Slovenija
25 ogledov

"Vzemite udarce kot žrtev revolucije"

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rabundija 06:14 29.november 2012.

    "Vzemite udarce kot žrtev revolucije,a to velja za policiste??

  • Žurnalček 13:33 29.november 2012.

    Predvsem za njih , če si hočejo dobro !

  • Limona 20:34 28.november 2012.

    Ko gledam posnetke se sprašujem ali je polovica ljudi sploh vedela zakaj tam stojijo..

  • zavesten 21:01 28.november 2012.

    tudi njihovi otoci bodo lačni,in jih je potrebno njih napodit naj žrejo travo,otroko pa dat vso pomoč...

  • zavesten 21:02 28.november 2012.

    saj niso krivi da so njihovi fotri žrali ljubljanski gnoj

  • LJ24 15:30 28.november 2012.

    Nedolžen mariborčan lahko to vzame kot ''žrtev revolucije'' in za poškodbe ter krivico ne bo dobil ničesar. Tudi policaj ne bo dobil ničesar (najverjetneje bo pohvaljen).Če pa bi policaj bil ''žrtev revolucije'' mu pripada: bolniška, odškodnina, itd., mariborčan pa ...prikaži več bi bil oglobljen.In če smo vsi otroci revolucije, se tukaj jasno vidi, da so eni prisesani na joško revolucije,drugi pa ne.

  • feferon 17:44 28.november 2012.

    In na koncu bodo vse krivi huligani, ljudem se pa cedi med in mleko!In svizec zavija čokolado v nedogled. Marš nekam!

  • zavesten 19:44 28.november 2012.

    pa kaj nas briga rotovž.saj ni naš.pa naj zgori.vsaj to ne bodo mogli pokradit...

  • zavesten 19:43 28.november 2012.

    naslednjič bo drugače,nas bo veliko več vas pa veliko manj.vse boste dobili nazaj,ritolizniki miličniški..

  • Specijalec 20:20 28.november 2012.

    Ko sem prebral ta članek, mi je šlo po glavi samo naslednje: ali znate policisti misliti s svojo glavo? plačani ste cca. 750€, države je naredila vaš poklic ničvreden in potem se postavite proti prostestnikom, nato pa jih na ukaz ...prikaži več nadrejenega( ki je dobro plačan, ne tako kot vi) začnete preganjati!? Kakšni ljudje ste to v PPE, da tepete ljudi, ki vas plačujejo, kot drugo pa hočejo narediti spremembe v državi! Pa da bi bili kaj vredni in če bi znali razmišlajti bi takoj ko bi prišli na kraj protestov odvrgli ščite in se pridružili protestnikom!

  • Specijalec 20:21 28.november 2012.

    Že iz zgodovine se lahko po mojem mnenju naučimo, da je za sprememebe potrebna sila...na žalost!

  • Specijalec 20:21 28.november 2012.

    Že iz zgodovine se lahko po mojem mnenju naučimo, da je za sprememebe potrebna sila...na žalost!

  • privat 20:31 28.november 2012.

    vseeno je na čigavi strani so miličniki..pač nečejo razmišljati...eno je pa res spremembe prihajajo in to z nasiljem in silo!! Zdaj pa je pomembno le eno...kam bojo nekateri zbežali..tudi miličniki?? To je le prvi korak k lepši pravičnejši Sloveniji...in če ...prikaži več mene nekdo praša ,če se splača tako kakor danes sploh živeti...pravim revolucija do smrti!!

  • zavesten 20:43 28.november 2012.

    limona,pojdi spat,tablete al djoint ti je prijel

  • zcmr 20:43 28.november 2012.

    Milicniki ne razmisljajo ker nimajo s cim,oni izvrsujejo ukaze in pretepajo svoj - lasten narod ki se iz obupa in lakote odpravi na cesto....Kaj bodo ti milicniki rekli v svoj bran na sodiscu po revoluciji pa je uprasanje....dober advokat ...prikaži več bo pac dokazal da niso razmisljali ker nimajo s cim.....

  • zcmr 20:44 28.november 2012.

    Zensce limonsko ljudem z tako nizkim IQ ne bi smeli dovoliti komentarjev !

  • zcmr 20:46 28.november 2012.

    Ce bi imeli moznost razmisljanja ne bi bili milicniki !

  • zcmr 20:46 28.november 2012.

    Ce bi imeli moznost razmisljanja ne bi bili milicniki !

  • BenX 20:52 28.november 2012.

    daj policaj glupi, lape drži! kake ulice bi gorele?? kaki rotovž?? kangler bi po pič** dobo, to je pa vse! upam vsaj... drugače pa naroda brez nekaj flaš in graninih kock NIHČE nebi jemal resno! še ob teh dogodkih se ...prikaži veče je kangler dolgo smejal, pa je bilo že kar hudo. žalostno, ZELO žalostno. ampak resnično.

  • zavesten 21:38 28.november 2012.

    kakšne viole,kakšni huligani,smo štajerci ki imamo dovolj tatov na županstvu,ministerstvih,sodiščih in ostalih umetnih služb.sodišča pa so še posebaj skorumpirana in podkupljena,.obstaja cenik za koliko lahko kupiš tožilca,za koliko pa sodnika.je smešno da je sodnik ceneje kot tožilec.....ampak prihaja naš čas,mi ...prikaži več jih bomo kupili za te stvari ki so jih oni pokupili po hrvaškem,,vikendi,apartmaji,depandanse,,,,,,bodo hrvatje pomagali z evidenco lastnikov,kot so lahko premierja zaprli,.pa še pred 500 leti so nam dali matijo gubca da je na slovenskem naredil kmečki punt saj smo bili mi loleki...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.