Slovenija
18 ogledov

Vodstvu RTVS letos že dve dodatni plači

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 06:48 01.avgust 2013.

    Ne, g.Fili....2866€ ni preveč....preveč je bila ta nagrada v času v kakršnem živimo!!!! Na konc koncev RTV ni privat firma, je tako??

  • renemario 06:43 01.avgust 2013.

    ...bil si prizanesljiv. Jaz bom rekel, da so tipi oropali državo. RTV SLO pa je itak podn od podna.

  • Luka Lovše 18:58 31.julij 2013.

    A neb ta denar rajši namenili za kakšne bolj pametne oddaje na televiziji alo;(

  • ac-dc 19:04 31.julij 2013.

    A je kdo v zadnjem času slučajno omenil kako varčevanje ali pa krizo? Pokojnine so očitno prevelike, plače vodilnih pa prenizke. Psi lajajo, karavana gre dalje. Jesen se nezadržno bliža, ljudje bodo kmalu z dopustov. Verjetno bo vroča.

  • Slavko Erlih 19:29 31.julij 2013.

    me je sram, da sem zaposlen v takem zavodu, vsepovsod se špara, plače se znižujejo, vodstvo pa si zato, ker so opravili svojo dolžnost, svoje delo izlača nagrado; ja vodstvo, saj tudi ostali opravimo svoje delo pa zato ...prikaži več že nekaj let nismo dobili nagrajevanja - ker ste ga ukinili, saj za večino, razen zase očitno negroza, teli naši so se navzeli tajkunskih navad

  • Rozzeto 19:50 31.julij 2013.

    Kraja pri belem dnevu! Ta smrad in golazen nacionalne televizije, ko pomislim, da sploh upajo kaj takega narest, mi je kar slabo! Kdo sploh gleda RTV, sicer se morjo pa res ful potrudt, da nekej ustvarjo, sej jim je vsak ...prikaži več drzavljan dolzan placevati mesecno al gledas televizijo al pa ne! Golazen sramotna! Drzava pa vse to podpira seveda! Sej ni panike, luknjo bodo pokrili pa tisti, ki ze tako nimajo nic! Slovenistan!

  • mia 19:56 31.julij 2013.

    predlagam revizijo

  • becar 20:02 31.julij 2013.

    Aaaa, vse bolj mi je jasno, zakaj ni pravic za današnje kvalifikacije Maribora za ligo prvakov. Verjetno je razlog, da ni denarja.

  • Avatar roksa
    roksa 20:05 31.julij 2013.

    To so ljudje brez moralnih vrednot, brez obraza, pohlepneži itd.!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Lavdan 20:07 31.julij 2013.

    Naj mi nekdo razloži na kakšni osnovi dobijo nagrade. To ni sramota, to je norost. V vseh državnih podjetjih bi moral biti maksimalni razpon plač I:6. Če komu ni všeč naj gre v privatno firmo oz. na trg, pa bo videl.

  • Rozzeto 20:22 31.julij 2013.

    Tko to je ko delas za drzavo...opa, pardon. Ko drzava dela zate!

  • Ronald Reagan 20:38 31.julij 2013.

    kaj če bi res začeli z bojkotom naročnine oz. tega RTV davka?

  • mrki 20:43 31.julij 2013.

    referendum o ukinitvi obveznega plačevanja RTV naročnine

  • alfredo 21:28 31.julij 2013.

    Ja, Filli. Je preveč.

  • Mp1234 21:39 31.julij 2013.

    Pa kaj si ta barabon misli, da ga ni sram sploh pomisliti o tako visoki nagradi!Če bi mogel, bi takoj nehal plačevati prispevek za RTV Slovenija.

  • allstarr111 23:21 31.julij 2013.

    Ni preveč če jutri odidejo in se ne vračajo več nikoli, tako pa bi v bistvu mogli prinest kaj nazaj vsak mesec, ker so dolga leta prejemali preveč.

  • renemario 06:42 01.avgust 2013.

    Pam kaj si ti nor kaj delajo, pa to ni normalno. Po eni strani dvignejo davke, prispevke, takse in bog si ga vedi kaj ne, na drugi pa ropajo državo z polno paro. Davkarija in računsko sodišče bi ...prikaži veči morala takoj siopiti v akcijo in tem barabam stopiti na dolge prste.

  • dragec 07:47 01.avgust 2013.

    RTV NAGRADA, MENI VSAK MESEC MANJŠA PLAČAL ?????

  • Mr.Bean 09:26 01.avgust 2013.

    **benti koliko direktorjev...generalni, programski in pa pomočnikov za tako televizijo.

  • allstarr111 20:45 31.julij 2013.

    NOPE noso to tajunske navade, tajkun vzame vse in to od enkrat, te pa so advanced lopovi, oni bi vsako leto pobrali vse kaj je možno, in spomladi začeli javkat kako da tako pa res ne gre več naprej in ...prikaži več da rabjo še keša :)V bistu je vsa naša JU nadaljevanje zgodbe iz časa Jugoslavije (po Titovi smrti se razume) takrat je bila slika enaka, raji prst v rit pa še za to mora bit hvaležna, nam pa se izplačuje kar je možno, pač vedo itak bo šlo vse v maloro in dejmo zdej dokler se še da, ker ko bo zmanjkalo itak ne bomo mogli več.ssTako da mi smo v bistvu čezdalje globje v rokah Rdečih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.