Slovenija /slovenija/crna-kronika
8367 ogledov

Nenavadne tatvine v parku Tivoli

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 08:57 18.februar 2024.

    V Rojah bi hitro našli te pokrove, če bi bila volja...

    • Nevica 23:06 18.februar 2024.

      Pa podreti Žale, in NUK in podobne zadeve... res gre za ohranjanje arhitekturne dediščine, Tivolski park pri Narodni galeriji je oblikoval Plečnik. Z video nadzorom, bi pa lahko malce varovali vse skupaj pred tatovi in vandali....

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 09:19 18.februar 2024.

    Sicer pa dajte gor plastične pokrove, drugače ne bo miru...Ali pa aluminijaste in 220V pastirja..;)

  • ak 10:29 18.februar 2024.

    Dokler bodo skušali biti woke in politično korektni, tatov ne bodo našli. 🤷🏼‍♂️

  • atamama 18:48 18.februar 2024.

    Ja, ko me je ustavila patrulja zaradi slačenja jopice, pa sem bil že slečen v času ustavitve, so mi rekli, da imajo svojega informatorja, ki gleda prekrške, telefoniranje... in sporoča. V redu, plačal sem kazen. Ampak ne razumem tukaj nečesa. ...prikaži več Kako da Policija ne ubere enake taktike v kaznivih dejanjih? Zakaj nimajo ''svojih oči'' v večernih urah po takih krajih, pa med bloki? Mali tatovi, grafitarji, .... vedo, da se služba konča ob 15:00, potem pa samo dežurne patrulje,redke, in v veselje koga?

  • Gartner54 12:45 18.februar 2024.

    Na relaciji Koseze - Podutik se vsak mesec razbijajo stekla na LPP postajališčih. Vsak mesec se tudi zamenjajo z novimi stekli in glede na to, da gre za stalno prakso, sem skoraj prepričan, da to počne steklarsko podjetje, ki s ...prikaži več tem služi na račun občine. Tako kot v primeru svetilk v Tivoliju, bi morali zamenjati steklo z recimo "plastiko" in teh problemov ne bi bilo več.

    • Avatar Leon
      Leon 13:14 18.februar 2024.

      Kaj pa če bi ulovili te tolovaje ? Morda bi pomagal vedeževalec Blaž ?

  • McBobo 08:34 18.februar 2024.

    To je rezultat kulturne obogatitve in poveličevanje socialarjev. Stanje je točno tako, kot ga je izvolila večina.

  • sandi76 09:35 18.februar 2024.

    Naši indijanci to počnejo in bodo počeli naprej. Zakaj Mol ne more zamenjati bakrenih z alu barvanimi ali podobnimi pokrovi ?

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:31 18.februar 2024.

    Včeraj so razpravljali Župani prizadetih občin v "hiši modrosti" v LJ o romskem vprašanju in poudarili, da to ni le njihov problem, ampak problem celotne Slovenije....Očitno bo to kar držalo...

  • Kmodri_ 20:17 18.februar 2024.

    Bakrenoljubci na delu...

  • rd2dmk2 09:33 18.februar 2024.

    no ja uni iz TEŠ so bili na veliki nogi, pa jim je mal zmanjkal za kakšno malenkost.. drugače pa.. arhitekta nabit na križ, pa kateri bučk daje bakrene pokrove. le čemu. že nakup je prekleto drag. no žabarji naj ...prikaži večj kar plačujejo, če majo take zapravljivce. še čudn danis zlate dal gor. baker je pa tud supe prevodnik, tako da strelo kar vabi.

    • Avatar Leon
      Leon 10:00 18.februar 2024.

      To so arhitekturna vprašanja na katera se nimaš pravice oglašati 😁

    • rd2dmk2 10:16 18.februar 2024.

      imaš prav leon, en kretenski arhitekt naredi kretensko umetnino, ki se ji reče šolska zgradba in namesto konveksne strehe naredi konkavno in to sred alp. in ko potem skupnost se naveliča stroškov zamakanja in hoče spremenit, pa toži za avtorske ...prikaži več pravice. da ne omenjam plečnike, in njegov podobnike, pol slovenije je pod kultirnim varstvom. me zanima kako bode vse "umetnine" se spoprijele z EU direktivami o porabi energije.

    • Nevica 23:02 18.februar 2024.

      En kretenski Plečnik najbrž? V časih so Slovenci še niso bili pociganjeni?

  • pravičnik77 20:36 18.februar 2024.

    naj dajo plastične pokrove in je problem rešen, kot so rešeni plastični žlebovi na podeželju.. tako pač je

  • ico8 08:58 18.februar 2024.

    V Trbovlje z njimi, med azilante in ostalo rdeco bando!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.