Avto
87884 ogledov

Video razkriva taktiko goljufov na bencinskih postajah in avtocesti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 09:27 08.avgust 2023.

    Gre za navadno cestno razbojništvo. Naj se zdi še tako "nedolžno", saj so samo ukradli stvari iz avta, gre za banditizem. Situacija se slabša tudi pri nas. Po Ljubljani te že ogovarjajo tujci v skupini in vsilijivo fehtarijo, ni daleč, ...prikaži več ko bodo tudi kradli in ropali. Kje je Sukička, ki se je na črnuha privezala s ketno? Ko bo prišlek ubil prvo domačo žrtev, se spomnite nanjo.

    • jakec1575 23:02 08.avgust 2023.

      Zaenkrat najhujse zlocine pocnejo slovenci slovencem. Poboji cele druzine, odsekana glava na primorskem, zazigi partneric. Seveda se bos ti spomnil prirocno samo na prvi migrantski napad. Ja tudi med migranti se najde kriminalec. Spomni se vseh slovenskih femicidov v zadnjih 3letih.

    • gggg 08:41 09.avgust 2023.

      @jakec: res je, da tudi Slovenci izvajajo zločine. Ampak a si pomislil, da je na 2 milijona Slovencev in 2000 ilegalnih migrantov razmerje zločinov krepko na strani teh migrantov. Količinsko je zelo podobno število zločinov, čeprav je migrantov 1000x manj. ...prikaži več To pomeni, da so 1000x bolj nasilni. STOP ilegalnim migrantom.

  • Boschtjan Zupanchich 07:59 08.avgust 2023.

    Tam imajo verjetno več migrantov kot pri nas, in jim je takšno pokvarjeno "delo" bolj všeč od Poštenega zaslužka. In točno to so počeli že Staroarabci, ki so živeli samo od ropanja trgovcev. Zato so pa potem dobili Mohija, ki ...prikaži več jim je natvezil njegov "kuran" , kateremu žal nasedajo še do dandanes.

    • jakec1575 22:58 08.avgust 2023.

      Naslednjic ko kupis spansko zelenjavo se,spomni na 25000 pokritih ha, kjer leta dela izkoriscana delovna sila iz vse afrike v nemogocih pogojih. Si imel dokumnetatec na rtv nedolgo nazaj. To je sele ostudno razbojnistvo. Nekateri kmeti se vozijo v porschejih. ...prikaži več Delavcem pa za luknjo brez nicesar vzamejo 350€ po glavi.

    • gggg 08:43 09.avgust 2023.

      @jakec: zakaj pa ti migranti raje v svoji državi ne postavijo pokritih rastlinjakov in bi oni dobro živeli ter prodajali v Evropo? A se jim mogoče ne da pošteno delati?

    • Boschtjan Zupanchich 08:08 12.avgust 2023.

      No, Jakec, torej odgovori Gggg-ju, da te Vsi slišimo !!! ! !!! Hvala.

  • Gandi123 12:15 08.avgust 2023.

    Trik z preluknjano gumo se mi je zgodil pred desetletjem v Srbiji. Minuto po tem, ko sem ustavil, so bili pri meni pripadniki zaščitene vrste in mi ponudili pomoč. Ko so v avtu zagledali ne najbolj prijaznega psa, so se ...prikaži več brez besed odpeljali

  • papak 23:52 08.avgust 2023.

    Mene je na avtocesti skušal nek bolgarski avto z blendanjem in trobenjem prisilit da ustavim na stranski pas češ da sem mu med prehitevanjem ruknil v stransko ogledalo. Bogsigavedi kaj bi bilo če bi ustavil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.