Svet
30 ogledov

Umrla železna dama

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 14:06 08.april 2013.

    Ena redkih politikov z jajci.Naj počiva v miru!

  • mrki 14:15 08.april 2013.

    jap in to velikimi !! R.I.P

  • VSK 14:17 08.april 2013.

    končno!kolikor gorja je povzročila... bi morala že veliko prej!

  • alfredo 14:42 08.april 2013.

    Velika dama svetovne politike!

  • heavyd 14:48 08.april 2013.

    tako bi rabili sedaj mi ..imamo pa v senci zamrznjenega zokija. Lopovluk.

  • titty 15:59 08.april 2013.

    Kaj naj bi naredil Janša, pa mu niso pustili?? Naredil je kar je hotel in to je: zase veliko veliko dobrega, za navadne ljudi pa nič, nič in še enkrat nič in kar je naredil je bilo za nič nič ...prikaži več nič, torej katastrofalno! To je to!

  • tralala 18:33 08.april 2013.

    Nižji razred je obubožal, dobesedno so umirali od lakote. Srednji razred je izginil iz Otoka. Višji razred, bogatuni so postali še bolj bogati.Kdo bo žaloval zanjo?

  • mph 08:14 09.april 2013.

    Kot je najlepše povedal predstavnik sindikatov rudarjev ... vesel je, da jo je nadživel. Sem bil že takrat odrasel, da se spomnim iz prve roke ... kapitalistična prasica, ki je uničila še tisto malo sociale, ki so jo imeli oz. kot si napisala.

  • mph 08:16 09.april 2013.

    Khm, stolp, se spomniš kakšnega tujega dobrega "desnega"? :-)

  • mph 12:29 09.april 2013.

    http://www.zurnal24.si/mesani-odzivi-na-smrt-thatcherjeve-clanek-187160

  • mph 14:43 08.april 2013.

    Hja, desničarji ste vedno solidarni drug z drugim. Mi levičarji niti približno. Zame so (bili) npr. Stalin, Kim, ...navadni kriminalci. Tako kot je bila avša, ki je povzročila ogromno gorja, uničenja delavskih pravic, ... prava kapitalistka od petk do vrha ...prikaži več frizure. Skratka ... zlo.

  • Stolp 15:03 08.april 2013.

    No tudi mi 'ta desni' nismo solidarni z kriminalci npr. Hitler, Mussolini, Franco, Berlusconi,...Smo pa malo manj ozkogledni in stvarni. Osebno cenim velike levičarje, ki so tudi naredili kaj dobrega za svoj narod: Gorbačov, Blair, Schroeder, Palme,... Nasploh ...prikaži več jaz spoštujem evropsko levico za razliko od naše kriminalne tranzicijske.Potem smo pa pri tistih osebah, ki so naredile veliko slabega pa tudi dobrega in jih najdeš na obeh straneh. Dobra primera z ene in druge strani sta Pinochet in Tito. Pa so tudi ljudje ki bi kaj naredili pa jim niso pustili. Zopet primera iz obeh polov: Janša in Milka Planinc.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.