Slovenija /slovenija/crna-kronika
142 ogledov

Umrla 18-letna kolesarka

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 08:34 13.avgust 2016.

    18 letni voznik? Ta ni mogu imet dolg nazaj glavne vožnje. Kdo je dal temu kretenu vozniški izpit?

  • Omega_v6 09:17 13.avgust 2016.

    Policisti lovijo voznike,ki se peljejo kakih 10 kilometrov hitreje ne spravijo pa z cest objestne mladostnike,ki se v očetovih avtomobilih delajo frajerje!! Ne razumem kako lahko takoj po izpitu mlad voznik vozi avto brez vsakih omejitev?? Če bi zakonodaja dovolila ...prikaži veča vsaj 5 let maksimalno vožnjo z motorjem 1.0 bi bilo tega dost manj!! Še najbolj nevarni so otroci velikih podjetnikov,ki mislijo,da se z denarjem lahko kupi vse!!

  • KOJAK 09:20 13.avgust 2016.

    Jaz bolj zagovarjam da bi imeli prva leta novi vozniki spremstvo starejšega voznika.

  • Gigiiinjo 11:21 13.avgust 2016.

    kaj je potem sploh point da ima 18 letnik izpit?

  • jakec1575 11:28 13.avgust 2016.

    Mali je polnoleten in naj odgovarja. Njegovi starši niso opravili svoje naloge, zato morajo čutiti enako bolečino, kot starši, ki jim je bila odvzeta hčerka. Da meni ubijejo hčerko takole, bi se mi odpeljalo. Nisem čisto prepričan, če ne bi ...prikaži več naredil kakšne neumnosti. Vse to je posledica pomanjkanja vzgoje in palice. Moj sin je najlepsi permisivna vzgoja. Najmanj 5 let zapora in 4 leta inzenvinega dela s hudimi poškodovanci prometnih nesreč.

  • moder 12:40 13.avgust 2016.

    da nabira prepotrebne izkušnje pod nadzorom izkušenega voznika...

  • maresem 14:00 13.avgust 2016.

    Brezvezno vprašanje... komu piše na čelu, da je kreten?

  • Avatar Leon
    Leon 14:02 13.avgust 2016.

    Morda se pa kaj nauči od pravih in kulturnih voznikov ,kar pa kot kaže ti ne predstavljaš .

  • Ivo 14:13 13.avgust 2016.

    Odvisno je od tega kakšen je spremljevalec. Nekateri starši niti svojega izpita ne bi smeli imeti.

  • kapibara 15:03 13.avgust 2016.

    Marsi komu.. !! Pa starši tega NE vidijo...

  • kapibara 15:06 13.avgust 2016.

    Zopet umri NE.povzročitela nesreče.. ZAKAJ,,...??! Naj mu je težko življneje na ta spomin.. !! Tako kot staršem kolesarke.. :-( Sožalje staršem Kolesarke.. ..staršem voznika avta pa v breme.. :-(

  • maresem 15:19 13.avgust 2016.

    Eno je starš, drugo je pa izpitna komisija, če smo ravno pri detaljih.

  • Žurnalček 17:55 13.avgust 2016.

    A ni čudno , da se meni ni kaj takega pripetilo v 48 letih divje vožnje , temule kmetiču iz rovt pa po 3 mesecih !

  • Žurnalček 17:59 13.avgust 2016.

    Ne - potrebno je narediti platoje - parkirišča -, kjer se naj mularija uči divjanja , uči kako se avto zravna po zanašanju , kako v takem slučaju ravnati z volanom in zavorami , naj se vrtijo po makadamu in ...prikaži večn delajo kar jim je volja , pri hitrostih do 50km , da bodo potem v prometu dali mir , bili pa tudi pripravljeni na ravnanje v primeru zanašanje avtomobila !

  • kapibara 19:03 13.avgust 2016.

    Zato pa je to.. ker so detalji.. :-( v vsakem primeru DAJO denar staršii.. !!

  • Janez_53 19:12 13.avgust 2016.

    Hudič je le v primeru, če je njegov oče tudi prepotentnež, ki meni, da so predpisi le za druge!

  • vzev 20:26 13.avgust 2016.

    @omega_v6 , in kaj bi dosegel s tvojim predlogom? 18 letnik bi naredil izpit, potem pa pet let nebi smel voziti avto, ker kateri starš bi šel prodati svoj avto in kupiti eno majhno jajčko z 1.0 motorjem, da bi ...prikaži več ga lahko vozili njihovi otroci. Pa prav tako je 1.0 motor precej bolj nevaren, kot močnejši avto. Ker pri takšnem motorju težko izvedeš prehitevanje, kar pomeni več čelnih trčenj...

  • Seni Černe 20:34 13.avgust 2016.

    Res je da gre tudi 1.0 do 120 ampak da z enim jajckom prides do 120 kr traja.Ce pa mas v rokah neke 1.8+ po 110-150 konjev je pa to res bl trenutek par sec pa si tm .Pri majhnih ...prikaži več.Pri majhnih avtih pri tej hitrosti se ze pucutis sam ogorozen ,pri mocnejsih pa peles 130 pa mas filing lih k ene 50

  • Lavdan 16:22 14.avgust 2016.

    In potem bodo ugotovili, da punca ni imela luči.

  • maresem 13:59 13.avgust 2016.

    Čudno, da se to zgodi 18 letniku, ko so tako dobri vozniki z razliko od ostarelih 70 in 80 letnikov, katerim bi nekateri idioti pobrali izpite. Še vedno rajši srečam na cesti izkušenega 80 letnika, kot pa prepotentnega mlečnozobca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.