Slovenija
98 ogledov

“Vladni ukrepi nimajo koncepta”

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klincek 07:40 12.maj 2013.

    resnice boli

  • nina 08:01 12.maj 2013.

    resnica da so preveč kradli boli ker ne morejo več zdaj bodo pa državljane ropali banda požrešna takim ni pomoči uničuje zavestno samo nižji sloj.

  • axl 08:09 12.maj 2013.

    Še eden izmed "genijev" in še eden izmed falange bleferjev tipa grahek, lahovnik, polanec, ... Njemu plačo na minimalca pa da vidimo. Pametnjakoviči.

  • dragec 10:45 12.maj 2013.

    PIZDA, KOLIKO IMAMO SPOSOBNIH IN PAMETNIH DR EKONOMIJE - A DRŽAVA NAM JE V DREKU???? SAMO BLUZIJO - NIČ PAMETNEGA NE NAREDIJO. PRAV ME ZANIMA KOLIKO SO ONI PLAČENI???

  • Avatar roksa
    roksa 12:52 12.maj 2013.

    Z motko bi te blo treba prek šijeka, tak kot zajca, cek rdeči!!!!!!!!!

  • nejansizmu 13:22 12.maj 2013.

    :))))))))))) obožujem te debilne komentarje janševega volilnega telesa... . ))))))))))Kaj pa jaz, @roksa? Jaz tudi ne maram janše in sem vodja kampanije "NE janšizmu!". Kaj predlagaš zame? : ))))))))))))))))))

  • ppero 13:22 12.maj 2013.

    Ja kdo od teh mladih ekonomistov bo pa šel v vlado kjer se igra na strune Križaniča in Mencingerja...Šuštaršič je bil pa še ta je moral poka zarad vstajnikov...zdaj pa se ne bunite ko vam stara garda račune za svoje ...prikaži več blagostanje polaga...

  • Mkovac22 13:36 12.maj 2013.

    izrodek je kar primerno ime zate

  • Mkovac22 13:37 12.maj 2013.

    izrodek je kar primerno ime zate

  • dragec 13:50 12.maj 2013.

    TI NAŠI DR EKONOMISTI - DOPOLDAN DELAJO NA EKONOMSKI FAKULTETI - POPOLDAN HODIJO K PRIVATNIM FAKULTETAM IN SI KRVAVO SLUŽIJO DOBRO PLAČO

  • Oseba_ 14:37 12.maj 2013.

    masten, ti boš sedel na fotelju do 75 al kaj ....morda...ampak .fiizični delavci pa ne bodo mogli garati za tvoje potrebe !!!!!!!!!!!! jasno ?

  • allstarr111 11:51 12.maj 2013.

    4.8 miljarde, ampak od tega EU ne bo imela nič, ker bo šel denar ven, sedaj pa narod misli ja sej nam bo pa EU dala ko bo zmanjkalo. To pa so izvedli zaradi tega ker če bi EU dala ...prikaži veča pomoč bi tudi nadzirala kam denar gre in nebi tako veselo dokapitalizirali že ne vem kokič NLB in ostale jajca. Sedaj EU pozorno spremlja kaj bodo naredili s tem denarjem, ker kot pravim vedo s kom imajo opravka bolj kot mi sami.+ če bi dala EU pomoč bi ne mogli kupiti socijalnega miru in bi lahko samo leteli dol s stolčkov.

  • smito23 08:37 12.maj 2013.

    Tipičen primer neoliberalističnega teoretika, katerega izzid njegove teorije je na stotisoče lačnih in obubožanih.On bi manj varčeval pa pred vsem manj porabil mhm... pri tem pa podpira Janšata, ,ki kupuje orožje, za pediatrično kliniko pa naj zbira raja ...prikaži več na dobrodelnih prireditvah. Kaj, ko bi ti neoliberalistični teoretiki razvili obratno teorijo, da bi manj porabili za orožje (zanj zbirali na "dobrodelnih" prireditvah), pa bi naprave za pediatrično kliniko kupovali iz proračuna? Ne gre kaj? Janša tega v svoje programu (za otroke do 10leta starosti ter starostnike nad 100im letom) ne predvideva?G.Igor Masten, pojma o pojmu nimate. Pojma o pojmu. Navaden Janšev hlapec.NE janšizmu!

  • izRODEk 11:06 12.maj 2013.

    Pa normalno, Masten pa še kakšen Grahek in podobni nakladači so v službi Slovenske Destruktivne Stranke SDS. Lobirajo in nakladajo po naročilu ker imajo izobrazbo in bi naj njihovo mnenje nekaj veljalo. V resnici nimajo pojma o pojmu o rešitvah ...prikaži več v korist ljudstva.Prav tako te ljudi po naročilu destruktivcev podpirajo tudi takšni mediji kot je žurnal, ker se nadejajo državnih subvencij in raznih "sredstev za uravnoteženje medijskega prostora", ki jih janševi delijo zahvalnim, kadar se prikradejo na oblast.V resnici ti ljudje nimajo nobenega humanega odnosa do ljudi. So le v službi zahodnega kapitala, neoliberalizma, prostega pretoka vsega v korist velikih korporacij. Povedano drugače: za lasten profit so pripravljeni zajebati cel narod, da bodo le oni imeli nekaj od tega.Gre enostavno za najnižjo kasto ljudi na tem planetu. Ljudje brez srca, brez duše, brez morale nasploh. Samo profit. In pri janševih še maščevanje. Revanšizem in koristoljubje. V službi Slov

  • allstarr111 11:49 12.maj 2013.

