Slovenija
77 ogledov

Virant predsednik parlamenta

Komentarjev 117
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jureh 19:24 21.december 2011.

    Res mi je vseeno za koga te boli k..., moti me zgolj nivo tvojih komentarjev, ki so čisto na nivoju Žurnalčkovih. Dosti neosnovanega zmerjanja, nobene spoštljivosti, pa čeprav do drugačemislečih, nesprejemanje drugačnih...Imam očitno toliko časa kot ti.

  • gec 20:03 21.december 2011.

    Ne dirajte mi zokija,jer on če se vratiti...

  • Ronald Reagan 21:07 21.december 2011.

    Slika 6...katera je ona maska tam...čisto desno...te pa foter ni do konca izdelal, jao, jao...kaj to ropov tonček poriva...

  • PIKO5 01:04 22.december 2011.

    Od bodoče vlade pričakujem, da bo klope nagnala delati. Naj trenerkarji kopljejo jarke, če so neizobraženi. Ne trpim pa, da mi nek 25 letni priseljenec, popolnoma zdrav sedi na klopci in kadi travo, ali pije alkohol

  • PIKO5 01:16 22.december 2011.

    Zmaga Jankovića je največja sramota v zgodovini samostojne domovine Slovenije. Moje osebno prepričanje je, da bi moral sedeti v zaporu. Še vedno pa ima kot zmagovalec volitev vse možnosti, da sestavi vlado, a ne na balkanski način. Itak pa bo ...prikaži več katerikoli bodoči predsednik vlade pred seboj imel nalogo rešiti nas bankrota, v katerem v bistvu že smo.Ti pa kar veselo še naprej nabijaj ideološke teorije zarote. Danes se je pokazalo, kakšen diletant je Janković. Podprl bi Boruta, ki ga so ga razen vzdržanega SDS podprli vsi. A ne, Zoki je vajen, da je vse po njegovem in danes je dobil prvo lekcijo. Klofuto okoli blagotelečjega nasmeha.Od 4. decembra je danes meni edina domovina Slovenija prvič povrnila vsaj nekaj državljanske drže in časti. In da zaključim športno: Greeeeeeeeeeemo Slovenija!

  • nostradamus 07:00 22.december 2011.

    dviga slovenija zastaveko berem po forumih vsi z zadovoljstvom komentirajo prvi jankovicev poraz v DZobrazi poslancev pozitivne slovenije povedo vse in se vec mar je to padla samo prva domina v sklopu in se racuni kucana in ...prikaži več stanovnika ne bodo izsli tako kotso si zamislili? voditi drzavo ni isto kot voditi electo ceprav sta obe v rdecih stevilkahelecta je last jankovic & medtem ko je drzava last drzavljank in drzavljanov v rdece stevilke so jo pa spravili nasi elitnezi in turbokapitalisti kako je ze rekel kucan jankovic je oseba z socialnim cutom za malega cloveka

  • Žurnalček 16:44 27.december 2011.

    Tam bo tudi ostal, ker se je v igri zajebal. Tam je pristal tudi Presečnik, ki mu je to podtaknil Farsa , računajoč, da tako ne bo imel protikandidata za min. stolček na prometnem. Pahor je pa z to " ...prikaži več" izgubo" največ dobil, jaz mislim , da zunanje ministrstvo.

  • Žurnalček 18:44 27.december 2011.

    Problem psihičev in s tem družbe v celoti , je ravno sovraštvo do drugih. Noben te ne sili, da ga imaš rad, vendar je rezultat sovraštva tudi poboj tistega Norvežana, ki je v svojem sovraštvu do muslimanov , pobil 70 ...prikaži več70 svojih Norvežanov. Tvoje komentiranje je izvedeno iz sovraštva , iz šovinizma , rasizma iz manjevrednostnega kompleksa in zato ti hočemo povedati , da si bolan in začni z zdravljenjem.Pokaži svoj članek , kjer si svoj komentar argunentiral z stališča komentiranja politike in ne sovraštva. Reci enostavno sam sebi, sem bolan in pojdi čimprej v Devico Marijo v Polju, tja vozi 14LPP. TUDI BREZ NAPOTNICE SPREJEMAMO!

  • Žurnalček 13:12 21.december 2011.

    A ni lepo ko 26 poslancev SDS misli z eno glavo, pa še ta je tam nekje na sredin telesa !Komunjare fukare SDS-ovske.

  • SZlomšek 19:45 21.december 2011.

    Nič novega! Virant je trojanski konj SDS ! SDS kot katoliška stranka skupaj s svojim firerjem ne zna kaj drugega. Katoliki so to: v cerkvi eno govorijo in molijo k Bogu, o pa stopijo ven v svet, so še hujši ...prikaži več kot vragi! Popolnoma razumljivo in v stilu katolištva. Takšna je Slovenija! In kaj imajo pri tem volitve? Nič. Zaje***** državljanov in naroda. Quo usque tandem - kako dolgo še lažnivi in licemerni katoliki? Ni čuda, da je Cankar rekel: dežela hlapcev!

