Slovenija
91 ogledov

V Siriji umrl Slovenec Martin Gruden

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:11 03.avgust 2016.

    Rest in pieces!

  • jakec1575 11:30 03.avgust 2016.

    še en mali cinik z desanko.

  • KLOBO 18:40 02.avgust 2016.

    kaj bi jim privoščil , spaka ''?? !!

  • Žurnalček 19:15 03.avgust 2016.

    Jaz se NIKOLI ni teorije , ne bom boril na strani NATA , NIKOLI , rajši grem pred zid , kot pa da bi mi vsilili orožje za boj proti Rusom. Tako kot sem JNA fuknil puško po luft 1989 ...prikaži več l na vojaških vajah , pa ne v SLO ampak dol . Danes pa vem , da sem takrat moral postreliti čim več starešin okoli sebe s tem avtomatom , ne pa se umakniti !

  • Avatar čavez
    čavez 18:15 02.avgust 2016.

    Poznam cel kup Grudnov ki bi jim privoščil podobno.

  • maresem 19:41 02.avgust 2016.

    Res velika izguba za svet... Čim več takih vesti.

  • Janez_53 20:24 02.avgust 2016.

    Kar je iskal, to je dobil.

  • sprehajalec 22:57 02.avgust 2016.

    Slava mu. Žal mi je zlotvorov pod menoj, ki se deljo norca iz njega ter ga omalovažujejo. Pač pisal je slovensko vojaško zgodovino, kot eden mnogih najemnikov. Nekateri so imeli potem srečo, pa so dobili bogate penzije v ...prikaži več domovini, čeprav so se borili stotine kilometrov daleč. Pa po nekaterih so poimenovali še domove, kot tisti Španski v Ljubljani. ker je pač oblast rekla, da so se borili za pravično stvar. Martin za sedaj nima te sreče.

  • jakec1575 23:30 02.avgust 2016.

    poglejte si to norisnico. samo dayton tole reši. pogovori.https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Aleppo_(2012%E2%80%93present)

  • sprehajalec 23:35 02.avgust 2016.

    Jajc pa nimaš, da bi ti šel dol. Samo kritiziraš, kot leta 1991, pa televizija.

  • jakec1575 23:40 02.avgust 2016.

    http://syria.liveuamap.com/ to bo se dolgo trajalo.

  • blueone 03:03 03.avgust 2016.

    Počivaj v miru.

  • Zmago 07:11 03.avgust 2016.

    Ja, in kaj bi počel tam dol ?? Reševal zavoženi svet ?? Spore, ki jih sprovocirajo zionisti ??In kaj mešaš 91 ?? Mar bi njihovi moški "begunci" reševali svojo državo !! ne pa navalili na Evropo ???

  • jozicamurn 09:15 03.avgust 2016.

    Sožalje. Mladeniča smo poznali, mislim da je prej delal v pacient-u podjetju, živel pa je v okolici bežigrada. Kakšna žalost. Heroj, boril se je na pravi strani proti izrodkom isisovcem.

  • jozicamurn 09:24 03.avgust 2016.

    Seveda tudi sožalje za John-a Evans-a :(

  • sprehajalec 10:06 03.avgust 2016.

    Njihovi moški begunci ki prihajajo v Europo bi bili na strani IS če bi ostali tam doli. Martin je bil proti njim.

  • Zmago 13:14 03.avgust 2016.

    Ja, ja, .......... vsi umirajo za nekaj v kar VERJAMEJO, dobavitelji orožja, humanitarci,............... pa služijo.Doma primanjkuje vojakov, on se pa gre borit za ?!?? Nihče me ne bo prepričal, da bo svet zaradi njega in njemu podobnih ...................... boljši !!!

  • JT_Thomas 13:27 03.avgust 2016.

    Človek, ki ni mogel sedeti križem rok. Globoko spoštovanje imam do takšnih ljudi. Iskreno sožalje želim svojcem g. Grudna in popolnoma se strinjam z njegovo mamo, ki je rekla, da je bil na pravi strani. Če bi v Sloveniji bilo ...prikaži več več takšnih ljudi, ne bi bili tam, kjer smo. Slava mu in naj mu bo zemlja lahka!

  • JT_Thomas 13:36 03.avgust 2016.

    Da mi bog da, da te bi kdaj srečal. Ti pljunem v obraz.

  • jozicamurn 11:41 03.avgust 2016.

    Najbolj nagravzno je to, da mladi tezko dobijo zaposlitev in so primorani iti s trebuhom za kruhom oz. opravljati nekaj cisto tako da prezivijo ali pa da je v druzbi kot humanist in ima vse placano ter vsaj streho nad ...prikaži več glavo ALI pa ga prevec prizadane da ljudje trpijo. Martin je bil pravi humanist vedrega duha! Več takih kot je bil Martin rabimo. Se vedno sem pretresena. Fanta mi je zelo zal. Razni izmecki, ki tukaj nekaj pisejo proti njemu, mislim da ni prostor za vas soroševce in podobne, ki se borite na strani "moderate rebels" oz. neke umirjene opozicije, ki seka glave otrokom ali pa ki niste seznanjeni z situacijo v Siriji in Iraku ter okolici dovolj dobro. Upam, da bo njegova smrt poplačana v kratkem, starši so res lahko ponosni nanj, saj se je boril na pravi strani in poskusal popraviti svet na bolje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.