    Kot že dolgo tudi sam vem, državni aparat je prevelik, mater imamo aparat v rangu nemčije, a njih je 80 miljonov, nas pa boga 2. Če hoče država da bo sploh še funkcionirala mora nujno narest nekaj na tem področju, ...prikaži veču, verjamam da vas je tukaj ki ste zaposleni v JU in večina vas je celo upravičeno tam in od vašega dela celo državljani kaj imamo. Treba pa je ali odppustit tehnični višek (ki ga je ogromno) ali pa drastično znižat plače vsem po vrsti, ker denarja ne bo več. Ne se slepiti, ko bo zmanjkalo tega denarja iz obveznic bo nastal problem, EZ namreč dobro pozna našo problematiko (korupcija in klientelizem na vaskem koraku) ki je podobna zaradi katere smo mi zapustili Jugoslavijo, pač ves denar je šel v BG in oni so odrejali kam bodo ta keš razporedili, nekateri so takrat trdili da podpiramo lenobe na jugu. No sedaj je situacija enaka, le da smo JUG in lenobe MI Že to da nismo zaprosili za 10 miljard € od EU je neumnost da ji ni para, ker bomo namesto 3 vrnili 4.8 miljar

  • anonime 19:08 12.maj 2013.

    Igor ima prav ko pravi, da država potrebuje novo generacijo ljudi z drugačnimi moralnimi in etičnimi normami. Teh ljudi, ki jih nedvomno imamo pa ni na površje, ker nimajo še pravega interesa in povoda za to, niso povezani, se ne ...prikaži več želijo izpostavljat, jim še gre kolikor toliko v redu, čeprav opažajo stranpota vladanja in upravljanja države..potreben je nek čas, da se ti ljudje ustrezno organizirajo in zgradijo neko alternativo sedanjim oblastnim strukturam, prepričan sem, da bi tudi na volitvah ob prepričljivem novem voditelju tudi dobili glasove ljudstva, ki je lačno sprememb. Zatorej poziv Igorju in podobno razmišljujočim, da se povežejo in spremenijo Slovenijo v družbo z drugačnimi vrednotami. To je pravi izziv; le pogum je potrebno pokazat in stopit naprej...torej?

  • karel 07:41 13.maj 2013.

    Visokošolski učitelji ste vladi najprej izpulili 16 milijonov kao za program, da študentje ne bodo ostali brez predavanj, študentska organizacija se valja v denarju, tale pa še vedno tupi eno in isto. S spoštovani dr. masten za koliko ste si ...prikaži več vi pripravljeni znižati plačo in, ali res prijavlajte davčni vse svoje dohodke tudi popoldansko delo. Za razliko od vas nekateri zaposleni v operativnme dleu državne uprave nimamo takih plač popoldansko delo nam je zakonsko prepovedano torej lahko živimo od tega kar nam država plača, mi za diplome magisterije in doktorate ne dobivamo dodatnih denarjev. Začnite pri sebi, naredite načrt za koliko so pri nas preplačane elite, kot ste vi, zdravniki, sodniki, poslanci i župani in tako naprej, potem se strinajm, da tudi meni vzamete ne 5 pač pa 20% plače, če bo to res rešilo državo. Mojo plačo ste znižali lani za dobrih 200 EUR mesečno svoje nič, ker ste imeli toliko odprave nesorazmerij, zakaj jih pa jaz nisme imel?

  • izRODEk 07:31 12.maj 2013.

    Še en pametnjakovič, ki v življenju še ni nič naredil. Le serje po drugih na račun davkoplačevalcev...zaradi takih modelov smo, kjer smo. Masten, primi se lopate in krampa, mogoče bo kdaj kakšna korist od tebe.

  • nejansizmu 08:12 12.maj 2013.

    Neoliberalizem bla bla bla varčevati na javni upravi bla bla bla krivi so požrešni delavci kateri bi radi svoje pravice bla bla bla janša je bog bla bla bla socialna država je nesmisel bla bla bla....Sem radoveden, če si ...prikaži več zna sam čevlje zavezat in, če mu še vedno mama postilja posteljo in pospravlja sobo...

  • allstarr111 09:25 12.maj 2013.

    Jet bi pa tkole reku, pubec nima ravno vsega prav, ampak je pa bližje resnici kot vladna ekipa ki je zadolžena in dobro plačana da vodi to področje.Prvo bi mogli znižat PORABO JAVNEGA denarja in začet varčevat tam ...prikaži več kjer se največ meče stran, dvig DDV in krizni davek se uvedeta šele ko je vse drugo neuspešno.Kaj bi prvo rezali v domačem gospodinjstvu da bi lahko plačali obroke kredita ?bi prvo rezali izdatke ki niso pomembni, cigarete, nočni lajf, drage cunje, kavice po kafičih, kilometrino, zamenjali drag avto z manjšim cenejšim, prodali etažo hiše ali stanovanje ki je že 20 let prazno, prodali tehniko ki je niti ne uporablajte ipd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.