Slovenija
6649 ogledov

Večina meni, da bomo imeli le en krog

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:51 16.oktober 2017.

    Javnomnenjske raziskave so že leta orodje za oblikovanje javnega mnenja. To ni dejstvo samo pri nas. Žal. Obstaja tudi stastistika glede tega, koliko ljudi se odloci na podlagi javnomnenjskih raziskav. dejstvo pa je, da v neverbalni komunikaciji zmaguje smeh in ...prikaži več pozitivne zgodbice in vsecnost, ne pa realna dejstva in sposobnost. ljudi privlaci smeh, beli zobje, lepe mehke zunanje poteze, obleka, stil, ne pa besede, ceprav tehtne. To je realnost, ki jo je potrebno integrirati v kandidaturo.

  • Avatar Leon
    Leon 09:37 16.oktober 2017.

    Javno mnenjske agencije po meri kandidata ! Spomnim se kako sem bil pred leti "deležen" večkratnih telefonskih anket agencij ,ki so izbirale moj "glas" po potrebi času in kandidatom primerno ! Seveda sem to kmalu spoznal in odklonil vsakršne ankete ...prikaži večte ! Od takrat je minilo že vrsto let in nobena agencija me več ni kontaktirala .

  • eosss 15:15 16.oktober 2017.

    Zaenkrat še nisem opredeljen za nobenega kandidata, ampak res, kandidatov je 9, kje so ostali trije? Zakaj mediji že celotno kampanijo ignorirate ostale tri kakdidate??? Kje vam je novinarska etika, vse kandidate bi morali predstavljati in omenjati enako nepristransko!!

  • drago86 20:17 17.oktober 2017.

    onyxx... Pahor je nedorasel tej funkciji... migi miška, on ni moralna avtoriteta...pa daj, bejži, burkež in populist! Take izjave si predsednik ne privošči.

  • matej55 12:26 16.oktober 2017.

    Kaj viste "nepristranski"? Na sliki sploh ni kandidata Andreja Šiška, ki mu zelo dobro kaže. Taki članki so navadno zavajanje javnosti in ustvarjanje mnenja.

    • onyxx 13:08 16.oktober 2017.

      ha-ha, če boste hoteli drugega predsednika, mu morate nasproti postaviti res uglajenega in karizmatičnega kandidata, ne teh lolekov

    • Majazmaja 14:42 16.oktober 2017.

      Šiško ima podporo tistih 200 lokalcev, ki z njim smetite po spletu in nikogar drugega. In ne, Šišku in ostalim, ki niso omenjeni, ne kaže dobro.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:30 16.oktober 2017.

    Kandidatov je 9 (DEVET!!!) - kje so ostali trije? Aja medijska blokada? Hm... Čemu že? Moj glas (če že) bo šel zagotovo nekomu, ki ni v tej skupini 6-ih. Nekomu ki se ga ne omenja v medijih.

  • onyxx 12:38 16.oktober 2017.

    Popolnoma jasno je, da bo Pahor predsednik, edini od kandidatov je dorasel tej funkciji

    • patrijarh 12:51 16.oktober 2017.

      na me smejat

    • Avatar Leon
      Leon 15:54 16.oktober 2017.

      onyxx@ Idiotizem ni prenosljiva bolezen , nič ne boli pa še zavedaš se ne tega .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.