Slovenija
173 ogledov

Varuhinja človekovih pravic: Kršenja pravic otrok ni bilo

Komentarjev 96
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 11:34 08.april 2016.

    Ja, se strinjam. Torej jih ne smeta imeti niti sedaj. Povej ti to večini tu, ki ne razmišlja z glavo ampak so podlegli "ulični" mentaliteti.

  • c1305166 11:34 08.april 2016.

    Plus za ja, minus za ne ;)

  • c1305166 11:45 08.april 2016.

    Ti si se torej zapičil v CSD in v njem vidiš edinega krivca, pa če so krivi zato, ker so jih dali ali pa ker so jih vzeli, torej v vsakem primeru. Drugo te očitno ne zanima. Ok. Ampak javna ...prikaži več gonja se sedaj izvaja zato, ker sta bila otroka VZETA, česar pa ti očitne ne razumeš. Torej bi na to lahko gledal kot dejanje, s katerim CSD želi popraviti napako. Je to težko razumeti?

  • jons 11:46 08.april 2016.

    Slovenci smo tam kjer smo zaradi svoje miselnosti. Raje vidimo, da država propade, kot da bi nekaj naredili v tej smeri.

  • nina 11:52 08.april 2016.

    Stroka v Sloveniji je na nuli na vseh področjih.Slovenija je v 25ih letih naredila toliko škode državi in Slovencem,da se nemore primerjat z nobeno državo v eu.Ta demokracija je pisana na kožo samo eliti in je slabša v mnogo pogledih ...prikaži več od bivše države.Nakladanje nekaterih je samo pesek v oči navadni raji.

  • c1305166 11:55 08.april 2016.

    nina, mislim, da nakladaš predvsem ti. Tako pavšalno reči, da je stroka na nuli kaže zgolj na to, da nimaš pojma o čem govoriš. Je pa res najlašje reči, da stroka nima pojma, to lahko reče vsak kmet.

  • goldfinger 12:21 08.april 2016.

    VOJTEH VIŠENHOFER,Seveda je stroka na nuli. Zadeve so bolj enostavne kot se zdijo. Samo nakladanje o strokovnosti ne pomeni nič če ne vemo za kaj gre. Vojteh med strokovnostjo in strokovnostjo je lahko velika razlika. Enako kot pravo ki ...prikaži več si jo lahko razlagaš tako ali tako pa bo vse v redu. Dejanska strokovnost ki je ne moreš okoli prenesti je samo v tehniki

  • 1slovenka 12:26 08.april 2016.

    kakopak?!en drugemu držijo štango in se skrivajo za "tehtnimi" razlogi za odvzem otrok,ki jih...zaradi varovanja podatkov,ne morejo razkriti javnosti....ja,to bo...

  • 1slovenka 12:27 08.april 2016.

    še enkrat vprašam;ali kdo pozna en sam primer odvzetja "manjšinskega" otroka ,ali dece 9?!

  • c1305166 12:28 08.april 2016.

    Pa četudi bi bilo res, to tvojega mnenja ne bi spremenilo, kajne?

  • Avatar čavez
    čavez 12:28 08.april 2016.

    Je škoda komentirat, postavite v vrsto vse tiste ki so bili v rejništvu pa preštejte koliko dobrih in vzgojenih je prišlo iz tega.

  • c1305166 12:30 08.april 2016.

    In kakšne so tvoje reference, da veš več od množice visoko izobraženih ljudi?

  • c1305166 12:32 08.april 2016.

    Torej praviš, da pri nas otrok ne dajo v rejo prvo, če so za to pogoji, lastni družini? Ti in vsi, ki imate takšne argumente torej pravite, da pri nas dajejo otroke v rejo popolnim tujcem, četudi bi bili pogoji, ...prikaži več da jih dajo lastnim sorodnikom? Dajte začet malo razmišljat in se malo manj obnašat, kot podivjane množice brez pameti.

  • 1slovenka 12:37 08.april 2016.

    a ni čudno,da so družine,kjer so se "težave" končale s tragedijo,oz.smrtjo enega ali celo obeh staršev,csd obravnavali že "dlje" časa?!

  • 1slovenka 12:38 08.april 2016.

    kaj pa koroška deklica?!

  • smejka 12:43 08.april 2016.

    Jaz imam tako izkušnjo in zaradi takih strokovnjakov to še vedno občutim.Ustvarila sem si družino in SCD bi se moje družine smel dotaknit samo preko mojega trupla.Jaz sem zaradi njihovega nedela zgubila 5 let otroštva,da to storijo mojim otrokom, ne ...prikaži več bi dovolila.Kot vedno pa si pokrivajo svoje riti-poglejte jih v oči.Sem mislila vseeno, da je g.Vlasta kaj boljša.

  • c1305166 12:47 08.april 2016.

    Vašega primera ne poznam, zato ne bom komentiral.

  • 1slovenka 12:53 08.april 2016.

    je res,da stara starša še vedno ne vesta,kje sta otroka? in,da tega ne bosta izvedela,"če ne bosta poslušna in delala tako,kot se jim reče" ?!

  • 1slovenka 12:55 08.april 2016.

    je res,da je njun oče,ki jima je umoril mater,romeo,in njegova družina,stalno pritiskal na center,naj otroke čimprej odvzamejo in jih dajo v rejo?!

  • JT_Thomas 11:13 08.april 2016.

    Še enkrat.. Če sta alkoholika ali (bognedaj) kaj hujšega od tega... Potem otrok ne bi smela imeti niti 1 dan, kaj šele 3 mesece... Pa sta jih imela. Zato - se opravičujem - ti "tehtni" razlogi bodo samo naplavili iztrebke, ...prikaži več ki so se "izločili" ob vsej tej kolobociji. Vse ostalo je natega ljudstva!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.