  • matjaz 21:50 21.december 2011.

    oj joj joj.Pa že tukaj se vidi, da je levim samo za korito, če niso mogli najti skupnega kandidata. In taka koalicija naj bi enotno vodila našo državo! Spoštovani Kučanovi, kljub zmagi Zokija se kaže, da imate med sabo skregane ...prikaži več pobratene stranke, al pa toliko glupe, da ne znajo stopiti skupaj.Vsaka čast veliki štirici(Virant, Janša, Novak,Žerjav) in kekcu Erjavcu, ki bo itak šel z vsakim, a je zavohal, kje je bolje.No in če seštejemo glasove volilcev teh strank, je PZ mala miš skupaj z SD. Upam, da bodo obrnili hrbet Zokiju, tudi kar se tiče vlade in v tem je prava demokracija. Slovenija ni Mercator in ni Ljubljana! Slovenija je mnogo več in čas je že da v njej zavlada demokracija in ne potomci komunistov!!!!!!

  • Žurnalček 18:03 27.december 2011.

    Mišljenja sem , da ti je pravopis vseeno ena boljših plati , v resninici , edino področje , ki ga obvladaš. Kaj , ko bi ostal pri tem! Si opazil klicaj na koncu? Si ? Dobro je , še obvladaš.

  • Franc Bukovec 17:44 21.december 2011.

    no, to boš zdej videl, čez 15 minut kako se povozi Đanko. To mu bo prva lekcija. Nekam se mi zdi, da se ne reži več kot kak konj tam na stolu v parlamentu. Pa ja menda, ne, ni razočaran, ...prikaži več ne? Hotel je bit dečko predsednik vlade - no pa naj okusi te užitke. This is just the beginning my friend. Watch and learn.

  • Franc Bukovec 19:53 21.december 2011.

    ja, tko je. Sej veš tist rek: "sa primitivcima, samo primitivno". Pač so se morali poslužiti trika, ker nekoga kot je Janković premagaš samo na primitiven, torej njegov način. Tako je v svetu politike.

  • Franc Bukovec 15:20 21.december 2011.

    hahahaha, što je bre Zoki? Kje je tvoja sposobnost managerja? Aja, verjetno si diplomsko nalogo "Sprejemanje kompromisov" prepisal, tako kot nekateri tvoji drugi sposobni kolegi. Pa verjetno je bla na roke napisana, nečitvljiva in nejasna kot tvoje bluzenje o uspehih ...prikaži več in nadnaravnih sposobnostih "mjanagerja" ne"?Nč, dejmo na Bwin stavo, koliko časa bo Zoki mandatar. Evo, jest pravim da, s predpogojem, da mu sicer uspe sestavit vlado, tam do sredine junija 2012?? Stavim okroglega jurja €!! na mojo napoved. Ajmo brate, sviraj kolo!! I jednu rakiju.

  • 1111 15:40 21.december 2011.

    ...mora bit hudo, kadar se ti v glavo naseli JJ...luzer se rodiš!

  • Franc Bukovec 15:40 21.december 2011.

    kdo ve,ne, mogoče ti nekega dne izpolnim to željo, ne. Če je Janković bodoči mandatar, ne, potem lahko res vsak od nas očitno poskusi to "sreću", ne. Vse kar moram še naredit je, ne, da začnem mutit z parcelami, ne, ...prikaži več, da sprejmem Kučana za svojega duhovnega vodjo, ne in da začnem poslušat Danijelu, ne. Aja, pol pa ne morem bit. Sorry.

  • Denzo 17:42 21.december 2011.

    franček... slovenija nebi bla v takem dreku če bi tako silila iti iz Juge... na koncu bo slovenija huj v dreku od ostalih jugo držav.... žalostno... slepi hlapci

  • matjaz 22:06 21.december 2011.

    Bral sem vse komentarje spodaj. Franc Bukovec ni debil in samo opzarja na dejstva, debil je xy, ki je eden od levih nestrpnežev in ne sprejema drugačnih od komunajzerjev.Vsaka čast xy! Tvoji komentarji vse povedo! Tebe na forumu nihče ne ...prikaži več žali, poglej se navznoter in ugotovil boš, da ti potrebuješ strokovno pomoč.Pred nami so še zanimivi dnevi ha ha ha.Neće Zokija niko!!!!

  • alf31 06:02 22.december 2011.

    Vsem je povsem jasno,da je Zoki in Negativna Slovenija projekt palčka iz Murgel in brkatega borca Stalina.Klofuto ki jo je včeraj dobil ima dva učinka:1.Zokija je postavila na realna tla.2.Zbrisala mu je tisti odvraten nasmešek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.