Svet
106 ogledov

Za belo kavo plačal več kot 6 evrov

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 16:30 29.maj 2017.

    Ni večjega tatat od Hrvata.

  • Avatar Leon
    Leon 16:54 29.maj 2017.

    Dopust po meri potrošnika ? !

  • dusan72 05:07 31.maj 2017.

    Res ima zadeva dobrih 40 kvadratov, do morja je par minut (

  • jozicamurn 17:02 29.maj 2017.

    Pa potem letujte v hrčkostanu, saj vidite da so poleg tega da so tatovi, enostavno še ponoreli poleg. A bo zlata sardela 1 eur? Pričakujejo turizem? Grčija here we come. Vsak, ki se je šel nekakšen elitni turizem, je na ...prikaži več koncu prosil in spredaj pred restavracijo stal ter privabljal ljudi. Tako da, pripravite se hrčki na čakanje in pozivanje ljudi. Ne bodo vam pomagali niti štirje različni ceniki. Nesramen narod ste postali. Sramota. Da vas ni sram, resno. Preveč se nosite in to boste občutili na lastnem žepu.

  • MihaPu 17:04 29.maj 2017.

    Pa kaj si ti nor, te res niso normalni. Očitno jim preveč sonca škodi. Ustaši so sami sebe zakopali. Me zanima kaj bo po tem, ko so govorili "Ak vam šta ne paše idite drugde". Preveč samoumevno mislijo, da bodo ...prikaži več vedno imeli turiste. Potrebno jih je malo spametovati.

  • Sašo Čepon 22:09 29.maj 2017.

    Ne morem verjet, kaki cepci ste eni. Dubrovnik in njegov stradun je pač elitna lokacija, kjer to pač toliko stane. Saj ni treba tja, lahko greste na Bled, ali pa v Portorož, bo precej podobno. Ali pa na letališče v ...prikaži več Zurich ali kamorkoli v Švico... ampak važno je pljuvat po Hrvatih, ker so pač zlo, ane? Jaz se imam tam vedno vrhunsko, pa naj si bo to Istra, Lošinj ali pa Dalmacija... lahko pa bi šel v Ankaran na pizzo, kjer je dodaten krožnik za otroka, prazen, da ne bo pomote, vreden dva eura...

  • dusan72 05:46 30.maj 2017.

    ne me basat, da v enem tednu požrejo in popijejo skupaj za 2K €? ene dopust z gorivom, prenočiščem, hrano in pijačo za teden dni ne stane več kot jurja, pa dostikrat še kolegi pridejo na roštilj. Da ne omenjam, ...prikaži več da imam svoj avto, sem mobilen in nisem vezan na razne renta car ali bog ne daj avtobuse v Turčiji (katastrofa).

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:04 29.maj 2017.

    V smislu - svoja Frau, svoja Wasser :D

  • KOJAK 21:51 29.maj 2017.

    Kakšen davek pa je to? Me prav zanima.

  • Dolinar Tomaž 18:08 29.maj 2017.

    Če greš v lokal brez da bi pogledal cene oz. se pozanimal kakšne so cene v tem lokalu naj te pač "odrejo" če si tako naumen! Tudi ko podpisujejo ljudje pogodbe jih prej ne preberejo potem pa jokajo da so ...prikaži večo jih izkoristili :)

  • kleemn 18:08 29.maj 2017.

    Otočec - Slovenija. 2x kava z mlekom in pa 1x voda = nekaj več kot 10€. Enkrat in nikoli več.

  • nergač 18:16 29.maj 2017.

    tudi Slovenec ne zaostaja, samo bolj prefinjen je, ko krade...

  • ode 18:18 29.maj 2017.

    Švabe so že zdavnaj pogruntale, da v lokalih na rvaškem ni zapravljati. Zato vse pripeljejo s seboj.

  • ode 18:19 29.maj 2017.

    Zato imajo zmeraj praznno, kadarkoli prideš.

  • Lavdan 19:58 29.maj 2017.

    Lastnik lokala na Stradunu plača tudi precej več davka. Če se ti kot turist tega ne zavedaš boš velikokrat šokiran. Tako je tudi pri nas in v tujini. Zna biti kava za šankom in kava na terasi z razgledom v ...prikaži večv razmerju tudi 1:10.

  • stanko75 20:44 29.maj 2017.

    Ravno sem rezerviral dopust na Kreti prvi teden julija all inclusive za 510€ z letom iz Treviza (hotel+letalo+goopti).

  • Antun Homjak 20:58 29.maj 2017.

    Ta Otočec pa je verjetno predmestje Dubrovnika?

  • blueone 21:01 29.maj 2017.

    Od kje ti pa to z davkom, ter kaj, če kavo naročiš za šankom in jo potem neseš ven?

  • Zverca 22:43 29.maj 2017.

    OMG, no. Kdo vas pa sili, da hodite na kavo na Stradun. Tako to pač je. Na Mikonosuv malih benetkah stane kava 15 €+, na Santoriniju/Oia tudi. LOkacija, lokacija, lokacija. Še zmeraj lahko greste v lokal za lokalne pijančke, kjer ...prikaži več bo kava stala 7 kn.

  • Silvo Centrih 02:28 30.maj 2017.

    Hočete poceni letovat ob Črnem morju? Mislim....res poceni...oglejte si.---http://litomore.com.ua/hotels/dom-karavan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.