Slovenija
138 ogledov

Vinko Gorenak: Da bi mi Janša zameril? Le kak mrk pogled mi je namenil!

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 15:44 26.maj 2016.

    Še ena full zanimiva in izvirna od Jureta Jodlerja : https://www.youtube.com/watch?v=EI4mutjhwJI;-)))))))))))))

  • h3o 17:44 26.maj 2016.

    brez SDS smo pogubljeni

  • dragec 08:29 26.maj 2016.

    Vinko, bil si dober, priden miličnik, dober komunist in priden član SSDSS a

  • Johan Spohan 09:27 26.maj 2016.

    Zmageca, je pridni vojščak prefarbanih rdečkarjev.

  • Papaja Popi 09:44 26.maj 2016.

    Tajni posnetek s sestanka SDSNi še popolnoma potrjeno, ampak nekateri sumijo, da je bil posnetek narejen pred ljubljanskim sodiščem . . . https://www.youtube.com/watch?v=Hgk7n_sJg4g

  • gerogesurprise 09:01 26.maj 2016.

    "Kljub temu pa ni bog. Vsaj zame ne. Nobenih težav nimam s tem, da z vami delim drugačna mnenja kot je njegovo. Naj vas spomnim na moj kritični zapis po volitvah leta 2011, ki se je nanašal na »trenirkarje« in ...prikaži več avtorja Tomaža Majerja. Jasno sem zapisal, da tak zapis na spletni strani SDS ni potreben. Če bi držalo to, kar poročajo dominantni mediji o avtoritarnosti Janeza Janše, leta 2014 niti slučajno ne bi smel kandidirati na listi SDS," poudarja Gorenak.Ha, ha, ha, ha, ha, ampak tale Gorenak pa ni ravno najbolj bister, njegov intervju je razumeti kot potrditev, da je Janša stal za nickname Tomaž Majer.

  • sprehajalec 10:37 26.maj 2016.

    Mokre sanje "sil progresa, napredka in kontinuitete" da se znebijo Ivana Janeza. V Direktoratih, Agencijah in Uradih že delajo spiske, "kdo želi biti premier" v letih ki prihajajo. Ali pa vsaj minister. Vpišeš se, pa kmalu prideš na vrsto, pri ...prikaži več tempu, kot ga ima Mr. načelni in Moralni. Je žlahta potem ponosna nate, "da si bil minister". Pa da si jim kaj zrihtal.Seveda pa to poteka pod budnim očesom sil "progresa, napredka in kontinuitete", koncentriranih v posredniških firmah za dobavo medicinskih pripomočkov, zdravil, štroma, nafte itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.