Zdravje /zdravje/aktualno
35144 ogledov

Padla je odločitev: Če živite v teh regijah, boste cepljeni kasneje

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 78988010b890ce6f4d2136481f392787ec6d6106 12:42 08.januar 2021.

    Sune vam žarko, novinarsko!!!! IN KATERE SO TE REGIJE !!!!???! Če bi bil jaz vaš uredni, nebi bili samo odpuščeni, še šamar bi dobil na poti ven!!!

  • Avatar ovca
    ovca 12:42 08.januar 2021.

    Boli me k***C. Nikoli me ne boste cepili proti nečemu, kar ne morete dokazati, sami si pa šopate fejke! OGABNI STE!

    • Janez_53 12:53 08.januar 2021.

      Ovca, takim kot si ti, ne morejo nobeni dokazi nič dokazati. Ampak verjamete pa izmišljenim zgodbam na internetu, ki jih pišejo neki zmešanci. In to brez dokazov.

    • Ender3 13:04 08.januar 2021.

      janez 53, si moj letnik, to je zgodba iz interneta...😌 https://youtu.be/AibURHEWOaE

    • Avatar ovca
      ovca 13:47 08.januar 2021.

      Veš janez_53, nikoli v življenju nisem bila naivna. Ker imam kritično mišljenje, znam zelo dobro opazovati, kaj v nekem kontekstu ne gre skupaj. Ko to vidim, sledim samo še toku denarja in ekola, resnica se na daleč vidi :) Zelo ...prikaži več simpl je to, samo problem je v tem, ker ljudje (ovce) potrebujejo pastirja,da jih vodi. Pri tropnih živalih tropa nikoli ne bo vodil nesposoben lider. Če bi, živali nagonsko vedo, da bi izumrle, bile lačne, itd.

    • Avatar ovca
      ovca 13:48 08.januar 2021.

      Definitivno so bolj pametne od ljudi (žalostno ampak resnično). Samo ena izjema obstaja in to so ovce, ki bodo, če skoči vodnica v prepad, bodo tudi one poskakale. Tisti, ki pač potrebujete nekoga, da vam pove, kaj je za vas ...prikaži več dobro, kaj ni, kaj morate itd - takim se reče mamini zmazki. Potrebujejo mami, da jih vodi skozi življenje, ko pa umre, pa pristanejo na psihiatriji.

    • Ender3 15:04 08.januar 2021.

      Bodimo bolj strpni in tolerantni pri komentiranju. Še nekaj iz interneta, brez nebuloz😌 Naši mediji to ne poročajo, sami vedo zakaj !😎 https://youtu.be/jXBFLaADLUU

    • munja 15:28 08.januar 2021.

      Ovca, očitno imaš preveč časa, najdi si neko delo, da ne boš visela samo na netu. Pojdi malo na zrak, ti bo koristil, pa odgrizni še kakšno travco, da ne boš samo na suhem senu.

    • Ender3 17:06 08.januar 2021.

      medolino, hvala za skrb, vse kar imam, imam po mami. Dobra, stroga in poštena vzgoja. Ti si verjetno bolj liberalno, ideološko pri-vzgojen. Slediš evangeliju brezmadežnosti. 😌

    • Ender3 17:41 08.januar 2021.

      Opozorilo ovci !😉 videti je, da se Janezi razmnožujejo, mutirajo na tem forumu. Njihovo sekvenčno žarišče izhaja iz kletnih prostorov na znani lokaciji.😎

    • Janez_53 17:44 08.januar 2021.

      Primeri, ki jih navaja Ender3, so zopet posplošeni, brez podatka o zdravju oseb, ki so bile cepljene. Ljudje pač umirajo, posebno starejši, ki jih pestijo že različne bolezni. Nimam osebno nič proti "anticepilcem", vendar bi morali upoštevati pravilo: moja pravica ...prikaži več se neha tam, kjer lahko škodi drugi osebi! Torej, če se nekdo ne želi cepiti, nima pravice, da ogroža druge ljudi. Razen tega smo bili tudi v moji mladosti cepljeni(pred 65 leti), pa potem v JLA. Takrat cepiva niso bila na takem nivoju

    • Ender3 18:05 08.januar 2021.

