Slovenija
57 ogledov

Uradno: Rode ni oče Petra S.

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 18:14 02.oktober 2012.

    ti pa pišeš kot da bi bil Karba...kaj si se posral?lepo te bodo oglobili...

  • Ronald Reagan 18:15 02.oktober 2012.

    upam, da jih oglobijo do propada

  • 1111 18:50 02.oktober 2012.

    ...mr ...hahahahaha...imaš prau, kako lahko sploh pomislimo, na kaj drugega...zdaj pa imamo...smrtn greh...

  • 1111 18:51 02.oktober 2012.

    mirko, a tebe slavko jebe???

  • KOJAK 18:56 02.oktober 2012.

    Aja ded in oče sta bila duhovnika... ja kdo zaboga pa je spočel njega in kdo njegovega očeta... aja točno brezmadežno spočetje oz. poštar.

  • KOJAK 18:56 02.oktober 2012.

    Aja ded in oče sta bila duhovnika... ja kdo zaboga pa je spočel njega in kdo njegovega očeta... aja točno brezmadežno spočetje oz. poštar.

  • vest 19:55 02.oktober 2012.

    Ta banda rdeča (kardinal) je sama priznala intimno razmerje z mladoletno Bredo. Če dejansko verjame v to kar nam njegovi vseskozi razlagajo mu ni potrebno tožiti Dela, saj ga bo razsodnik (o katerem se govori že 2000 let) sam kaznoval.

  • Anubis- 20:00 02.oktober 2012.

    hm.. dober način kako prit do denarja..

  • 1111 21:56 02.oktober 2012.

    ...ni klinike, ki bi vas rešila!

  • Kevin Kiret 22:19 02.oktober 2012.

    takrat ko bo janša vrnil vse kar je nakradel! in tega seveda ni malo!!

  • Kevin Kiret 22:22 02.oktober 2012.

    kaj zdaj tu rdeče vmešavaš glede patrije ... slovga ljubčka janeza janšo poglej kaj je vse naredil...

  • nejansizmu 17:37 02.oktober 2012.

    Sin Peter je od Vatikana lepo pokasiral par milijonov v zameno, da je tiho. Zraven pa še debela deklca in mama Tanja, da bo nekaj za stara leta a ne? :) Oča Franc bo pa triumfiral, da ga niti v ...prikaži več socializmu niti sedaj nihče ne bo preganjal zaradi posilstva mladoletne Tanje in njenega cerkvenega izgona v Nemški samostan. Denar vse reši aneda,seveda....samo še bolj se mi gravžajo tile škrlatneži stari pohotni pedofilski... bruh bruh...

  • mr_izi 17:58 02.oktober 2012.

    Vse ki komentirate tukaj, prosim da se vzdržite komentarjev proti kardinalu, ker kardinal izvira iz resnično izredno krščanske družine(njegov ded in oče sta bila duhovnika) in mu kaj takšnega da bi celibat prelomil niti na pamet ne pride, kaj šele ...prikaži več da bi mu takrat.Močna podobnost z g.Stelzerjem, je zgolj naključna in samoumevna.

  • URIAH HEEP 16:40 02.oktober 2012.

    To, da se je Vatikan pobotal z Stelcerjem v zameno za molk in tiho reševanje pa ne veste.Da je dolga leta iskal mater in jo naposled le našel in jo prisilil v to, da mu je razkrila kdo je ...prikaži več njegov oče pa ne veste.In to je vsa resnica, ne pa podkupovanje z strani rdečkarjev.Kvečjemu so ga podkupli desni, da molči o tem, da je test pozitive.

  • Trsten 21:19 02.oktober 2012.

    Talle bebasta štorija je adacta.Vesoljna Slovenija se sprašuje, če ima takozvani neki novinarček pezdetek Dejan Karba kakšne nove info v kakeri gradbeni fazi je Janševa klinika ki jo gradi v Avstraliji. Pred letom in pol jo je JJ gradil ...prikaži več v Ameriki pa si je pezdetek Karba premislil in je gradnjo premestil v Avstralijo. KARBA; ali imaš toliko možganov še v lubajni, da boš lahko odgovoril na taka vprašanja.Nekaj tukaj prisotnih bebotov bo tudi lahko potrdilo gradnjo JJ klinike.

  • franjo 14:51 02.oktober 2012.

    Rezultate testa bi morala predstaviti institucija, ki je opravila test DNK. Sam bo to logično zanikal. Ali pa da se pokažejo dokumenti institucije. Skratka obdolženec ne more razlagati obsodbe. Obsodbo izreče sodnik v tem primeru pa institucija, ki je izvajala test

  • erikkk 18:59 02.oktober 2012.

    Jst sem pač povedal kako se mi zdi 100% pa nisem ... Ugibanja pa so lahko nekomu rešitev ... a veš. Kdo pa pravi da ni želel domnevni sin na test istočasno. ??? Imaš o tem konkretne dokaze ? Sej ...prikaži večj veš kaj je ustno lajnanje v prazno ... Vse je še zaenkrat samo to ... Konkretni dokazi so potrebni in da jih vidi več nevtralnih ljudi per med in po ...Testi so lahko ponarejeni ali pravi ... kakšni pa dejansko so pa ve le stran ki se hoče oprat in stran ki obsoja ...

  • erikkk 12:37 02.oktober 2012.

    Ne vem zakaj ... ampak tem testom jst ne vrjamem .. Preveč samozavestne izjave zanikanja so bile ... testi pa se niso izvajali pred večimi pričami ... tako bi na izid testa lahko vplival kdorkoli ali podtaknil karkoli ....

  • majdas 19:56 02.oktober 2012.

    Glej, resnica je samo ena in jaz verjamem, da bomo prej ali slej vsi soočeni z njo. Ampak res težko prenašam (milo rečeno), da ljudje svoje frustracije zdravijo z nekimi namišljenimi (naj bi) "resnicami" in jim je prav malo mar, ...prikaži več da s tem lahko človeka res globoko prizadanjejo -(uničijo ? - še naslajajo se ob tem). Kdo pa sem jaz, da lahko nekoga potunkam v drek in s tem celo mislim, da delam neko "dobro delo" - pa naj bo to KDORKOLI, kakršne barve ali prepričanja ...Pa še nekaj: v tem konkretnem primeru noben odkaz ne bo štel - vedno se bo našel nekdo, ki bo rekel: ja seveda, vse je podkupljeno. Moja mami je enkrat rekla: dobro ime človeku vzeti je, kot bi šel vrh cerkvenega turna in stresel perje iz povštra. Kot ne boš nikoli več vsega perja nazaj nabral, tako tudi dobrega imena ne boš nikoli več v polnosti povrnil... (pa naj bo Rode ali pa kdorkoli drug)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.