Slovenija
21 ogledov

Türk: "Predlagatelje pozivam, da umaknejo ali odložijo zahtevo"

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar roksa
    roksa 12:00 01.november 2012.

    Halo, pa vas rdečeglavcev smo se 91. leta hoteli rešit, ta pa da bi mi zaj kam šli!?!Vas barabe rdeče je treba iztrebit!!!!!!!

  • Fertel 12:24 01.november 2012.

    V primeru sprejetja zakona glede bank, bo KBC v NLB obdržal nespremenjen svoj delež, mi davkoplačevalci pa plačali izgube. Zakaj ne bi davkoplačevalci plačali izgub samo v deležu, ki pade na del, ki je v državnem lastništvu, KBC pa naj ...prikaži več plača svoj del oz. 34% izgub oz. pufov, ki so jih v letih 2004-2008 dali tajkunom. KBC je tuja firma, zakaj bi zdaj mi vse to plačevali. Enaka je situacija v ABANKI. Sicer so na podoben način ropali vsa leta, vendar med 2004-2008 so pa banke vzele neverjetnih 24 milijard kreditov v tujini, da so lahko stregle tajkunom. Enostavno noro, zdaj pa bi nas peljali še žejne čez vodo.Vse to se dogaja zato, da raja ne bi nikoli izvedela, kdo so tisti, ki so prejeli kredite, jih ne bodo odplačali ter denar obdržali. In zakaj bi morali skrbeti še za tujo lastnino in njim pokrivati izgube?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.