Šport /sport/kosarka
1636 ogledov

Umrl srbski trener v ligi NBA, star je bil le 46 let

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slavauk22 23:14 17.januar 2024.

    BAJE DA JE BIL 8 KRAT CEPLJEN Z ZVARKOM!

    • Jernej65 01:05 18.januar 2024.

      A brez cepil bedakov pač ne gre. A mislite to lajno drajsati naslednjih sto let za vsako kap.

    • slavauk22 06:35 18.januar 2024.

      zgleda da ne razumeš sarkazma

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:50 18.januar 2024.

      Slab sarkazem. Nič čudnega od nekoga,ki ima IQ sobne temperature!!!

    • leonardo 07:20 18.januar 2024.

      Sarkazem ali ne. Preveč je teh kapi znanih, koliko je šele neznanih, ki umirajo zaradi kapi in srčnih zastojev.

    • Jernej65 08:05 18.januar 2024.

      Bebci, čuden je vaš sarkazem, pri človeku ki je tragično preminil. Me zanima kako bi odreagirali na podoben sarkazem nekoga, ob smrti vašega bližnjega. Se vidi da ne premorete niti kančka olike.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:30 18.januar 2024.

      Od mame mož ima po cepljenju desno stran srca povečano,da o njegovi zadihanosti ob vsakem manjšem naporu ne pišem!!! Preklel vse tiste,ki so ga nategnili s cepljenjem!!! 1x ovce,za vedno ovce!!!

    • slavauk22 09:48 18.januar 2024.

      HAHA SI KDAJ POMISLIL DA INFKAT NASTANE TUD NEDZRAVEGA NAČINA ŽIVLJENJA.......SMO POZNALI KAPI TUD PRED CEPLJENJEM....... KO BOŠ IMEL VROČINO NE VZEMI LEKADOLA KER MOGOČE SE TI BO POVEČALO IQ V MOŽGANAH MORRRON SRBINE

    • slavauk22 09:49 18.januar 2024.

      INFARKT*

    • Jernej65 10:05 18.januar 2024.

      Pantani2, v sorodstvu imam osebo, ki ima celo srce povečano, ni cepljena in je to diagnozo dobil pred kratkim. Nehaj nabijati s tvojimi nebulozami. V sorodstvu imam kar nekaj zdravstvenega osebja od sester do zdravnikov. Če bi slišal njihove izpovedi ...prikaži več glede korone in cepljenja, bi se malo zamislil, kaj pišeš. Sicer pa s teboj razpravljati okrog tega... bolje da se v zid zaletavam, ga bom prej prebil z glavo, kot pa tebi kaj dopovedal.

    • leonardo 10:27 18.januar 2024.

      Jernej, ohladi se.Jaz nikomur nisem rekel, naj se ne cepi. Prav tako nisem nikomur svetoval naj se cepi. Pa vendar. Povedal sem že, da je bila moja svakinja zdrava kot riba do 3. cepljenja. Po 4 je umrla v enem ...prikaži večm tednu zaradi infarkta. Tako, da bo šele čas pokazal kdo je imel prav. Lahko pa priznaš, da toliko smrti znanih ljudi, mladih, že na leta ni bilo. In pa ja, tudi zdravniki priznavajo, kar si do sedaj niso upali. Vprašaj farmacevte koliko je cepljenih.

    • Jernej65 10:43 18.januar 2024.

      leonardo, znano je da so za covidom zboleli skoraj vsi ljudje, znano je da imajo še mnogi posledice na ožilju, pljučih, srcu... a si kdaj pomislil, da mogoče umirajo od posledic covida in ne cepiva. Poznam kar nekaj ljudi, ki ...prikaži več še imajo sedaj posledice od covida in to mladih. Ne poznam nobenega, ki bi jamral zaradi posledic cepiva. Ne nabijajte v prazno, ker pojma nimate.

    • Jernej65 10:44 18.januar 2024.

      leonardo, v sorodstvu imam kar 3 diplomirane medicinske sestre in enega zdravnika, vsi so se cepili in ne govori v prazno.

    • leonardo 11:15 18.januar 2024.

