Slovenija
109 ogledov

Visoke kazni tistim, ki kadijo vpričo otrok

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 19:46 02.februar 2016.

    Ja, to je pa tudi res. Vendar eno ne izključuje drugega. Če policija ujame enega lopova, drugi zbeži, ne pomeni, da naj zdaj izpusti ujetega. Sam sem se vedno sicer trudil, če sem že šel z otroci v McDonald, da ...prikaži več sem jim vsaj razlagal, da občasno ne škodi, redno pa nikakor, da je škodljivo, sam pa sem že verjetno 15 let prešaltal samo na solate in podobno. Je pa vseeno mislim postal tudi McDonald, pod pritiskom trga in znanega, le manj nezdrav.

  • patrijarh 17:56 02.februar 2016.

    Vlada naj se raje ukvarja,kako povišati plače in penzijone.

  • Lavdan 18:54 02.februar 2016.

    Kajenje v pričo otrok je skrajno neprimerno in govedo ki kadi zraven otrok ni vreden da bi ga pes, ker je egoist brez kulture.Gonja proti kadilcem nima nobenih meja več. Najbolje ustanoviti klub lovcev na kadilce in jih pobiti. ...prikaži več Pustiti ljudem, da uživajo če s tem ne motijo drugih je demokratično.

  • kontrahan 18:57 02.februar 2016.

    Ja pa jesti McDonald's in tako navlako pred otroki tudi ne. So pri nas otroci čedalje debelejši. A bo tudi za to kazen. Je tud škodljivo.

  • maresem2 19:01 02.februar 2016.

    Podpiram 100%.

  • maresem2 19:02 02.februar 2016.

    Tudi to je res!

  • mph 19:44 02.februar 2016.

    Absolutno tudi. In enako bi moralo biti za drogiranje in pijančevanje vpričo otrok.

  • Avatar Leon
    Leon 19:47 02.februar 2016.

    Pa otrok v cerkev ne peljati !

  • boogin1 20:06 02.februar 2016.

    Pa na nogometno tekmo tudi ne

  • franke 20:55 02.februar 2016.

    TUDI KAJENJE ZA VOLANOM BI MORALI PREPOVEDATI.

  • Skippy 22:08 02.februar 2016.

    Če so tisoči in tisoči vsako leto živi, zakaj imamo potem vsako leto enako število smrtnih žrtev, pred in po zakonu??? A ne bi potem bilo prav, da bi se ti tisoči poznali nekje?

  • Skippy 22:09 02.februar 2016.

    Ker v čem točno je razlika, ali držiš za prestavno ročico, pritiskaš gumb na radiu, držiš plastenko z vodo ali sendvič?

  • Skippy 22:11 02.februar 2016.

    Če bi ti zakoni sploh imeli kakšen učinek, zakaj je potem venomer potrebno uvajati nove prepovedi in višje kazni? Če je učinek, potem si želeno dosegel. V resnici je samo pesek v oči.

  • Vesna Dolšak 00:10 03.februar 2016.

    Absolutno podpiram tak zakon!

  • malonaokoli 07:02 03.februar 2016.

    tobak in alkohol bi morali prodajati samo v specializirani trgovini od 9-15 ure

  • jzzzze 08:35 03.februar 2016.

    Meni tatarska omaka smrdi, da se mi obrne želodec...... tudi kave ne pijem in mi je njen vonj neprijeten (da ne omenjam kakšnih nagnusnih vonjav sadnih čajev), itd.

  • jzzzze 08:37 03.februar 2016.

    Tako je. Naj ljudje vozijo otroke tja, kjer je za otroke! Če pa pride fotr (al pa mt) v gostilno na pir z otrokom, naj se pa prvo sam nad sabo zamisli!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:51 02.februar 2016.

    V pričo otrok res nimaš kej kadit. Razumem da imaš potrebo po cigareti ampak a mora res biti tvoja potreba nad potrebami otroka do zdravja?

  • Skippy 22:07 02.februar 2016.

    V resnici gre svet v nasprotno smer, in sicer protikadilska gonja popušča. Včasih se je o tem nonstop pisalo, sedaj pa že skoraj 10 let nič.

  • samo.jst 23:04 02.februar 2016.

    hehe, lepo se je pokazalo v tem času ko represivni organ štrajka... število nesreč je upadlo :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.