Svet
35452 ogledov

Video: Omedlela med novinarsko konferenco

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez 15:46 17.april 2021.

    A je bla piknjena z Astra Zeneca?

  • Avatar jate
    jate 20:54 17.april 2021.

    MATR,MA JE FAJN BUTNILA Z GLAVO V TLA....HMM...

  • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 22:33 17.april 2021.

    Sam tkole jih je kar nekaj omedlelo,predvsem veliko športnikov med tekmo,treningi... .Glih tko kot ta ženska,pa nič srčni zastoj ali izčrpanost... .

  • JZekspert 18:35 17.april 2021.

    Nekaj smrdi, in to že dolgo. Zakaj bi nas vse tako močno posiljevali s propagando za cepljenja in nas vsakodnevno bombardirali s temi bedarijami? Vprašajte se ljudje, zakaj je takole odneslo neko gospo, ki bi morala le povedat nekaj kratkih ...prikaži več stavkov - je bila cepljena, ve nekaj, kar jo močno teži? Bodite odprtega uma, raziščite in predvsem NE SE CEPIT (z ničemer) za ta lažni covid, za te cepilne potne liste, za pot v digitalno diktaturo kitajskega tipa. Verjemite mi, tega nihče noče!

    • Janez_53 21:33 17.april 2021.

      Daj, butelj, razlagaj svoje anticepilske blesarije komu drugemu! Kdo hudiča pa si, da boš trdil, kako "TEGA NIHČE NOČE"??? Bi ti kar privoščil, da te covid 19 pošteno zdela! Takrat bi pa moledoval, naj ti za božjo voljo nekako pomagajo! ...prikaži več Moja celotna družina je prebolela covid 19, na srečo brez težjih posledic, bratranec pa jo je za las odnesel! In potem me boš kreten prepričeval, naj se ne cepim???

    • JZekspert 23:03 17.april 2021.

      Ok, popravljam se, imaš take debile, ki ''hočejo'' cepilne potne liste, rating pridnosti, da bodo lahko šli v trgovino, drugo občino, ali na dopust. Ja, tudi taki ljudje obstajajo, ki ne marajo življenja - dober večer, Janez_53, delaj po svoje ...prikaži več (starina zatohla, posrana, naveličana življenja), mladim pa pusti živeti.

  • marjeta698 16:42 17.april 2021.

    NOSEČA MORDA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.