Slovenija
42 ogledov

Vaskrsić naj bi hišo popolnoma uničil

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • babi 13:42 17.april 2012.

    Ob izselitvi je izvršitelj moral pregledati stanovanje, ključavnico pa je tako moral zamenjati. Naj Lazar toži izvršitelja.......sicer za za 70.000 evrov ne dobiš niti stanovanja, kaj šele hiše????Vse se vrača, vse se plača.....

  • Ecaf Koob 14:54 17.april 2012.

    vse navedeno so premičnine.Pravno gledano bi po mojem lahko demontiral celotno hišo in jo odpeljal kot premičnino.

  • 1111 15:54 17.april 2012.

    ...dej povedi ti Ronald, ki si tako pameten, obrazloži...imaš na novem računalniku, nov program?

  • allstarr111 15:04 18.april 2012.

    Če je Vaskrsić v hiši obnovil recimo elektriko, vodo, centralno,. potem ne vidim razloga zakaj vsega tega nebi mogel vzeti ven. In kakor sem zastopil da mu je ODvetnica svetovala da lahko iz hiše vzame vse kar je njegovega je ...prikaži več to to. Če je napeljal novo centralno in menjal radiatorje potem jih lahko tudi odšravfa dol, enako bi bilo če bi obnovil grušt al pa fasado. Jest bi na njegovem mestu naredi enako ali še huje, pa me ne zanima al je kaj ali nič dolžen ipd. na živce mi gredo ljudje tipa LAZAR ki se hočejo okoristiti, sploh pa če pogledaš prodajno ceno za katero jo je kupil, tko da škoda ker mi odnesel dobesedno vsega kar bi lahko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.