Slovenija
14283 ogledov

V SDS besni: "Pod Svobodo se državljani ne morejo več svobodno gibati!"

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ecco 16:59 12.september 2023.

    SDS " odkar je Hrvaška v Schengenu se ljudje ne morejo več svobodno gibati!" bi bila bolj pravilna ocena"

    • LudvikK. 19:17 12.september 2023.

      Niti slučajno. Do 2026 boš branil golazen na oblasti?

    • Ender3 19:33 12.september 2023.

      Ludvikk pa bo vstrajal na komentarjih dokler jih ne ukinejo. Kaj bodo potem znani kletni profili počeli.

    • LudvikK. 19:37 12.september 2023.

      Misliš vZtrajal? Kaj boš pa ti počel?

    • Ender3 20:43 12.september 2023.

      Ja vzdrajal, ne kot ti mladenič, ki bi drugim delil pamet. Zame boš ti delal, ko boš imel službo in plačeval davke ne pa služil propagandi stranke maloumnih.

    • LudvikK. 21:10 12.september 2023.

      Od mojih davkov ne boš dobil penzije. Vemo da biš kmalu crknil.

    • popokatopetl 23:18 12.september 2023.

      Kolikor vem naši dejansko delajo enako kot HR, evidentiramo, odpeljemo v dom in potem veliki večini pustimo da gredo dalje tja kamor hočejo. Še Melona je odkar je na oblasti ugotovila, da EU in IT migrante potrebuje. Kjer ni kontrole ...prikaži veče imajo sicer rajši na plantažah brezpravne sužnje brez papirjev kot s papirji zaposlene po reglcih. Pa nihče nima delujoče integracijske strategije.

    • Avatar Lion007
      Lion007 07:34 13.september 2023.

      Ko je bila omejitev gibanja med občinami, se tud nismo mogl normalno gibat. Brez besed glede SDS.....,

    • Plavi-mil 08:20 13.september 2023.

      Lahko se pa migranti svobodno gibajo.

  • Kondor 17:10 12.september 2023.

    Kaj imajo biti besni saj so pa tudi sami bili proti napotitvi vojakov na mejo, ko je bilo glasovanje v parlamentu o tem.

  • Avatar Zala
    Zala 17:53 12.september 2023.

    lojs 16:41 12.september 2023 ... se vidi, da še nikoli nisi bil v "tistih" krajih. Tam ni ne ciganov ne morja. Verjetno nisi bil, tudi nikjer drugje po Sloveniji ne. Stopi no malo ven, na zrak, iz tiste kletne luknje na trstenjakovi.

    • lojs 18:17 12.september 2023.

      odkrito povem, pa sem že večkrat, da nimam pojma, kje je ta vaša famozna trstenjakova ... čakam pa tvoje povabilo v tiste najbrž lepe kraje (kjer ni morja in ciganov) ... verjamem pa, da imate kaj dobrega za pod zob ...prikaži več in še kapljico rujnega

    • Ender3 19:31 12.september 2023.

      lojs samo glumi, da je izgubil spomin. Kot njegov plačnik on nalogodajalec Ivek.

  • Ender3 16:30 12.september 2023.

    Glej,glej, kdo se to oglaša, otroška varuška..Ko so SdS navijali za vstop Hrvaške v Shengen so verjetno to spregledali..Sedaj pa dnevno preštevajo migrante in mislijo, da bi vlada omejila svobodo gibanja tako kot, so to sami počeli med Kovid krizo..Budale ...prikaži več sektaške vse jim prav pride samo za to, ker nimajo odločevalne besede..

    • kontrahan 17:11 12.september 2023.

      Ja ko do na oblasti delajo najboljše beri sranje. Zapirajo nas s policijsko uro itd. Ini so sploh in oh.

    • luccifer 17:29 12.september 2023.

      Dezurna leva buzija sta se oglasila in cakata na kaksnega trdega migrantskega oneta, da mu ga povleceta, smrad levuharski.

    • munja 18:17 12.september 2023.

      Ender odpelji si migrante domov, jih hrani, pa še popestrili ti bodo dan, da ne boš ves čas visel na netu in pisal neumnih komentarjev.

    • Ender3 19:04 12.september 2023.

      munja🖕 ti popazi na starše, mnogih stvari te niso uspeli na/učiti. Sedaj imaš ubožec prilagojen pouk na Trstenjakovi..Če kdo potem, tvoji profili smetijo na forumu..@luccifer noben nov nick ne more prikriti desnega maloumja..

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 20:04 12.september 2023.

      Ender3, vsak ima sicer svoje mnenje, ne vem pa, če ima smisel, da praznoglavcem, ki se ne strinjajo s tabo, kaj pojasnjuješ. Za njih ne velja, da lepa beseda lepo mesto najde.

