Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
14015 ogledov

Turisti prihajajo v Beograd in posiljujejo pse

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut54 14:22 18.oktober 2017.

    Vse to v zahodne demokracije. Upam, da se povrnejo stari časi, za take zoofile pa leto 1945.

  • jozicamurn 14:29 18.oktober 2017.

    Grozno, kaj o tem pravi Kresalova in naša elitna ekipa sprijenih vplivnih odvetnikov? Vmešana je tudi policija, ki je veselo zaščitila takšne elitneže in noben ni odgovarjal v aferi Bulmastif. Pomoje je pri nas še huje in še večji lobi.

  • oneh 14:30 18.oktober 2017.

    Ko se to dogaja v Beogradu je "grozljivo". Ko se to dogaja v Ljubljani, pa so naši novinarji (razen častnih izjem) tiho še danes.

  • Tine123 14:40 18.oktober 2017.

    Ali sem jaz slepa oseba, ali pač tole ni za moje možgane možno???? Je možno, da kaj takega objavite, sploh možno, da to obstaja, še huje, da se horde turistov zgrinjajo v Beograd posiljevati živali????????????????

  • Avatar čavez
    čavez 21:47 18.oktober 2017.

    Na tem svetu je skrajni čas da pride do katastrofe pa da preživi zgolj peščica človeštva in se vse začne znova.

  • Avatar gujdek
    gujdek 19:24 18.oktober 2017.

    Ti prokleti kreteni zahojeni! Tiče jim bek posekat, na rano pa obkladek z žvepleno kislino pritisniti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.