KAJNE JANEZ_53.Podpi

  • malonaokoli 08:14 05.februar 2016.

    obiski so od 15-17 ure in zagotovo obstaja ustrezen dogovor z delodajalcem...in tisti starši ki živijo v oddaljenem kraju, socialno šibki, tudi ne morejo vse dni pri bolniški postelji stat, ker so doma še drugi otroci in živali ki tudi ...prikaži več rabijo mamino pozornost. Zakaj bi bila bolniška za obiske mestnih gospa ?

  • mijaliza 10:24 05.februar 2016.

    Janez ti si stara garda, in ti lahko iz lastnih izkusenj povem da ni bilo lepo poskrbljeno. Razdeljeni so bili v starostne skupine, malo starejsi 5+ so se lahko igrali v skupni igralnici, tisti mlajsi sobili po cele dneve zaprti ...prikaži več v posteljo z ograjo! Sestre se z njimi niso pogovarjale....nune v nocni izmeni pa se manj. Ti otroci so vsak dan jokali dokler niso zaspali.....odrasle osebe so jih obravnavale kot paciente in nic vec!......pa ne mi govorit kako sta to tvoja otroka prenesla brez tezav, ce se ne spolnita se ne pomeni da je vse vredu!

  • Boris Odreitz 16:26 05.februar 2016.

    JANEZ Menda si ti Janša Janez !!Mamica rabi bolniško zaradi otroka proklet butast nacist janševski !Otrok jr komaj da star 3 leta a ti vešp kaj to pomeni za otroka ??!!!Cepec zabit Pa še to kaj ...prikaži več pa če je mamica še povrh tega samohranilka . mKako si lahko takšna neutesana zloba tijanez najverjetneje popoln, univerzalen, perfektni nacit fašist !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.