Svet
116 ogledov

Za dve jajci s šunko skoraj 15 evrov

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 15:36 12.julij 2016.

    Je pa res, da pa Slo predstavlaj velik delež njihovega turističnega potenciala.

  • kapibara 08:23 13.julij 2016.

    So pred leti nemci vse s seboj vozili... pa bodo sedaj začeli še slovenceljni..

  • Marjan Ledinek 16:14 18.julij 2016.

    na dunaju sploh ni drago vsaj hrana ne proti benetkam

  • Ludvik Miholic 16:14 27.julij 2016.

    na hrvasko hodijo vecinoma slovenci kateri so v sloveniji pokradli in skoropirani in seveda taki imajo zadost denarja

  • mucek4 11:17 12.julij 2016.

    Ne verjamem da bodo. Glavnina obiska hrvaške so nemci, avstrijci in slovenci. Turistične cene v Avstriji in Nemčiji niso dosti nižje kot poletne na Hrvaškem. In dvigovali jih bodo dokler bodo ljedje pripravljeni plačevati. Primer cen iz Dunaja. Točeno pivo ...prikaži več 3.9€. Bela kava 3.5€, ... Ljudje na dopustu "ponavadi" malo popustijo in plačajo "malo več". 5€ za pivo na dopustu se dunajčanu ne zdi veliko v visoki sezoni. Mi - slovenceljni - si bomo pa morali najti dopuste z nižjo cenovno postavko.

  • tomaz 11:17 12.julij 2016.

    Kar se pa standarda tiče pa bi lahko debatirala. Poznam kar veliko navadnih smrtnikov iz Avstrije in Nemčije...tud slučajno, ne glede na to, da imajo višje plače in posledično tudi višje izdatke, si ne morejo privoščiti tega, kar si večina ...prikaži več od nas. Ko konec meseca potegnejo črto pod prihodke in izdatke, jim prav tako ne ostane skoraj nič, kot tudi nam ne. Je pač tko, če si ne moreš privoščiti dopusta na Havajih, (jaz si ga ne), grem pa v gozd, se namočim v kakem triglavskem jezercu in podobno, pa bom ravno tako nafilal baterije za v naprej.

  • erikkk 08:50 12.julij 2016.

    Posledice tega bo viden v naslednjih letih ko jim bodo turisti nehali hodit...Hrvaško sem letos črtal ravno zaradi tega razloga ...

  • ajduc 09:04 12.julij 2016.

    Dokler bo 5km trajekta Brestova-Porozina stal enako kot letalo na Mallorco, Malto ali Kanarce, me sosedje ne vidijo...In pa zaradi lanske cvetke na Rabu, račun za 4x0,5l Fanto, res da v nočnih urah ampak vseeno: https://s32.postimg.org/l2lmjbj2d/rab.jpg

  • Ludvik Miholic 16:12 27.julij 2016.

    kaj lazes sem placal za aparmar v okolici zadra za dva odrasla in dva otroka 100 evrov na dan pa brez vsega in niti racuna nisem dobil ma bes hrvate pustite pri miru ker njihov nos reze na obe strani

  • tomaz 10:00 12.julij 2016.

    Ali je v Avstriji kaj ceneje...pač izbereš tak dopust, ki si ga lahko privoščiš, prav nihče nas ne sili da moramo iti tja, kjer nas bodo olupili. Na Svetem Štefanu je še 10x dražje, pa se nihče ne pritožuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.