Svet
4450 ogledov

V Paklenici umrl mlad Slovenec

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 09:19 25.marec 2024.

    Paklenica je zelo priljubljeno plezališče v času okrog velike noči in tudi prvomajskih praznikov. Tudi moji otroci so hodili kako leto tja plezat v tem času. Sožalje svojcem. Nekje je bila napaka pri pravilih varnosti in varovanja, ampak sedaj žal ...prikaži več povratka nazaj ni več. Privoščljivcem kot je @LikaMB: človek se lahko spotakne doma po stopnicah in umre. Gotovo jih trenutno v Sloveniji več umre pri padcu z lojtre kot pri športnem plezanju.

    • LukaMB 12:59 25.marec 2024.

      Če obstaja 1% tveganja je to še vedno tveganje, zakaj bi šel v nekaj tvegati življenje, eno je nesreča doma na stopnicah kot praviš, drugo pa je ko greš zavestno v tveganje. Je razlika. Žal mi je, da je umrl, ...prikaži več sožalje svojcem, ampak čisto tako bi bilo manj tveganja doma na stopnicah in na urejenem. Greš tja, kjer je poskrbljeno za varnost, ne pa da preizkušaš sebe in naravo, na koncu pa kaj imaš od tega, tebe ni več in za sabo pustiš ožaloščene in še večjo žalost nakopaš tudi ostalim.

    • LukaMB 13:01 25.marec 2024.

      Privoščljivcem? Tvoji mt ga privoščim v drugo luknjico. Nobenmu ne privoščim smrti. Človeka še poznal nisem in ti mi govoriš o privoščljivcih, še en retard.

    • Pepe007 13:49 25.marec 2024.

      Kolikokrat si plezal v Paklenici, da pišeš, da nekaj ni urejeno? Smeri so navrtane, točke vpenjanja za varovanje so pripravljene, kaj ni urejeno, kje ni poskrbljeno za varnost? Napiši prosim, če imaš kaj pojma. V članku ne piše, kako je ...prikaži več plezalec umrl. Ni nujno, da se je zgodilo med samim plezanjem. Če se na stezi spotakneš ob kamen, boš tudi lahko padel globoko. Če se niso pravilno varovali, potem pripravljena stena ne pomaga.

    • Idioti 17:30 25.marec 2024.

      Za varnost ni poskrbljeno tam, od koder je padel . Še nekaj je , Velebit je apnenec , Alpe pa to niso .

    • LukaMB 20:06 25.marec 2024.

      Ja žal mi je, ampak zakaj sebe ogrožati, no sedaj pa jih veliko joka in imajo pokvarjeno življenje.

  • LukaMB 23:20 24.marec 2024.

    In ker hudič ga je gonil tja v pekel Paklenico, najbolj retardirana smrt je ta, da se ubiješ pri lastnem adrenalinskem podvigu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.