      Jernej, prebolel sem kovid, med prvimi. Tudi jaz imam v sorodu medicince. Ena od njih je rekla, da sta bila po 3. cepljenju na smrt bolna, druga je moja svakinja - umrla. Tretja je po cepljenju umrla v 9 dneh. ...prikaži več Naključje? Vsi mladi!. Ne Jernej ne bom se kregal s teboj. Kakorkoli, če bi svetoval enim ali drugim, pa bi kdo zaradi mojega nasveta umrl, si ne bi oprostil. Zato naj se kar cepijo ali pa ne, po svojem prepričanju.

    • leonardo 11:18 18.januar 2024.

      Jernej in pa še nekaj. Svakinja farmacevtke je raje pustila službo, ker so jo postavili pred dejstvo. Služba ali cepljenje? In pa ja, tudi jaz ne govorim v prazno, brez dokazov in dejstev. Sicer pa, jaz verjamem tebi, ti verjemi ...prikaži veči meni. Mi je pa vseeno ali zakopljeva bojno sekiro ali ne!

    • Jernej65 11:29 18.januar 2024.

      leonardo, vsak ima svoje dokaze. Ti imaš okrog sebe kup problemov zaradi cepljenja, jaz okrog sebe nimam nobenega, poznam pa ogromno ljudi, ki so se cepili. Poznam pa kar nekaj ljudi ki imajo težave zaradi prebolelega covida. Nikoli nisem zagovarjal ...prikaži več cepljenja, vsak se naj odloča po svoje. Moti me pa nabijanje covid bedakov in navajanje laži in sklepanje brez preverjenih dokazov. Ob vsaki kapi se oglasi ducat covid bedakov, ki non stop gonijo eno in isto lajno.

    • Jernej65 11:37 18.januar 2024.

      leonardo, lažeš pa tudi ti. Če bi vsak imel okoli sebe toliko zbolelih in mrtvih zaradi cepiva, kot navajaš ti, bi bile takrat po cepljenju polne vse bolnišnice in vse mrtvašnice. Težko je polemizirati z nekom, ki si izmišljuje in ...prikaži več laže na veliko. Statistika tega ne potrjuje. Presežnih smrti v zadnjem obdobju ni. So pa po covidu bila odstopanja, na katera je pa vplivalo ogromno dejavnikov, ki še niso povsem razjasnjena. To pa prepuščam strokovnjakom in ne covid bedakom.

    • leonardo 12:00 18.januar 2024.

      Jernej, slabo spremljaš statistiko. Kar naenkrat so tisoči umrli zaradi zdravila. Seveda ja. Kar pa se tiče cepljenja bi te pa vprašal, ali si prepričan, da so tvoji medicinci cepljeni? Večina jih namreč ni. Si pa res srečko, če ne ...prikaži več poznaš nikogar, ki je umrl zaradi cepljenja. Jaz jih žal, kar nekaj. Lažem pa nikoli, to ni moja obramba. Tudi ne prenesem ljudi, ki lažejo pa naj bo zaradi česarkoli. Kar pa se tiče mrtvašnic, so pa bile res polne, žal.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:05 18.januar 2024.

      15 COVID 'teorij zarote', ki so se izkazale za resnične. #15 – Ponavljajoča se cepljenja proti COVID-u oslabijo imunski sistem, ugotavlja študija. Št. 14 – Ivermektin deluje! Recenzirana študija kaže 74-odstotno zmanjšanje smrti. #13 – Študija ugotavlja, da so bili ...prikaži več bili necepljeni grešni kozli za neuspešno cepivo proti COVID-u.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:05 18.januar 2024.

      #12 – Paradoksalno so imeli uporabniki mask povečano tveganje za okužbo s COVID. #11 – Ugotovljeno je bilo, da je naravna imunost sedemkrat učinkovitejša od cepljenja. #10 – Ivermektin, zdravilo, ki so ga nekoč imenovali »proizvajalec konjskih glist«, ima zdaj ...prikaži večaj 15 mehanizmov delovanja proti raku. #9 – Bolnišnice so ubile bolnike s COVID. Več kot so ubili, več denarja so zaslužili.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:06 18.januar 2024.

