Slovenija
17 ogledov

Türk: Odlično vlado bomo imeli kmalu

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puelasedulaest 14:44 28.december 2011.

    Še bolj smrdiš ti s svojim komentiranjem.

  • 1111 09:14 27.december 2011.

    ...trije idioti...

  • KOJAK 10:16 27.december 2011.

    ... sv. trije kralji...

  • jožateboža 11:00 27.december 2011.

    Dobro da ste si volili še enega nesposobnega politika. Čudno ne,da znjim noče nobeden...

  • solakola15 11:22 27.december 2011.

    Upam, da nas Bruselj prevzame. Vsaj vedl bi se za red! @jožateboža - tisti, ki si ga ti volil nebi mogu bit niti hišnik v mojem bloku!P.S.: že 15 let ne hodim na volitve ravno zaradi tega, kar ...prikaži več se dogaja okoli nas. Bi pa šel volit za prvega, ki bi mi ponudil in garantiral s pogodbo vnaprej službo v tujini (Avstrija, Švedska, Danska, Nizozemska, Švica, Norveška). Sem pa še Bolgari več ne pridejo, hahahahhahahha.

  • Dongjang 12:21 27.december 2011.

    Ni nič čudno za normalne ljudi

  • MK 12:35 27.december 2011.

    kaj pol gobcaš, če ne hodiš volit?pejt v tujino pa ne boš nam ki delamo in ne jamramo na plečih, takih jamrančkov ne rabimo

  • Žurnalček 12:55 27.december 2011.

    PIKO @ Ko nalagaš daljši članek , moraš kopy in potem izbristi ko pošiljaš nadaljevanje prej naloženi prvi del.

  • jožateboža 14:50 27.december 2011.

    Zelo lepo, da opaziš moje slovnične napake, pa ne razumeš svojega lastnega nesmisla, kak ti te ni jasno?

  • 1111 15:27 27.december 2011.

    ...Radovan Žerjav, Gregor Virant in Karl Erjavec...gnoj, ki smrdi...zato je gologlavc tako tiho...

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:38 27.december 2011.

    piko5 cel komentar lahko prebereš tule;http://www.finance.si/forumi/?m=1507911&single;&replies

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:40 27.december 2011.

    izgleda, da bo mandatar J, kar je vsekakor bolje kot če bi bil ZJ

  • 1111 15:50 27.december 2011.

    ...boli me kdo, zakaj in kako, itak je vse v ku***...ampak res bi me zanimalo slišat, kaj se pogovarjajo...ker je že določeno...

  • KOJAK 16:57 27.december 2011.

    IZJEMNO STRPEN govor, drugič, poleg še napiši za koga si volil, da vemo od kje prihajajo takoi kulturni volilci!

  • KOJAK 16:58 27.december 2011.

    Še en primerek strpnega govora, drugič tudi vi pripišite za koga ste volili, d abomo vedeli kdo so ti strpni volilci.

  • PIKO5 12:46 27.december 2011.

    sicer ne vem, kdo je avtor tega sporočila, ki kroži po netu, vendar ga je vredno prebrati in se zamisliti o naši samostojnosti;To ni sovražni govor. Dejstva ne morejo biti sovražna, tako kot tudi zrcalo, ki kaže sliko ...prikaži več kakršna pač je, ne more biti sovražno. Slika govori sama zase. Da pa je lastna podoba komu samemu sebi sovražna, je to problem tistega, ki tako sliko odseva.Finance so motor gospodinstva. Če ni plače, kmalu tudi avta, obleke, ..hrane ni več. Brez hrane pa smo brez moči in propademo. K sreči danes ne vemo več, kaj je lakota. To pa ne velja za firme. Marsikatera slovenska firma za obstoj ali razvoj denar potrebuje, a od banke ne dobi posojila. Nekatere firme dobijo posojilo, katere celo zelo ugodno, druge ne dobijo nič. Firma, ki ne dobi posojila, se ne more razvijati, ne more rasti, ne daje novih delovnih mest, morda celo stagnira ali propade. Zakaj se posojila delijo selektivno in kdo o tem odloča?Tudi na nivoju države so finance zelo p

  • solakola15 14:11 27.december 2011.

    P.S.: pišem iz tujine, hahahahha. Pozdrav iz prave EU!

  • veber 15:58 27.december 2011.

    Virant je pokazal svoj pravi obraz, Žerjav se ne upa v koalicijo z ZJ, ker mu konzervativni upravni odbor ne pusti, Erjavec je pa užaljen zaradi interventnega zakona. Janši se lahko res samo še smeji.

  • Žurnalček 21:56 27.december 2011.

    Zakaj očitne znake strahopoštovanja in bojazlivosti pred skoraj verjetnim uspehom vlade ZJ , komentiraš tako idiotsko. Do sedaj je še vsem vladam šlo slabo, razen v obdobjih konjukture , ko dobri rezultati prihajajo sami od sebe in stranke pri tem ...prikaži več nimajo nič. No povej in poglej strankarske veljake: Erjavec- njegova stranka sploh ne bi smela obstajati, SLS - 7 njihovih občin je najbolj zadolženih v SLO on se pa dela važnega glede zadolževanja, Virant - birokrat , ki je uspel pritegniti JJ nezadovoljneže JJ- sploh nimam besed, da ga opišem, bom rekel Main Kamf, Novakova klerikalna p...., Pahor demokratski mehkužec in Janković uspešen poslovnež, z delom v gospodarstvu in MOL-u. Nobeden od njih nima 5 min. dela v gospodarstvu ampak so navadni birokrati, gospodarski ali strankarski. Zato se bojijo do sedaj uspešnega dela ZJ, ker jim zna dokazati, da so enostavno vsi ene navadne NULE od NUL , to pa za njihov EGO niti slučajno ni dobro in sprejemljivo. In se kobacajo kot ribe na suhem, kaj

  • jožateboža 13:54 27.december 2011.

    Tudi jaz nisem hodil na volitve kar lep čas z enakim mnenje, pa smo si jo skuhali sami,situacijo v karteri namreč živimo.Boli mene za tvoj blok, če sam ne znaš biti hišnik...In ti bi v sloveniji volil ...prikaži več nekoga, ki bi ti dal šiht v avstriji!????*?$#%/()Za tebe bi bilo dobro, če še naprej ne hodiš na volitve in raje komentiraš žurnalove članke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.