Svet
142 ogledov

Za psa v hrvaškem kampu dnevno devet evrov

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • peromornar 14:59 30.junij 2015.

    To da je za cucke treba plačati več je pohvalno, še premalo plačujejo za svoje kosmate "prijatelje". Ha, saj vem da bo razpet na križ zaradi takega mišlenja, a vseeno - pes je pes, narava ga je ustvarila, da je ...prikaži več čuvaj in "prijatelj". Ni ustvarjen zaradi tega da se ga da v "pasji hotel" z televizijo??? Da ne dolžim, pes je dober prijatelj a žal ni surogat za otroke. Zato gledamo na novicah "nagrado za najgršega psa", oni "Kvazi Modo"? Tistega ki je tega psa "vzgojil" bi pri priči kastriral saj bi bilo zelo nevarno mu dati karkoli drugega v roke.

  • JT_Thomas 16:40 30.junij 2015.

    Zanimivo ane. Evropa, po kateri se tako radi vzgledujemo ima čisto drugačno politiko. Trenutno sem na dopustu na Normandiji v Franciji in v šoping centru v stilu našega Mercatorja lahko brez problema srečaš človeka z ne tako malim psom, kar ...prikaži več je pri nas iluzija. In še nekaj.. Za dan kempa sem tukaj plačal - RECI IN PIŠI 30 CENTOV za svojega psa, Hrvateki pa hočejo 4-9€. Ma HA HA HA. Me pač tam ne vidijo, kjer ne marajo mojega družinskega člana, tudi mene ne bo!

  • vzev 18:02 30.junij 2015.

    Sploh ne pomislim, da bi psa peljal zraven na morje. Še vsako leto je lepo počakal doma, pa mu do sedaj še ni nič manjkalo. Rajši vidim, da je pes doma, kot pa da bi mu moral dati na gobček ...prikaži več nagobčnik. Prav tako ne mislim imeti psa nikoli zaprtega na nekem malem prostoru, kar pa v kampu vsekakor je. Meni se prav smilijo psi, ki jih imajo lastniki zaprte v stanovanju. Takšni psi se skoraj nikoli v življenju ne razletajo Ker so zaprti v stanovanju, ali pa so priklenjeni na povodec, ker v mestu ne smejo biti spuščeni. Ljudje bi mogli priti k pameti, da psi ne spadajo v mesto, ampak na vas, kjer lahko letajo kolikor jim paše.

  • JT_Thomas 16:38 30.junij 2015.

    Kdor ne mara živali, ne mara ljudi. Predvidevam, da ti sočloveka ne maraš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.