Slovenija
25 ogledov

Vladimir Putin prihaja na obisk?

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 14:34 13.marec 2016.

    Moja žena, Oksana, ki sem ji pokazal tole tvoje modrovanje, se je od srca nasmejala. Polepšala si ji soboto. Jaz ti res želim sreče s kakšnim Hamotom, samo potem nam ne hodi jokat, da ne smeš pri mizi sedet, ...prikaži več ko se pravi moški skupaj dobijo.Ti si živ dokaz, da za srečo človek ne rabi veliko: samo zadosti neumnosti in je lahko zadovoljen.

  • Janez_53 09:19 12.marec 2016.

    Putin bo torej imel priložnost, da obišče tudi avtorja smešnega videa, v katerem Klemen Slakonja oponaša Putina!

  • glicinija 09:57 12.marec 2016.

    naj pohiti s povabilom Trampu, ko bo predsednik bo gužva.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:40 12.marec 2016.

    Vsako leto se je povabil Ruse. Že lani je zahodnim zaveznikom stvar šla v nos. Ampak glej sej gre v prvi vrsti za spomin na mrtve ne za političen interes. Če bomo enkrat ne povabil ruse se lahk zgodi da ...prikaži več nikol več navjo pršli. Tradicije se ne sme prekint.

  • 1slovenka 11:23 12.marec 2016.

    .....samo gornjo fotografijo pogledaš,pa ni treba nobenega dodatnega komentarja.....

  • 1slovenka 11:23 12.marec 2016.

    .....samo gornjo fotografijo pogledaš,pa ni treba nobenega dodatnega komentarja.....

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:57 12.marec 2016.

    Pa Putin no nor,da bo hodil v tole vukojebino,saj nima kej delat tukej.Mislim,da bodo moral naši vodilni curogoni po kolenih okol njega hodit in prosit,da pride na spominsko slovesnost.

  • Avatar Leon
    Leon 12:03 12.marec 2016.

    ..........drugo bilateralno srečanje pripadnikov tajnih služb KGB in UDBE !

  • Robert Kokalj 12:35 12.marec 2016.

    vrhunski nicknameše debilni dodaj

  • abyx 12:44 12.marec 2016.

    primitivka

  • nergač 13:30 12.marec 2016.

    kako domače, če pa domače gredo, kot praviš, z južnjaki. Zdaj si pa prišla v nasprotje s samo seboj. Za južnjake ste pa že dobre, ne, če že pri Slovencih nimate možnosti...

  • maneken 15:03 12.marec 2016.

    "Ker za mene mora biti punca ne sam lepa ampak tud inteligentna. "- ti boš pa še dolgo sam.

  • maneken 15:04 12.marec 2016.

    res, tale prva slika pove več kot tisoč besed (kot je že ena pravilno ugotovila)

  • maneken 15:04 12.marec 2016.

    res, tale prva slika pove več kot tisoč besed (kot je že ena pravilno ugotovila)

  • maneken 15:04 12.marec 2016.

    res, tale prva slika pove več kot tisoč besed (kot je že ena pravilno ugotovila)

  • nergač 18:16 12.marec 2016.

    tvoje poste pa res ni treba natančno brati. Na hitro preletiš, pa vse veš...saj še sama sebe negiraš....Ne gre za to, da si Ukrajinko privoščiš, saj niso naprodaj, če tako misliš. Ti si pa črnca verjetno res ne moreš ...prikaži več privoščit, le kakega južnjaka kot si napisala...

  • Ferluci 12:29 13.marec 2016.

    Je s tabo vse v redu?

  • Žurnalček 13:50 13.marec 2016.

    Zgleda da s tabo ni , sploh pa si slabo poučen o posledicah kakršnjega streljanja na brate Ruse ! Res imamo idiote , ki bi Slovenijo in sebe v odločilnem trenutku , potunkali v gnoj, kot so se vse vzhodne ...prikaži več države v II. vojni . Zgodovina je mati modrosti in kdor je ne pozna je enostavno glup ! No pa saj je Arđentina velika država in tudi gostoljubna !

  • Žurnalček 13:53 13.marec 2016.

    URADNO POVABILO , bem vam sunce hlapčevsko !!

  • principiumnovum 16:49 12.marec 2016.

    Če bi dobro prebral, bi ugotovil, da sem ti hotela povedati, da si Ukrajinke ne moreš privoščiti ;-) Tebi ne preostane nič dugega, kot da se te usmili ena domača, ki slabo vidi ali pa še ni imela priložnosti poskusiti ...prikaži več kaj boljšega. Skratka, še enkrat preberi, kaj sem napisala. Pa lepo počasi, da ne boš spet besed spuščal :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.