Slovenija
69 ogledov

Türku 1.200 evrov kazni?

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vanč 18:18 25.december 2012.

    Jaz ko nisem prijavil 2400 evrov pa sem dobil 2000 evrov kazni.Kaj se hudiča bojite vdrapnite sedaj,ker prej si tak niso upali- poscanci.

  • siesta 08:48 07.november 2012.

    In to je članek?..NAJ BI..NAJ BI..NAJ BI..vi to resno?....Za kaj takega potrebuješ fafulteto?..Groza,najbolj žalostno pa je,ko spoznaš koliko neumnega folka je v tej državi,ki pada na NAJ BI članke....

  • Sia 09:51 07.november 2012.

    " .... PORTAL predvideva, da tega ni storil." (ali: »…SDS predvideva, da tega ni storil.«)Žurnal24 ali tekmujete z Požareportom kateri bo bolj "odvisen" medij od drugega? Če ste si kot zgled medija izbrali Požareport potem bi bilo ...prikaži večo najbolje, da razmislite o smiselnosti vašega obstoja.

  • Darko 11:04 07.november 2012.

    Tebe in mene mora zanimat zakaj ne prijavi račun in prihodke, ki jih dobiva. Kaj tebi ni jasno, državo bi vodili davke pa ne plačevali. To je manira PS, LDS, pa še koga denar skrivat državo pa shirat.

  • Ferluci 11:12 07.november 2012.

    Oziroma spet eno izmed njegovih sluzastih izmotavanj in laži..

  • feferon 13:22 07.november 2012.

    Davek se plača v državi, kjer ga zasluži. Naši krvosesi pa bi radi ,da davek plačaš 2X, tam in doma. Pejte vsi skup u tri p....Ne vem, tudi če bi imel račun-KAJ POTEM DELA DAVČNA.LOVI BRANJEVKE NA TRŽNICI , ...prikaži več KI JAJCA PRODAJAJO BREZ RAČUNA AL KAJ. NAGNAT NESPOSOBNEŽE VEN!

  • mph 09:12 07.november 2012.

    SDS mašinerija se iz petnih žil trudi potegnit vsaj nekaj, če že nimajo nič resnega. Ne vidim problema, dragi domobranci, če je pa delal v tujini ogromno časa, je moral imet tudi kje odprt račun. Ali morda mislite, da ga ...prikaži več vaš firer (ali najožji sorodniki) nima.

  • Žurnalček 10:19 07.november 2012.

    Če naute nehal sr*** ti , boste zgubil še tistih deset komentatorjev , ki vztrajajo ! KOGA BRIGA NJEGOV RAČUN IN DENAR ZASLUŽEN V TUJINI . Mene ne , ker vas nima kaj zanimati tudi moj denar, zaslužen v tujini ...prikaži veči , razen davkarije države v kateri je zaslužen ! Tisto gnido od požarreporta, pa samo še naprej citirajte , bom šel pa k njemu , da bom čital orginale ne pa vaše citate!

  • stanekos 11:12 07.november 2012.

    Poznam enega poslanca iz najbolj poštene stranke pri nas, ki ni vedel, da mora plačevati položnice. Poleg tega ni vedel, da mora na pisni izpit iz nemščine priti on osebno in ne kdo drug... Se strinjam z večino, da ...prikaži veča je tole povzemanje požareporta ena veliak temna pika. Kako to urednik tolerira, ali pa je vse dogovorjeno. Pa besedna zveza naj bi. Bodite pravi novarji, pa napišite kaj brez pogojnika. 'Odkrili' so tajni račun, na katerem je, reci piši, sanjska vsota neprijavljenih 111 USD!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.