Slovenija
13544 ogledov

"Ni normalno, da se od Poreča do meje vozim šest ur"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 18:46 19.avgust 2017.

    Dajte kakega Nemca ali pa Nizozemca vprašat kaj je "normalno". Pa za jest in za pit si nabavite in ne jokajte...

  • jerneja45 21:45 19.avgust 2017.

    Ve se, da bo gneča in, če greš na pot s tem vedenjem, potem ne boš nervozen in napet. Vsi opozarjajo na zastoje in to je treba vzetii v zakup. Navij svojo najljubšo pesem in potem še kakšno, ko čakaš ...prikaži več pokliči prijatelja-krasen čas za pogovor ali pa srfaj... sedaj lahko brez skrbi in 1,2,3, boš izven gneče. Seveda, ko voziš, pa le odloži telefon. Bo bolj varno.

  • franke 19:11 19.avgust 2017.

    PA DOMA BODI.

  • Janez_53 09:40 20.avgust 2017.

    Nekateri so prav otročji! Že od spomladi se ve, da so na mejah zastoji, da je ogromno prometa, da se več ur čaka! Ja kdo hudiča pa vas sili, da potujete na Jadran??? Idite na Severno morje ali na Baltiško ...prikaži več jezero (Balaton)"! Ali pa nekam v naravo, kjer se tudi da preživeti kvaliteten dopust, brez gneče.

    • Janez_53 09:42 20.avgust 2017.

      Popravljam - mislil sem Blatno jezero na Madžarskem.

    • Avatar praufo
      praufo 12:20 20.avgust 2017.

      kdo hudiča sili evropejce da rinejo na balkan? smo si različni, raznoliki in gremo povsod po svetu ... nekateri so pa lahko tudi zapečkarji in sploh ne potujejo, dejstvo je pač tako, da na sredini teh poti in tega ni ...prikaži več mogoče ustavit, lahko se pa da narediti čimveč, da bo prepustnost večja, no pa najbrž vsi vemo, da avtoceste niso samo za goste , ki drvijo na jadran

    • Avatar Džoser
      Džoser 16:45 20.avgust 2017.

      Ja Janez zemljepis ti ni baš neka jaka strana!!

  • Plavi-mil 18:35 19.avgust 2017.

    Je, vse je normalno, za Hrvate je važno da čim prej prideš tja, za nazaj jih ne briga več, denar si tako ali tako pustil tam, Cerar je šel samo za vstop v Hrvaško jokati v Bruselj, za izstop pač ...prikaži več ne, pomagati je treba Hrvatom, po njegovo.

  • Avatar praufo
    praufo 19:40 19.avgust 2017.

    še ni minilo dobrih 5 let od dokončanja avtocestne infrastrukture, pa se je pokazalo, kako se lahko vse zabaše (seveda to ni samo letos), vlada najbrž nima vizije, kaj storiti in kako rešiti ali omiliti ta hud problem, ker že ...prikaži več takrat ni nihče pogledal na atlas sveta, kje se mi sploh nahajamo, zmetali pa dnarja v ceste, da glava peče, medtem ko se na železnici ni še skoraj nič začelo delat ... takle mamo

    • Avatar praufo
      praufo 20:06 19.avgust 2017.

      tam kjer je možno, bo treba obvezno naredit tretji pas, da se vsaj omili to stanje, pa resno, resno delat na železnici, za katero bi morala biti nujna povezava do obeh letališč, tam potniki sploh nimajo dostopa do rednega javnega ...prikaži veča prometa, pač pa samo taksije in neke kombije

  • krtmen1 13:35 21.avgust 2017.

    Prav vam je, drugo leto pa spet v kroacijo....

  • Žurnalček 23:33 20.avgust 2017.

    Popolnoma normalno za take kot si ti , ki ko jim crkne GPS ustavijo in kličejo Na pomoč brez informacij ! Mene bi bilo sram kaj tako blesavega sploh povedat , kaj šele napisat !

  • Matjaz Rogel 18:53 19.avgust 2017.

    ..bo kmalu - tir 2

  • Žurnalček 23:26 20.avgust 2017.

    Potujte na morje po stari -starih cestah , pa boste do meje max v vseh smereh iz LJ v 1.5-2h ! Če pa ne poznate SLO vam pa nisem jaz kriv ! Kako mora biti prtegnjen človek , ki ve ...prikaži več in sliši na radiu , da vse stoji , pa vseeno zapelje na AC in v to gužvo. Najlepši način , da se izognete vsem zastojem , da nikakor nekupite vinjete ! Jaz je nimam in nikoli ne ravbim v katerokoli smer seboj vode ali hrane . V SLO so gostilne na vsakih 200m .

    • Žurnalček 23:29 20.avgust 2017.

      Predlagajo Rateče! Ja za počitniške prikolice , o Podkorenu za osebna niti besede , da o edini elegantni in markantni možni varianti za A in D v tem kaosu ne rečejo besede a ta je Jezersko !

    • Žurnalček 23:33 20.avgust 2017.

      Popolnoma normalno za take kot si ti , ki ko jim crkne GPS ustavijo in kličejo Na pomoč brez informacij ! Mene bi bilo sram kaj tako blesavega sploh povedat , kaj šele napisat !

  • krtmen1 14:39 21.avgust 2017.

    Iz Poreča v Nemčijo....inkaj ima to z nami? Naj gre z avionom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.