Zdravje /zdravje/aktualno
53 ogledov

UKC v razrešitev Kende in to iz krivdnih razlogov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 20:24 25.marec 2017.

    No, kar se tiče odgovornosti je enako povsod, mastne pare vlečejo če kaj delajo ali ne, pravilno ali nepravilno. Po moje razrešitev ni nič, pač ga bo šel srat na drugo delovno mesto, udariti je treba tam kjer najbolj boli, to je po žepu....

  • Božidar Dinič 14:00 26.marec 2017.

    naj nardi harakiri če je res časten

  • Marija Eržen 08:39 27.marec 2017.

    Pri teh letih in taki delovni dobi ima sigurno spolnjene pogoje za upokojitev. Lepo tiho in mirno naj odide, pa bomo kmalu pozabbili na njegovo slabo delo. No njega bo verjetno malo vest pekla, da je slabo opravil svoje dolžnosti, ...prikaži več, pa se bo že potolažil, saj pokojnina ne bo MAJHNA !!!AMEN.

  • Papaja Popi 18:26 25.marec 2017.

    Strokovni direktor pediatrične klinike bi moral seveda prevzeti vso odgovornost za vse napake.Drugače pač ne bi bil strokovni direktor.Riba smrdi pri glavi,

  • sprehajalec 17:43 25.marec 2017.

    Vsi poln gobec odgovornosti, pa prevzemanja odgovornosti, pa še nihče ni nikoli odgovarjal. Odgovornost je ena najbolj praznih besed v Sloveniji.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:46 25.marec 2017.

    Moj dragi ranocelnik Kenda,če včeraj odšel bi bilo prepozno.edino,kar te skrbi je,kako še potegnt največ ojrotov iz tele zdravstvene pizdraije,ki si jo v veliki meri zakuhal prav ti.Sedaj pa pričakuješ,da te bodo starši malčkov,ki majo srčne težave nosili po rokah,malo ...prikaži več morgen,moj dragi Kenda.

  • manch 17:57 25.marec 2017.

    Tudi mene zanima, zakaj ti gospodje na direktorskih položajih NIKOLI ne želijo prevzemati odgovornosti? Kdo pa bo prevzemal odgovornost, če ne tisti, ki so tam zato, da skrbijo za vodenje klinike na področju strokovnega dela, korektno delo zdravnikov, korektno zdravljenje ...prikaži veče pacientov? Snažilke?

  • stanko75 19:27 25.marec 2017.

    Kolega Kenda ti si predstojnik, zato si dobro plačan ti odgovarjaš za podrejene, če stvari ne urediš pač odgovarjaš za posledice. Če ne misliš odstopiti potem si zaslužiš da te odstavijo ker nisi dorasel delu še olj pa odgovornosti ki jo imaš.

  • Janez_53 20:49 25.marec 2017.

    Tudi Kendi ni jasno, da dobiva del plače ravno zaradi tega, ker je ODGOVOREN za področje, ki ga vodi!!! Ampak ODGOVORNOSTI pa ne bi nosil! Stara zgodba politikov in vodilnih! A se sploh zavedate, da s položajem sprejemate tudi ODGOVORNOST???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.