    • munja 20:15 12.september 2023.

      Ender tebe starši kot zgleda, niso NIČ NAUČILI!! Jaz nisem desno maloumje in nikoli ne bom, ti pa si levo maloumje in smetiš noč in dan. Se vidi, da nisi za nobeno drugo delo. Ti uroš 8 se pa spajdaši ...prikaži več z Enderjem in pojdita migrante vabit k sebi domov, da ne bodo na plečih davkoplačevalcev, če jih imata tako rada in jih zagovarjata na vsakem koraku. Bebčka levakarska.

    • Ender3 20:48 12.september 2023.

      munja ti nisi nič od nič, ki služi evangeliju princa teme. Za razliko od mojih, tvoji starši upam, še živijo. Lahko se jim zahvališ, da so ti izbrali tako dober družinski poklic. https://twitter.com/no.../status/1696242650007908764.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 20:57 12.september 2023.

      Munja, migranti so ljudje, ampak taki, ki imajo za razliko od tebe nekaj v glavah. Vsa tvoja pamet je pa v spodnji glavi. Saj veš, glup kot k.....

    • munja 21:37 12.september 2023.

      Ender ne bluzi, nimaš pojma o pojmu. Ti uroš si pa tako in tako na glavo padel in ti ni za zamerit, da imaš blodnje. Če so migranti pametni jih vzemi domov, da ti ne bo dolgčas.

    • popokatopetl 23:25 12.september 2023.

      SDS gor ali dol. Tudi ta levi bi morali priznat, da so tele migracijske poti bolne in da gre za eno hudo sprenevedanje s strani EU. Pol poti peš, nekaj jih vozijo marice, nekaj pa javni prevoz...

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 18:10 12.september 2023.

    SDSs sodrga sedaj enotno laja, ko pa so bili na oblasti niso storili nič v smeri zaščite pred migranti.. Pa so zaradi Covida imeli idealno možnost za sprejetje drastičnih ukrepov na mejah, brez da bi v EU jamrali..Golazen prikletna,,

    • munja 18:20 12.september 2023.

      luki daj se malo umiri in trikrat vdihni, da se ne boš razpočil od svojih žaljivih komentarjev. Pelji si domov migrante, ti bodo popestrili dan, pa ne boš imel časa viseti na netu.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 18:23 12.september 2023.

      Kaj od tega kar sem napisal ne drži ?!

    • LudvikK. 19:24 12.september 2023.

      Ti opica fakis, vedno so drugi krivi, ko je tvoja golazen na oblasti

    • SlavkoKrizman 19:26 12.september 2023.

      a ni SDS postavla ograje na mejo s hrvati?

    • Ender3 20:50 12.september 2023.

      Ludvikk v katero opičjo vrsto pa ti sodiš.🙈🙉🙊🐵🐒??

    • Hasan 22:19 12.september 2023.

      Saj je SDS sprejel ukrepe pa jih je od Nike super zakon vse povozil si pozabil ?

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:36 13.september 2023.

      Ograjo je postavil Cerar, v času nove vlade se le ni prekinjalo gradnje ...In ograja ni nikoli preprečila nezakonitih prehodov, je pa bila zelo nehumana do domačinov in divjadi....Ob Covidu je Janša imel priložnost z ukrepi postaviti zakonodajo o južni ...prikaži več meji, ki bi zakonsko in trajno vključila vojsko, pa tega ni storil, ker je lizal roke in riti vsem v Bruslju..In seveda mu je bilo bolj pomembno zaplinjevanje lastnih državljanov kot ukrepanje proti nelegalnim migracijam..

    • munja 11:33 13.september 2023.

      Ograja ni preprečila nezakonitih prehodov, jih je pa zelo omejila. Vojska je pa bila na meji, kolikor se jaz spomnim. Tako da ne preveč zavajat, imaš kratek spomin. Če pernati ne bi podiral ograje bi bilo zagotovo manj migrantov, to ...prikaži več je dejstvo, ne bo me nihče prepričal v nasprotno.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:37 13.september 2023.

      Če hodiš stotine in tisoče kilometrov te pač ne bo odvrnila neka ograja, ki se jo da tako ali drugače preplezati..Ni to berlinski zid, ki so ga stražili s puškami...Pa še tam so našli poti..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:51 12.september 2023.

    Jaz sem pa slišal da jim gospa Škrinjar osebno kaže pot proti Evropi in da pospešijo korak jim pokloni še en sadni jogurt.. Pingo sok in sendvič s poli salamo pa so namenjeni za kletne strokovnjake na Trstenjakovi.