      #8 – Novo odkrita elektronska sporočila dokazujejo, da je Bidenova Bela hiša pred javnostjo skrivala škodo cepiva proti COVID-19. #7 – Cepljenje proti covidu ni bil edini toksičen ukrep, ki je bil vsiljen človeštvu. Škodljivo je bilo tudi redno nošenje ...prikaži veče mask. #6 – Skoraj 1 od 3 prejemnikov cepiva proti covidu je utrpel nevrološke stranske učinke. #5 – Raziskava je odkrila srčne nepravilnosti v 48 urah po cepljenju proti COVID-19.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:06 18.januar 2024.

      #4 – Pfizer je pred regulatorji skril skoraj 80 % smrti v svojih poskusih cepljenja proti COVID-19, da bi prejel nujno odobritev. #3 – Sprevržene tehnike pranja možganov so bile temeljito raziskane, da bi vas cepili. #2 – »Cepivo« Pfizer ...prikaži večer COVID-19, ki je bilo vbrizgano milijardam revnih ljudi, ni bilo isto, kot je bilo uporabljeno v Pfizerjevih kliničnih preskušanjih. Bila je prevara.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:06 18.januar 2024.

      1 - Generalni kirurg Floride je pozval k ustavitvi vseh injekcij mRNA COVID-19 zaradi varnostnih pomislekov, potem ko so v cepivih Pfizer in Moderna na osnovi mRNA COVID-19 odkrili milijarde fragmentov DNK na odmerek.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:07 18.januar 2024.

      https://uncutnews.ch/15-covid-verschwoerungstheorien-die-sich-als-wahr-herausgestellt-haben/

    • Jernej65 13:25 18.januar 2024.

      leonardo, imajo medicinsko potrjeno, da so umrli zaradi cepiva. Ko mi boš predložil te dokaze, ti bom verjel. Potem so dobili tudi visoke odškodnine. Na baba vidla baba rekla, ne dam nič.

    • leonardo 14:06 18.januar 2024.

      Imel sem te za pametnega. Kdo pa misliš, da bo dajal potrdila, da so ljudje umirali zaradi cepiva. Nekaj let še ne. Ali veš, da bi propadle velike korporacije kot Fajzer in drugi, če bi to priznali. Kaj res ne ...prikaži več veš, da življenje ljudi kaj malo velja v primerjavi z milijardami, teh brezvestnih ljudi? Sicer pa, ko boš v bližini spoznal smrt zaradi cepiva, no ja, kaj bi govoril, saj če bi ti ga napisal dr. znanosti, ti ne bi verjel, kajne?

    • slavauk22 14:15 18.januar 2024.

      lenardo naslednjič ko te bo bolela glava pozabi na lekadol, saj po tvojem mnenju ne zaupaš znanosti in šolanim ljudjem.......in ne hodi zdravniku če meniš da te zastrupljajo!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 14:28 18.januar 2024.

      Eni ste ali pa se delate zabite!!! Govora je o cepivih, ki klinično niso bila testirana za kovid in ne na splošno o samem zdravstvu in znanosti!!! Bo šlo???

    • Jernej65 15:40 18.januar 2024.

      leonardo, to je samo populistično nabijanje na podlagi baba vidla baba rekla. Če bi bilo kaj na tem verjemi, da bi odvetniki na sodiščih dokazali povezavo. Te obtožbe so čisto v rangu Trampa, ki je po volitvah zasul sodišča s ...prikaži več takšnimi in drugačnimi dokazi o prevarah na volitvah. Njegovi odvetniki so krvavi pot potili, vse obtožbe so padale na sodišču kot domine. Kljub temu še skoraj polovico američanov verjame Trampu iste bebce imaš pri nas, glede cepiv.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:02 18.januar 2024.

      Škoda debate!!!

    • slavauk22 06:35 19.januar 2024.

      ĆE NE VEŠ LEKADOL PRI PREVELIKI UPORABI LAHKO UMREŠ TEGA NISI TI VEDU TUD NE BOŠ! RAJE POGLEJ KAKŠNE STRANSKE UČINKE IMA LEKADOL........NA PRAM CEPIVO JE NAJBOLJ NEVAREN

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:39 19.januar 2024.

      Idiot!!!

    • slavauk22 07:52 19.januar 2024.

      IDIOT TE JE NAREDU!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.