Slovenija /slovenija/crna-kronika
129 ogledov

Umrli policist je večkrat rešil življenja

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mahi 17:08 05.julij 2015.

    Kadarkoli so me ustavili, čeprav se to zgodi zelo poredko, so vedno imeli spoštljiv in korekten odnos do mene. Mislim, da je s tvojim odnosom do njih nekaj narobe.....

  • vzev 17:29 05.julij 2015.

    Potem mi pa povejta, zakaj imam pa popolnoma drugače izkušnje s starejšimi policaji? Zakaj mi oni vedno, ko me ustavijo vikajo? Zakaj oni nikoli ne iščejo vsako malenkost, da bi me lahko kaznovali? Zakaj sem podobne stvari doživel tudi, ko ...prikaži več sem bil samo sovoznik.

  • Ižanc 22:47 06.julij 2015.

    Iskreno sožalje svojcem! Ampak menim pa, da so policaji ne pošteni in nesramni! Sploh na policijski postaji Vič!!!In enkart so me ustavili policaji ko se peljaljem proti Turjaku (kontrola prometa)...in me vpraša kam greva z kolegom in rečem ...prikaži več na Turjak...In me vpraša ČE GREVA NA KURBE!!! Mislim da si tega na njen poklic v uniformi nebi smela dovoliti!!!Loviti naj pa začnejo te, ki res kej hudga nardijo ne pa da te ustavijo za 5-10km/h preveč! Nikol pa nebomo vedeli kaj je bilo tukaj v ozadju (mogoče je bivša žena moža izigrala z pomočjo policije) ! In je policija nastradala ŽAV!

  • Lavdan 16:03 05.julij 2015.

    Res je žalostno, da se take stvari dogajajo, a tudi večje plače tega nebi preprečile. Bi pa kazni za napad na policaja morale biti bistveno večje.

  • KOJAK 16:48 05.julij 2015.

    A mi razložiš zakaj se v redkih trenutkih, ko me ustavijo vsi policisti do mene obnašajo spoštljivo? Enkrat se jo pa čeprav sem storil dosti neumni prekršek celo odnesel le z opominom. Kot prvo se vprašaj ali si ti spoštljivo ...prikaži več do njih? Kot drugič pa se vprašaj le zakaj so te ustavili.

  • Avatar Zala
    Zala 19:29 05.julij 2015.

    Želim, da povzročitelj nesreče preživi, kot težak telesni invalid, do konca življenja odvisen od pomoči tujih ljudi. Smrt bi bila zanj milost, ki je ni vreden. Naj mu vsak dan življenja hudo, res hudo, da se bo vsak dan posebaj ...prikaži več lahko pokesal za vse hudo kar je povzročil svoji družini in družini tragično umrlega policista.

  • moder 20:55 05.julij 2015.

    ustavljajo ker manjka denar v proračuni, vse ostalo je pesek v oči prijatelj,...

  • moder 20:55 05.julij 2015.

    a si bil polek, da tako pavšalno obsojaš?

  • moder 20:56 05.julij 2015.

    Jasnovidec?

  • moder 20:56 05.julij 2015.

    kaj pa kazni za napad policista na civilista?

  • moder 20:57 05.julij 2015.

    Kak si ti dobra duša! Lep zgled!

  • smejka 22:47 05.julij 2015.

    Minus,a ne ,ker bi zagovarjala morilca,temveč,ker bi zopet nasrkali drugi(tisti,ki bi ga negovali in krili stroške).Kamnolom in ročno klesanje bi bilo kar primerno.

  • smejka 22:47 05.julij 2015.

    Minus,a ne ,ker bi zagovarjala morilca,temveč,ker bi zopet nasrkali drugi(tisti,ki bi ga negovali in krili stroške).Kamnolom in ročno klesanje bi bilo kar primerno.

  • crvit 07:12 06.julij 2015.

    Uvest bi blo treba smrtno kaazen za take stvari kjer nekdo nekoga naklepno umori.In tega bi kr takoj blo treba dat pred zid brez vprašanja šus v glavo.

  • dragec 07:31 06.julij 2015.

    Če se radi spogledujemo z Ameriko povejmo, umor policista je za storilca (če preživi) največja kazen prav ta, da je ostal živ. V ZDA mu niti ljubi bog ne bo pomagal.

  • Zdravko Plansak 13:37 07.julij 2015.

    Zakaj si me prehitro vzel komentar in zbrisal resnico......

  • Žurnalček 18:33 05.julij 2015.

    In se njegovo ime ne sme objaviti !! Tole je pa onaniranje z zakonom o osebnih podatkih ! Jaz temu rečem sramota Državnih organov ! Daš življenje za Domovino , ona te pa obravnava kot brezimenega ! K ste že ...prikaži več tako revnostni , zakaj pa potem ne objavite ŠTEVILKO tega policista saj je javna !!! To vas je pa spet sram , da ga označite s številko !! Pejte u k.... !

  • smejka 22:44 05.julij 2015.

    Obnašanje policistov in civilistov je včasih res nedopustno.Velikokrat se policisti obnašajo kot,da držijo b... za j... ,vendar nikakor nima nihče pravice segati po življenju drugega.Kaj se dogaja z nami,da strežemo po življenju drugih in svojih?Se mar nima tu tudi država ...prikaži veča za vprašat?Sklad med bogatimi in revnimi je čedalje globlji in širši-tudi tu je iskati razloge.

  • vih 14:35 06.julij 2015.

    to je odraz debilzacije policije tega bo vedno več policija se obnaša anarhistično dokler bo policaj priviligiran in ga bo zakon ščitil 24 ur se mu za napake države le tako maščuješ saj na vladi so itak sami debili saj ...prikaži več živijo v drugem svetu treba bo mal u šumo pa da se rešimo te bande

  • vzev 16:15 05.julij 2015.

    Na žalost, so za sovraštvo do policajev, krivi kar sami. Kako se obnašajo današnji policaji je sramota. Ko te zaustavijo, pa tudi če ne narediš prekrška, se do tebe obnašajo kot do največjega kriminalca. Sploh te ne vikajo, pa čeprav ...prikaži več te ne poznajo. Iščejo najmanjšo možnost, da ti najdejo nekaj da te lahko kaznujejo. V glavnem se obnašajo kot bogovi. Zelo malo policajev se najde, ki se do tebe obnašajo normalno, vsi že skoraj mislijo, da so bogovi. Normalno se obnašajo še samo stari policaji, katerim ni samo do tega, da te kaznujejo, ampak te bodo tudi samo opozorili. Me ne moti, če dobim kazen, če sem naredil prekršek. Samo ni pa potrebno iskati igle v senu, samo za to da te lahko kaznujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.