      Posplošeno rečeno iz ust g.Beovič, mnogi bolniki iz DSO niso bili premeščeni, ker enostavno ne bi preživeli intenzivnega in invazivnega zdravljenja. Za takšno izjavo bi morala odgovarjati strokovno etični komisiji. Cepljenje bi moralo biti priporočeno, nikakor obvezno. Izjema so izpostavljeni, ...prikaži več strateško pomembni poklici. Cepivo je v 4 fazi, kjer se preizkuša na populaciji, kdo je tisti, ki nas sili, na poizkuse na ljudeh. Stroka zagotovo ne, preveč je neznank, premalo odgovorov.

    • Avatar ovca
      ovca 20:11 08.januar 2021.

      Ender3, saj poznas pregovor : ko macki stopis na rep,cvili 😁😁😁. Ko karkoli napisem, 🐑🐑🐑 s trstenjakove,cvili. Nikoli jim ne bo jasno,da se tako zelo neumnim in podplacanim (ti se mi gabijo), lahko samo smejim. Clovek bi jih vprasal,koliko so ...prikaži več njihovi starsi placali,da so dobili spricecalo,da imajo zakljuceno os 🤮🤮🤮

    • Ender3 20:44 08.januar 2021.

      Res je, vedno se sprašujem, kakšni mladci stojijo za temi imeni. Naj komentirajo, sprejemam, ampak vulgarno, žaljivo izrazoslovje, tega ne odobravam. Težko je razumeti, da se jih plačuje, da netijo sovraštvo po vseh medijih. So zelo dobro organizirani in ponekod, ...prikaži več so jim v pomoč tudi administr. Menim pa, da je ta politično ideološko propaganda kontraproduktivna. In ti zanje niso ovčica, si prava ovca 😉👍🐑🐑

  • krucefiks 12:48 08.januar 2021.

    ljudje se nočejo cepit ,zdaj pa take neumne poteze,cepivo sploh niste porabili in imate problem,isto je na hrvaškem ,samo kar tam malo drugače povedo ,poslušam hrvaški radio kadar sem doli in ljudje ko bi vedeli koliko enakih zgodb poslušam že ...prikaži veče 10 mesecev ,v sloveniji in hrvaški se zgleda niso zmenili kaj bodo v javnosti govorili in so bile zgodbe dobesedno enako prebrane

  • Janez_53 12:51 08.januar 2021.

    Avtor članka, kje hudiča je v članku razloženo, v katerih "regijah se bo cepilo pozneje"??? Ne duha in ne sluha o tem, kar nakazuje naslov članka! Pa kaj je z vami, novinarji???

  • mirror 13:27 08.januar 2021.

    Spet nova medijska manipulacija v zavajanju bralcev. Bombastičen naslov brez vsebine.

  • jakec1575 21:07 10.januar 2021.

    Torej bodo zurerji po zidanicah in odprtih gostilnaih v kleti nagrajeni???? Ker so bolj Slovenci od ostalih Slovencev??? Jansa ti si fukjen.

  • Avatar jate
    jate 21:53 08.januar 2021.

    ne se bat ,ne bomo se grebli za cepivo...nč bat

  • Avatar spider2020
    spider2020 10:09 09.januar 2021.

    svećkarji nori, vas bomo cepili v tiste vaše prazne možgane, plus cepivo proti steklini, da ne boste nikoli već izvajali represije nad narodom, potem pa v prisilni jopič in eno po kepi

  • sunny35 14:20 08.januar 2021.

    Danes vsi na kolo proti korupciji na Računskem sodišču in KPK! Za Slovenijo gre ❤ Zahtevamo odstop Vesela in Šumija!

    • Janez_53 16:28 08.januar 2021.

      Zaslepljenci še niste prišli k sebi in ne znate uporabljati svojih možganov!!! Neštetokrat smo vsi v televizijskih prispevkih videli, kako se je nabavljalo opremo. Slišali smo posnetke, kateri dobavitelj mora dobiti avans TAKOJ. Pa vam še vedno ni jasno! In ...prikaži več če računsko sodišče preveri zadevo, že vnaprej veste, da je to zopet zarota proti Janši. Včasih se mi prav smilite v tej nebogljenosti in zaverovanosti v Enega in Edinega, ki je nezmotljiv in poštenjak itd. Nekoč boste spregledali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.