  • bobubob 19:32 12.september 2023.

    Kako svobodno pa smo se gibali pod prejšnjo vlado? Nekateri so poleg svobodnega gibanja takrat izgubili še zdravje, službo, celo življenje - vse zaradi vladnega hlapčevanja Bruslju in zaradi tistih nekaj fotk na Brdu, s katerimi so zadostili svoji egoistični ...prikaži več naravi. In sedaj še kar pametujejo. Res imajo debelo kožo. To si smejo privoščiti, saj vladajo pišmeuharskim volilcem, ki pozlatijo vsako njihovo sra*nje.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 20:41 12.september 2023.

    Svoboda ali SDS vse isto sranje samo drugo pakiranje vsi prodane duše kabala mafije Do slo. naroda jim je bilo in je toliko kot do lanskega snega.

  • jakec1575 22:46 12.september 2023.

    Jaz se spomnim. Da je sds navijal za to, da se hrvate spusti v schengen. Notranji minister ales debilko se je slikal celo s hrvatarjem. Cerar se je oglasil takrat pa so ga vsi blokiral. Kdor ni vedel, da bojp ...prikaži več hrvati hrvati si naj preberejo jezka

    • Hasan 08:49 13.september 2023.

      Kosovarjev boš kmalu imel polno. 1.1.2024 nimajo več vizuma za vstop v EU zahvali se Tanji Fajon in trenutni vladi.

  • atamama 21:05 12.september 2023.

    Zanimivo in grozljivo hkrati. Ne vem ali mi spominske celice delujejo preveč ampak vse skupaj mi diši po dobro dodelanem scenariju ustvarjanja izrednih razmer. Tudi 15 let nazaj se je začelo z malenkostmi ustvarjanje psihoze s pomočjo ''prijateljske'' stranke. In ...prikaži več sedaj se zopet dogaja podobno in najprej se vprašam ali ni tukaj v ozadju vračilo usluge za podporo vstopa v Schengen? Zelo verjetno sta 2 stranki različnih držav zopet v sožitju, Sova pa podnevi ne vidi, to kar sliši pa ne sme naprej.

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 21:16 12.september 2023.

    SDS?? A to je ta stranka, ki je v Slovenijo spustila največ šipteraja od vseh strank na oblasti?

    • jakec1575 22:48 12.september 2023.

      Ja. Volilna baza. Brez heca. 40tisoc jih je prislo z zdruzitvijo.

    • Hasan 08:50 13.september 2023.

      Čudno, da jih je po Taubijevo vlado še več ampak o tem vidva plačanca ne smeta pisat, ker potem ne bosta več plesala :)

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 06:45 18.september 2023.

      Hasan, povej mi kolk glup si ti? Dejstva so dejstva in to si lahko preveriš na statisticnem uradu RS. Pa ne mi o tem, da "plešem", ker sem daleč od "svobode". Pišem o šiptarih in ne o "kulturnih obogatitvah" iz afrike.

  • Hasan 22:20 12.september 2023.

    Slovenska policija samo še vozi migrante v notranjost Slovenije in nič več ne vartuje meje kaj šele vrača migrante nazaj na Hrvaško. to je pač Golobova politika odprtih vrat.

  • Tara_S 08:54 13.september 2023.

    Živim v Rigoncah in lahko potrdim, da je vlada Goloba popolnoma izgubila nadzor nad državno mejo. To je katastrofa epskih razsežnosti.

    • Avatar zoo
      zoo 09:17 13.september 2023.

      Nemogoče stanje . Po in ob železnici, skozi dvorišča, vas, polje/ dan in noč. Po nekaterih info., jih bo vsak dan več.

  • jakec1575 22:54 12.september 2023.

    Raje ima sirijca ko diptarja. Sirijec prihaja iz mesta in ima 10tisoc let staro zgodovino. Siptar pa pride iz kosovskih rovt. Ne uci se jezika, terja prevode, nosi krvnp mascevanje, beso. Zapirajo se v svoje soseske ulice ko zidi. Ko ...prikaži več jih bo dovolj bojo pa mimo drmokracihe terjali kosovo st. 2. Precej raje imam africana, sirijca

    • Avatar playrrr
      playrrr 07:00 13.september 2023.

      pa veste vi da je večina teh "migrantov" iz drugih držav, le malo iz Sirije. Poglejte si malo Francijo, Belgijo, Norveško... ljudje se bojijo v belem dnevu hodit po ulicah, ti "pribežniki" pa zaščiteni kot Kočevski medved.

  • stinger 21:39 12.september 2023.

    no še malo pa bo enako v Ljubljani. Boste lahko zvečer vsi doma na varnem za zaklenjenimi vrati.. ven si itak ne boste upali

    • Avatar Leon
      Leon 06:58 13.september 2023.

