Slovenija
21 ogledov

"Vsak dan ima manj legitimnosti"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 18:13 16.februar 2013.

    Janša gre striktno kot tank po svoji poti!

  • lovra 18:23 16.februar 2013.

    Ne vem,kaj še Žerjav čaka,razen brce v rit

  • gggg 18:31 16.februar 2013.

    Ga je pač zamenjal, ker je Erjavec že kak teden ali dva nazaj rekel, da z 22. februarjem odstopa. Minister bo še šest dni, razne posle glede dogovarjanja s Hrvati bo pa nekdo že malo prej prevzel.

  • konjar 18:48 16.februar 2013.

    Kaj pa drugega pričakovat, od jajčka.Saj je že do sedaj bolj kot ne vse povedal...

  • izvedenec 18:56 16.februar 2013.

    Erjavec se je sam odstranil iz Vlade, seveda ni več verodostojen delati na programu Vlade

  • zcmr 19:03 16.februar 2013.

    In kamor stopi za njim ostane opustosenje.

  • zefacveta 19:14 16.februar 2013.

    Še Hrvatom paše, da se premierja dogovorita kar je tudi prav

  • gec 21:23 16.februar 2013.

    čudn,da ste od klobota komentarje brisal...

  • gec 21:23 16.februar 2013.

    čudn,da ste od klobota komentarje brisal...

  • Scott 21:58 16.februar 2013.

    NE bonsaizmu, ata-pampersizmu in ostali komunistični navlaki in njihovim bolanim umom.ssSmrt komunizmu-svoboda narodu!

  • Scott 21:58 16.februar 2013.

    NE bonsaizmu, ata-pampersizmu in ostali komunistični navlaki in njihovim bolanim umom.ssSmrt komunizmu-svoboda narodu!

  • Scott 21:59 16.februar 2013.

    Kaj pa ostane za tvojimi komunisti?Še bulmastifov ni več!

  • Scott 22:01 16.februar 2013.

    Vam nekaj vreba po vaši psihi, kajne?

  • mirko 23:03 16.februar 2013.

    Te zvija ? Pojdi Kučanu rit lizat, mogoče te bo spustilo.Konec je vaših privilegijev Ljublanska sodrga !

  • privat 07:51 19.februar 2013.

    edino prav je...z sosedi poštimati račune!! Vse drugo je samo stopnjevanje bede..Bravo Erjavec,samo ne bojo ti pustili..

  • murderone 17:49 16.februar 2013.

    Vaš komentar je bil zaradi kršitve pravil komentiranja umaknjen.

  • Oxxo 22:58 16.februar 2013.

    PS: Moj odgovor je v stilu vašega železnega in mračnega vojvode... ki v vsakem svojem govoru podpihuje in neti ogenj, kritizira in obsoja pa narod, ki ga je spregledal in se mu uprl! Ampak to so za njega teorije rdeče zarote,,,

  • Stolp 10:15 17.februar 2013.

    Zanimiv komentar iz foruma Finance:Hehe, se mi zdi, da Janša trenutno uživa v politiki kot že dolgo ne.Vse je lahko po njegovem, nobenih konsenzov in kompromisov z nakladači... Tudi politična škoda za SDS je očitno že zajezena. Janša ...prikaži več je ubral čisti fuck-'em-all pristop, in v takih razmerah je najboljši.Dokler bo trajalo, in dokler si ga nihče ne bo upal zamenjati s konstruktivno nezaupnico, bo pač delal točno tako kot mu paše. Dobesedno izziva nasprotnike, naj ga vržejo, če znajo.Dejstvo: zavezništvo med SDS in NSi je brez konkurence najtrdnejše v politični zgodovini samostojne Slovenije. In zato tale manjšinska vlada praktično nima več nobenega notranjega šibkega člena. Njeni zunanji nasprotniki pa začenjajo delovati utrujeno in brezidejno.Imam celo občutek, da bodo po potrebi zmanjšali pritisk in dopustili obstoječe stanje, samo da ni potrebno zavihati rokave in se izpostaviti. Boljše je v senci!

  • ennanova 11:31 17.februar 2013.

    Čas JanševanjaPoročilo o korupcijskem tveganju nima nobene vrednosti, čeprav so ga napisali resni in odgovorni ljudje. Če si politik, se lahko oklepaš oblasti tudi neskončno dolgo in vsem v posmeh; potem rečešhttp://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/798-cas-jansevanja

  • murderone 17:28 16.februar 2013.

    Ne darko jaz sem tisti ,ki komaj čaka da mu povejo ,da bo živel še šest mesecev potem pa gas kal......... v roke in spisek pa ražčefukaj pol Slovenije! Imam razloge verjemi mi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.