Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
244 ogledov

Tudi jaz nočem beguncev v Sloveniji

Komentarjev 154
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sibi 11:21 03.september 2015.

    točno tako. vse pod pretvezo "solidarnosti" do tujcev, obenem pa padamo v njihovo past.

  • Sibi 10:55 03.september 2015.

    Res je. amerika tiho gleda in čaka, da se izpolni že dolgo načrtovana islamizacija. Nočem niti vedeti kakšna bo prihodnost, če nečesa ne ukrenemo...

  • Sibi 11:05 03.september 2015.

    Točno tako. Kdor hoče biti odgovoren do sebe in svojega naroda, naj sam preveri dogajanja v severnejših državah, kjer se na ulicah že soočajo s kruto realnostjo "ubogih beguncev". Folk a se zavedate, da so ti ljudje !prepešačili! celo azijo ...prikaži več in evropo? In sigurno ne zato, da se bodo nekoč vrnili domov.Prišli so, da ostanejo in se na takšen ali drugačen način versko in politično uveljavijo. Good luck to us all

  • Sibi 11:21 03.september 2015.

    točno tako. vse pod pretvezo "solidarnosti" do tujcev, obenem pa padamo v njihovo past.

  • Avatar olor
    olor 11:54 03.september 2015.

    kaj govorite od večine, kje ste dobila ta podatek. Večina jih je proti beguncem, le naša vlada da je všeč Evropi se klanja.

  • inovak 22:58 04.september 2015.

    Mogoče bi moral iti ti na zdravljenje, ker si paranoičen.

  • Mar Tina 12:16 04.september 2015.

    men tile fantje, ki tako suvereno dol iz čolna stopjo ne zgledajo čist nč kot begunci, ampak kot nekdo, ki je prišel sem z nekim namenom, ki ga bomo še vsi občutili. do takrat pa kar mižte pa se slepo ...prikaži več delajte piska članka

  • bP 16:16 04.september 2015.

    https://www.youtube.com/watch?v=_nOoApMMz88https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8&app;=desktophttps://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v;=4-340elQU-g

  • MCristo 21:05 04.september 2015.

    http://www.theguardian.com/world/2015/sep/02/shocking-image-of-drowned-syrian-boy-shows-tragic-plight-of-refugeesMogoče imajo pa nekateri še srce...

  • MCristo 22:51 04.september 2015.

    Ne hvali se s tem, da si kristjan.

  • inovak 23:34 04.september 2015.

    Sodeč po glasovih za vaš komentar jaz tega ne bi trdila.

  • micika 19:55 06.september 2015.

    tudi jaz si jih ne želim,sem 2leti brezposelna,rdeči križ mi nič ne pripada,k ima mož minimalca,zdj pa naj živim z 2otrokom in minimalcem...a beguncem vse dat od zdravnika do,do..podpore socialne...zato sm proti tem beguncem

  • valerijakregar 21:44 07.september 2015.

    končno se strinjam s teboj

  • pilotko 07:20 09.september 2015.

    Na taka srečanja v podporo ekonomskim migrantom, kjer večina še zdaleč ni neuka in revna pozivajo večinoma tisti, ki sami še živijo pri starših v družbenih stanovanjih in blokih in le redki lahko zato sprejmejo k sebi koga od prišlekov. ...prikaži več Lahko se je repenčiti, a konkretna situacija bo pokazala vse kaj drugega. Če bi se slovenski fantje leta 91 tako razbežali bi bili danes pod komando koga iz Juge, sicer pa našim Cmeravčkom soli pamet Bruselj.

  • mokmelk 23:34 10.november 2015.

    Gospa novinarka......marsikdo, ki se danes tako žrtvuje za migrante bo čez čas zelo presenečen, ko bo ugotovil, da se za njega nihče ne bo toliko. Ne doma in ne v tujini! Na srečo nekateri beremo poročila Angležev, Nemcev in Skandinavcev, ...prikaži več, ki imajo že precej izkušenj z migranti. Hvala bogu da vaš Žurnal ni edino kar nam je dostopno. Zdaj pa lahko izbrišete moj nestrpen komentar ali še bolje: zaprete komentiranje, kar pač znate tako dobro.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:38 31.avgust 2015.

    Gledam tele begunce in vidim ogromno mladih moških,ki bi se lahko za domovino borili,tako,kot mi leta 1991,saj ni nikomur od zavednih padlo na pamet,da bi pobasal familijo in jo pobrisal na varno na zahod.No ja blo je nekaj skrivačev in ...prikaži več "pobegajlotov",ampak to je zanemarljiva cifra.

  • jakec1575 23:41 31.avgust 2015.

    Ucimo pa se o imigraciji iz napak drugih držav in naredimo bolje. Brez get in segregacije. Če bomo to naredili urejeno, bodo ljudje pomirjeni in bodo zaupali. Predvsem pa odgovorno. Sicer bo kaos. In potem bodo blogerji poniknili, zadevo pa ...prikaži več bodo resevali s prihranki tisti, kim jim sedaj ocitate neclovecnost. Zivljenje ni romantika. Kritika se ne pomeni takoj neempaticnost in ksenofobijo. Mnogi so javni borci za pravice, pa niso dali še niti za eno zobno pasto.

  • jakec1575 23:41 31.avgust 2015.

    Ucimo pa se o imigraciji iz napak drugih držav in naredimo bolje. Brez get in segregacije. Če bomo to naredili urejeno, bodo ljudje pomirjeni in bodo zaupali. Predvsem pa odgovorno. Sicer bo kaos. In potem bodo blogerji poniknili, zadevo pa ...prikaži več bodo resevali s prihranki tisti, kim jim sedaj ocitate neclovecnost. Zivljenje ni romantika. Kritika se ne pomeni takoj neempaticnost in ksenofobijo. Mnogi so javni borci za pravice, pa niso dali še niti za eno zobno pasto.

  • brencl47 08:02 01.september 2015.

    Če nekdo pride v moj dom, bom pričakoval, da spoštuje mene in moj način življenja in tudi moje možnosti. Če ne - tam so vrata. Iz izkušenj vemo, da tega prilagajanja v večini primerov ni bilo že v jugi, ni ...prikaži več in da bo v tem primeru še slabše. Popolnoma normalna in osnovna pravica in zahteva tistega, h kateremu prideš je, da se prilagodiš njegovim standardom in ga ne posiljuješ s svojimi. Da pa to ne deluje, vidimo že dosedaj v ostalih evropskih državah. Zato se nikar ne slepimo in ne zavajajmo.

  • Presvetli 09:01 01.september 2015.

    Križar ogromno je bilo takih slovencev kateri so bili v Avstriji in so bili prej in po 10 dnevni vojni najbolj glasni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.