      Sodiš po sebi na zaprtem oddelku ?

  • Hasan 22:23 12.september 2023.

    Hrvaška policija je zaradi povečanega števila nezakonitih migrantov začela uvajati novo taktiko, po kateri migrantom pravzaprav olajša pot proti Sloveniji. Del poti v smeri slovensko-hrvaške meje migranti po poročanju hrvaških medijev celo opravijo s pomočjo policijskih vozil. Slovenska vlada molči.

  • lojs 16:41 12.september 2023.

    ubogi narod, ki živi v tistih krajih ob meji, pa ponekod še ciganov malo morje

  • alen04 17:43 12.september 2023.

    Ne glede na vlado, številke vse povedo. Dejstvo, da je ustriženi bebec dal ograjo odstraniti in s tem enormno povečal ilegalne prehode pove vse o njem in prisklednikih. In ja, ljudje,ki tam živijo še jebejo sctem problemom ne on ne njegova kljuka.

    • Ender3 19:27 12.september 2023.

      Ti si maloumni bebec pa se očitno tega ne zavedaš. Ubogi starši !

    • alen04 19:57 12.september 2023.

      Ender, vem, da veš, da resnica boli in, ker ne znaš na kulturen način tega povedati, saluš, ponižuješ in podobno. Ne, samo, da si zelo nizko izobražen, tudi starši niso bili nalogi kos. Patetiko si in smiliš se mi, dobesedno.

    • luccifer 21:07 12.september 2023.

      Ender, obrisi si umazan kljun levuharski, sperma migranta jusufa ti se kar tece po bradi.

    • munja 11:43 13.september 2023.

      Ender, obsedenec, maloumni, ne prepisuj mojih komentarjev. Sicer pa s svojimi gnilimi možgani ne moreš drugega kot pisat tisto kar prebereš ali pa prepisuješ od drugih. Bebec levuharski, res se mi smiliš ker nimaš svojega mišljenja.

  • munja 18:25 12.september 2023.

    Poklukar in ostala raja, preselite se za en teden v Rigonce, da boste videli, kako so romantična jutra, ko ti za vsakim vogalom prihaja horda migrantov.

    • Kondor 18:38 12.september 2023.

      Lahko bi bila vojska na meji, če SDS in NSi ne bi bila proti na glasovanju. Ne sedaj jamrat nad drugimi, ker niso krivi.

    • Ender3 19:20 12.september 2023.

      munja 👎 ti bi šel lahko tja v prekomando bi delal družbo domobrankovim migrantom https://twitter.com/no.../status/1696242650007908764.

    • munja 20:40 12.september 2023.

      Ender ni treba drugim predlagat, kar sam pojdi in svoje migrantke lepo pozdravi.

    • munja 20:41 12.september 2023.

      Kondor, nič drugih krivit, Golob bi lahko to spremenil in postavil vojsko na mejo.

    • munja 20:43 12.september 2023.

      Levuharčki pojdite malo migrantom naproti, ko jih imate tako radi, pojdite. Se boste mogoče naučili še korana.

    • Kondor 21:06 12.september 2023.

      munja- ne more, ker za to mora glasovati 2/3 v parlamentu.

  • alen04 17:45 12.september 2023.

    Žalostno, da jim ljudje zaupamo svoj glas, zatem pa jebemo in smo prestrašeni vedno bolj in bolj. Če bi imel jajca bi imeli ponovno učinkoviti nadzor meje, mrtva straža se je imenoval. Kdor pa južnjakim verjame je še večji bebec kakor ptič.

    • Toma 18:06 12.september 2023.

      Jebi ga, si tipični Slovencel, 11x bolj neumen kot osel, ki gre samo 1x na led!

    • alen04 20:00 12.september 2023.

      Tudi tebe Tima žulu resnica. Ker ne znaš drugače, izobražen si itak v minus, pričneš z žaljenje , poniževanji...navedel sem jasne argumente, nobene laži in seveda to te žuli. Južni so že neštetokrat dokazali, da kažejo in vsak, ki jim ...prikaži več verjame je milo rečeno naiven. Številke Toma, tem je za verjeti.

    • alen04 20:07 12.september 2023.

      Toma, tudi tvoji starši so padli na čelu črti. Žalostno je, ko otrok ne spozna v kakšni vzgoji so ga vzgajali in ne odpravi tega, temveč kakor bebec rine po enaki poti in to genetiko širi dalje. Zato si pa ...prikaži veča tam kjer si, saj je obzorje kratko.

    • Toma 07:06 13.september 2023.

      Seveda so padli saj je, moj dedek padel v partizanih!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.