Slovenija
37 ogledov

Vzgojiteljica osumljena trpinčenja

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 13:14 15.januar 2013.

    Ha ha po nesreči, ko je zalivala rože..jaz sem zadnjič pospravljal klet, pa se mi je po nesreči na polici prevrnila steklenica z vinom, vsebina je po nesreči pljusknila v moja odprta usta in po nesreči stekla v moje ...prikaži več grlo, potem me je pa slučajno po nesreči nehote ustavil policaj...

  • Gigii 11:05 15.januar 2013.

    zdaj mi pa še samo reči da si ti eden izmed tistih ki pravijo da so starši krivi ker njihovi otroci nimajo kaj za jest pa ti kr glavo vtrgam.

  • mokmelk 13:27 15.januar 2013.

    Kika, takih Pepijev je kar nekaj. In učiteljica, ki rine otrokom žlico v usta, da bo izpolnila službeno normo. Unbelievable.

  • Jožica Ambrož 00:08 16.januar 2013.

    v normalni starosti pa že morajo znat ne pa da so nekatei stari tri leta pa še ne znajo grizt ,ke so navajeni na flaško!a so to krive vzgojiteljice ali starši?

  • feferon 09:45 15.januar 2013.

    Vsak ravnatelj brani svoje zaposlene, da se nebi izvedele svinjarije, ki si jih nekatere zaposlene privoščijo! Kamere v objekte pa fertig.

  • Sebastjan Kroflič 09:50 15.januar 2013.

    Žalostno je, da smo prišli tako daleč, da bi morali že v igralnice in učilnice namestiti videonadzorne sisteme. Kam gre ta svet...

  • Pepe007 10:47 15.januar 2013.

    Kamere najprej v domove. Kako to, da otrok, ki hodi še ne zna sam jesti? Kaj le delajo z njim nezreli starši? Kdaj v zgodovini so otroci tako zaostajali v razvoju?

  • Anubis- 11:52 15.januar 2013.

    Na grmado z njo!

  • Kika 12:24 15.januar 2013.

    Spet si pepe, Pepe! Pač se zgodi tudi to, da otrok sam ne želi jesti in zato ne je sam. Kar pa ne bi smel biti razlog, da mu vzgojiteljica na silo tlači žlico v roke in nato v usta. ...prikaži več Nezreli starši? Bebec! Grem stavit, da so pa tvoji otroci popolni, idealni, pri štirih mesecih so plazili, pri šestih sami jedli, pri desetih shodili, pri enajstih sami povedali, da morajo lulat in sami odšli na wc... .Bebec!

  • titty 13:36 15.januar 2013.

    Takle mamo za tak denar!!!

  • Pepe007 13:49 15.januar 2013.

    Kdo pa je kriv? Država?Od nekdaj so starši znali poskrbeti za hrano svoje družine, v 21-tem stoletju pa nenadoma to več ne znajo in bi to naj kar država delala.

  • Jožica Ambrož 23:57 15.januar 2013.

    dandanes je biti vzgojitelj zelo težko pri tako razvajenih otrocih,tisti,ki nočejo v vrtec so ponavadi najbol poredni in manipulirajo z starši.

  • Jožica Ambrož 23:59 15.januar 2013.

    ne napadajte vzgojiteljic brez ,da se preverijo obe strani!

  • Jožica Ambrož 00:01 16.januar 2013.

    ja tega pa drage mamice ne vidijo!

  • Jožica Ambrož 00:02 16.januar 2013.

    kdo drugemu jamo koplje ......

  • Jožica Ambrož 00:04 16.januar 2013.

    to naj rajši pogledajo zakaj so taki otroci!

  • Jožica Ambrož 00:05 16.januar 2013.

    ja kdo pa ?

  • Jožica Ambrož 00:10 16.januar 2013.

    tako je samo na žalost tisti starši,ki najmajn naredijo za svojega otroka iščejo napake pri drugih!!

  • Jožica Ambrož 00:12 16.januar 2013.

    to pa je naredil komunizem,ker so hoteli imet same bedake,da so lahko z njimi manipulirali

  • titty 13:39 15.januar 2013.

    Ne želi sam jesti!!!! Dežela Alice v čudežni deželi, ali kaj? Doma se otrok lahko zmišljuje, v vrtcu pa ne, tam velja red, kakršenkoli že je! Sicer pa razvajene otroke naj pazijo privat varuške! Na račun enega razvajenca "ki ne ...prikaži več želi jesti sam" in ga pitajo vzgojiteljice, drugi otroci pač ne bodo trpeli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.