Slovenija /slovenija/crna-kronika
115 ogledov

Voznik naj bi bil slaboviden in pod vplivom kokaina

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Izudin 17:34 08.maj 2013.

    Po nekaterih komentarjih na strani Slovenskih novic, bi si naj sodil sam?!Sicer pa, nesrečnih je en kup ljudi, tudi povzročitelj ima svojce, ki jim ni vseeno. Res je neodgovorno takole pijan in zdrogiran vozit, samo dejstvo je, da tega ...prikaži več ni naredil za nalašč in da trpijo tudi njegovi svojci. Tisti ki pa mastrubirate tukaj ob tem dogodku, se pa zamislite ... če že ne vam, se to lahko zgodi komu, ki ga imate radi, sigurno bi v tem primeru drugače gledali na njega. Želim povedat, da nikakor ne morete Trobca, Pluta in tega nesrečnika zmetati v isti koš, tisti ki tako misli, mu pa tudi za dekleti ni mar, ampak se samo naslaja nad nesrečo. Očitno je, da je bil potreben zdravljenja, če se je utapljal v raznimi substancami, tega srečen človek ne počne, torej je imel tudi sam probleme. Pa da me ne bo kdo narobe razumel, premorem toliko empatije do svojcev deklet, da so mi tekle solze, ko sem zvedel za to tragedijo.

  • ac-dc 18:01 08.maj 2013.

    Lep esej, Izudin. Menda je večkratni "prekrškar", torej je bilo le vprašanje časa. Če je bil bolan, zakaj ga potem niso odpeljali na zdravljenje ali pa bi se javil sam?Res je, da ima tudi on svojce, ki jim ni ...prikaži veči vseeno. Imam pa tudi jaz otroke, ki pogosto hodijo čez taisto cesto. Kaj naj torej po tvoje naredimo?

  • Romana Letic 20:44 08.maj 2013.

    Pa ne me je-bat. Takim debilom ki povzročijo smrt na cesti dosmrtno kazen po 20 letih možnost pogojnega izpusta ne pa nam nabijat z nekimi banalnimi kaznimi in potem se spustit v služenje in se postavit na zelo banalne točke ...prikaži večke kjer je ravna cesta in ljudje vozi 60 na uro in kaznovat.....Marš pa taka politika dosmrten zapor za take pa naj tam razmišlja kaj je naredil pa zakaj.Ko bodo 3 tako zaprli se bo 1000% spremenila vozniška etika in se boš končno lahko varnega počutil na cesti.Dokler so pa Mački in podobni pa brez veze karkoli ... za premislek.Če pa je mišljenje kot je povedal izudin, kaj a potem eno Đolo skadim in imam licenco za ubijanje???Res eni se zamislite , kdo pa danes nima svojih problemov sam so drugi načini za reševanje le teh, torej če uporabljaš Alkohol in ali Drogo potem naroči Taxi, povej sosedu da te zategne itd veliko je načinov kako priti na cilj predvsem tako da ne ogrožaš druge, pa še tole Alkohol in droga samo zakrijeta z meg

  • mph 22:05 08.maj 2013.

    Me zanima, če bi imel še naprej tako stališče, če bi tisto bile tvoje sestre, žene, prijateljice, ... Prav briga me, če jih en usran džanki ni nameraval namerno povozit in ga seveda ne enačim s Trobcem, Plutom, ... So ...prikaži več pa žal posledice enake. In praktično ne dvomim, da je vmes že vozil kaj drugega. Take bombe je potrebno odstranit trajno iz družbe, če jih ni možno ozdravit. Brez zamere, ampak, če je preveč empatije pri takih barabah, potem lahko razmišljamo, da so vsi množični morilci revčki, potrebni zdravljenja, torej tudi Plut in Trobec in podobni.

  • Žurnalček 23:40 08.maj 2013.

    Lokal Ferent , je bila kultni LJ. lokal za vse študente PRAVA in ni ga sodnika , ki ne pozna lastnika .

  • Žurnalček 23:43 08.maj 2013.

    Za okolnost : vzemirjanje javnosti , pa teli kurčevski sodniki zgleda še niso slišal !Njegova izpustitev je VZNEMIRILA JAVNOST in zato marš u keho z njim!

  • Vera Pernarčič II 11:23 08.maj 2013.

    kako je lahko tak človek na PROSTOSTI no, pa kaj se delate norca iz nas, iz ubogih staršev, ki so krivem izgubili svoj največji zaklad - pa to ni več za živet v tej posrani državi !!!!!!!!! Vse je na ...prikaži več strani kriminalcev, pijancev, posiljevalcev in seveda političarjev in sodstva !!!

  • Romana Letic 20:46 08.maj 2013.

    zakrijeta z meglo...problemi ostanejo in se večajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.