Svet
62 ogledov

Vračali jih bodo v državo vstopa v EU

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 08:55 11.november 2015.

    najprej jih vabi da so vsi napaljeni na dolce vita v Dojčland, zdaj jih bodo pa ven metali. Amapk mi smo v vsakem primeru off the hook. V nobenem primeru ne moremo biiprva vstopna točka, razen če so se v ...prikaži več Koper prišvercal v kontejnerju.

  • samo.jst 23:14 10.november 2015.

    Nemci bodo naredili selekcijo... tiste, ki jih bodo lahko pokoristili bodo obdržali, vse ostalo bomo prejeli mi. No, pa me zanima koliko hipijevskih dobrohotnikov se bo še širokoustilo in pozvalo na dobrodelne akcije. Italija ima ta problem že leta, pa ...prikaži več jih nihče ne pomaga, čeprav je v EU.

  • antitrust 19:15 10.november 2015.

    in to pomeni, da jih bomo zaradi naše pridnosti zdaj 50.000 dobili nazaj za novoletno darilo ?

  • modrec 19:47 10.november 2015.

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-3312376/Schoolgirl-aged-13-14-repeatedly-raped-sexually-abused-passed-round-15-Asian-males.htmlVsak dan novice, kako je v Franciji ne vem, vem pa da je Švedska po novem prestolnica posilstev Evrope... Slovenski mediji o tem ne poročajo nič!

  • Kranjica 21:38 10.november 2015.

    Krasno kašo smo si skuhali. Ker smo se držali pravil, smo begunce registrirali in sedaj jih bo Nemčija, ki jih je v svojo državo vabila, poslala nam. Se sploh kdo zaveda, kaj to pomeni? Je vlada pri Merklovi že protestirala ...prikaži več ali pa bo najprej razmislila?

  • Avatar Syn
    Syn 22:12 10.november 2015.

    Super. Naši pa naj jih kr veselo nadaljujejo z rigistriranjem ilegalcev. Jih bom kot po tekočem traku dobili nazaj iz Nemčije. Ampak ne samo 30.000 ampak konkretno več. To vračilo Nemčije sem že od samega začetka imel v mislih in ...prikaži več hkrati govoril, da je to kvazi registriranje ilegalcev le metanje peska v oči. Pa še prav sem imel.

  • Mir2015 08:03 11.november 2015.

    Sem proti ograji, sem za mir.Ampak ima naš Miro tajming za ograjo. Zdaj še ven ne bodo mogli. Ker on ne dela s svojo glavo, ker on mamici pod kiklci sedi, čaki čaki mirko ti.Glede Merklove pa ...prikaži več škoda besed. Uboge begunce vabit, terat nazaj?

  • thea 08:24 11.november 2015.

    Predlagam izstop iz EU in da se začne zbiranje podpisov. Pa naj imajo vse te begunce in probleme povezane z njimi. Nam tako ali tako ne bo nihče pomagal, saj nas samo nategujejo. Naj se zaprejo meje in se uvede ...prikaži več nadzor na mejah, kot je bil včasih in posledično bomo imeli manj problemov in tudi manj kriminala. Bistveno boljša in bolj varno so bila naša življenja pred vstopom Slovenije v EU. Vse skupaj za nas navadne državljane ta vstop ni prinesel izboljšanja življenja prej nasprotno. Predlagam tudi izstop iz Nata.Sami stroški.

  • principiumnovum 10:23 11.november 2015.

    Malo sutra Froncl! Države, skozi katere so begunci potovali slednjih sploh niso evidentirale, ker so se zavedale, kaj evidentiranje pomeni! Da nepismenim pojasnim, kaj to pomeni. Neevidentiranej oz. nepopis beguncev pomeni, da jih na meji nihče ni povprašal po osebnih ...prikaži več dokumentih, v potnih listih nimajo nobenih vstopnih žigov in država nihove kontrole ni nikamro evidentirala. Takšne države so Grčija (EU+šengen), Makedonija, Srbija in Hrvaška (EU). V primeru slednje se begunci običajno tam ne zadržijo niti par ur, ker jih takoj prepeljejo na slovensko mejo, pa tudi, če to pomeni nekaj tisoč naenkrat. No, da pa ne pozabim bistvenega. Slovenija je pridno evidentirala in popisovala vse begunce, kar pomeni, da je pri vseh teh tisočih in tisočih beguncih, kot vstopna točka navedena Republika Slovenija. Ne samo to. Celo tiste, ki niso imeli dokumentov, so naši pridno popisovali, slikali, pri nekaterih pa celo jemali prstne odtise. Vse to je vnešeno v centralni informacijski sistem šengena. Da

  • McClain 20:46 10.november 2015.

    25.000 za nov let, 25.000 pa za bozicka. Babi se je definitivno snelo.

  • McClain 20:47 10.november 2015.

    a pred 2 mesecema: pridite vsi gor k nam, veseli smo vas, zdaj pa: marš nazaj odkoder ste prišli. Milo rečeno-bolano. Babi se je strgal in nekdo bo moral to ustavit, itak ša je že zelo pozno, če ne prepozno!!!

  • mph 22:07 10.november 2015.

    Popolna zarota molka na tem področju. In na Švedskem imajo celo zakone, ki preprečujejo objavit izvor posiljevalca, pa čeprav je povsem jasno, da je za 1400% porast posilstev kriva izključno "multikulturnost". Samo nekaj so pozabili tvorci tega, multikulturnost je možna, ...prikaži več če imaš dve ali več KULTURNIH strani, pri islamu tega nikoli ni bilo in ne bo. To so vrsta Borgov.

  • principiumnovum 22:12 10.november 2015.

    Naši nimajo znanja in izkušenj s takšnimi situacijami. Operativci, ki so imeli bogate izkušnje s kriznimi situacijami iz vrha policije in teritorialne obrambe ter kasneje vojske so bili prisilno upokojeni, da so eldeesarji (danes je to SMC) lahko v miru ...prikaži več pokradli državo. Na terenu imamo danes sicer vzdržljive uniformirance, a kaj ko jih vodijo moje "sošolke" iz filofaxa ter fdvja pa eni ekonomisti in pravniki, ki nikdar niso bili niti na krvodajalski akciji, kaj šele da bi odslužili vojaški rok ali pa bili pri gasilcih. To je danes naša realna slika. Policiste in vojake komandirajo otroci gospodarskih kriminalcev, ki so do 27 leta vlekli štipendije (ki so bile večje, kot plače policistov, vojakov, gasilcev, med.sester...), se hodili drogirati na rok koncerte in metati granitne kocke v policiste na študentskih demonstracijah. Takšni danes vodijo državo in vi od njih pričakujete, da se bodo obnašali kot voditelji?

  • erikkk 23:02 10.november 2015.

    Kot razumem so si je EU zbral prav majhno slovenijo za žrtveno jagnje glede begunske krize ... vse begunce je kar k nam treba natrpat ... sedaj razumem zakaj ostale države niso registrirale , tako da bo izpadlo da smo ...prikaži večo vstopna država mi ...... so nas pa res gladkomalo nategnal ... Zdaj me res zanima kako bo naša vlada mencala in pametovala okoli tega problema ... pri ograjah so bili porazni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.