Slovenija
48 ogledov

Začel se je prenos posmrtnih ostankov

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 13:42 03.oktober 2016.

    Spet samo preštevanje kosti.Vsak si jih naj vzame domov, če mu ni všeč kje so.Če jih pa niso pustili tam, kjer so bile.Pa to so sami četniki in ustaši.Naših je bore malo. Za to naj poskrbijo Hrvatje in ...prikaži več Srbi.Kalimero in njegovi si pač na ta način nabirajo točke da sploh lahko obstanejo.Brigajo njih te kosti.Povprašajo naj kako so z izdajalci po vojni delali v Franciji, Nizozemskem in drugod po svetu.Sicer pa ena misel bivšega domobranca ; Dobro , da mi nismo zmagali v vojni ker koliko bi jih šele po vojni pobili, če smo jih že v vojni toliko.

  • Avatar Leon
    Leon 15:15 03.oktober 2016.

    Preberite si knjigo Podivjana celina avtorja Keith Lowe ......................toliko samo za razjasnitev nekaterih povojnih sojenj v Evropi.

  • Zmago 16:14 03.oktober 2016.

    A misliš, da so bili vsi tako kratke pameti kot ti, da niso vedeli, kaj se dogaja v Sovjetski zvezi ??https://www.youtube.com/watch?v=1FDgiVgW4iIOgromno je tega materiala !! Najbrž so bili Ukrajinci,...................zelo veseli ko so jih Rusi spet "osvobodili" ??Še ...prikaži več posebej kako so se Rusi izživljali nad nemškimi civilisti posebej ženskami,vzpodbujal jih je pa .......... ŽID s trošenjem letakov :Ilya Ehrenburg,http://rense.com/general75/ehr.htmMalokdo ve da je tudi Moša Pijade bil ŽID in glej kaka podobnost z Ehrenburgom:http://www.casnik.si/index.php/2013/03/14/sedemdeset-let-prikrita-resnica/

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:14 03.oktober 2016.

    Dovolj, da se zavedam, da nikoli bi pomagal okupatorju, ne glede na to, kakšno bogastvo bi mi ponujal! Ti bi najbrž sprejel 30 srebrnikov od okupatorjev za izdajo!

  • Zmago 08:45 04.oktober 2016.

    Sem "premlad" ! Jaz sem MORAL v JNA !!! Tiste pravljice o dobrih partizanih in hudobnih fašistih pa ohrani za sebe !!!Tudi jaz sem nekoč verjel v pravljice !!! Zgodovinska dejstva, forenzični dokazi, izkopavanja,....................... pa "osvoboditelje" postavlja v malo ...prikaži več drugačno luč !!!Za nameček: kaj imajo Sirci od tega, ko pri njih merijo moči Amerikanci in Rusi ???Oboji jih baje osvobajajo ????Veš klinc pa tako "osvobajanje", ko pobiješ kmete, ki so znali delat, delavce z njihovim znanjem, pa tovarnarje ....................... potem pa ugotoviš da si gol pa bos, pa lačen !!!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:28 04.oktober 2016.

    Kdor je sprejel orožje okupatorja in mu za plačilo tudi hlapčeval, je po zakonih Kraljevine Jugoslavije storil kaznivo dejanje veleizdaje, za kar je bila takrat zagrožena smrtna kazen! Točno se ve, kdo je bil okupator in točno se ve, kdo ...prikaži več je bil izdajalec, kazen pa je bila tudi izvršena! Kar se nas Slovencev tiče, je bilo pravici zadoščeno!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 13:30 03.oktober 2016.

    Še premalo so jih postrelili, golazen kolaborantsko! Vsak si je zaslužil šus! Me pa vseeno veseli, da bodo spraznili Hudo jamo in bo prostor tudi za ostale kolaborante!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:54 04.oktober 2016.

    Tisti, ki imajo slabo vest, se vedno bojijo!

  • Zmago 13:53 03.oktober 2016.

    Kaj pa Stalinovimi kolaboranti ??

  • Zmago 14:51 03.oktober 2016.

    In koliko si staro ti pezde ??

  • Zmago 18:06 03.oktober 2016.

    Zavêden, zavêden,.................samo v naglasu besede si se hudo uštel !!!

  • Avatar Leon
    Leon 19:38 03.oktober 2016.

    Preberite si knjigo Podivjana celina avtorja Keith Lowe

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:33 08.oktober 2016.

    Vsi zmagovalci so po 2.WW izdajalce in kolaborante potamanili,samo naše so nam Angleži in Amerikanosi vrnili nazaj čez mejo v Dravogradu,da si oni niso mazali rok.kar se pa tiče žrtev,je samo škoda,da niso dokončali dela 100%,saj danes ne bi nori ...prikaži več "osvoboditelj" in njemu podobni sploh obstajali?

  • Zmago 17:26 06.november 2016.

    https://www.youtube.com/watch?v=WrieUdYe_e8

  • kapibara 14:04 03.oktober 2016.

    Saj so na začetku revolucije koloborirali tudi s švabi.. pa med samo revolucijo tudi..

  • kapibara 14:04 03.oktober 2016.

    V omenjenih državah je bilo vsaj sojenje..

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:31 03.oktober 2016.

    Oprane možgane imaš ti, opica kolaborantska! Možgane ti je oprala zločinska RKC cerkev! Jaz sem za razliko od tebe le zaveden Slovenec in predvsem zaveden Primorec in se zavedam, da če ne bi bilo partizanov, Primorska nikoli ne bi bila ...prikaži veča v Sloveniji! Mimogrede, tudi kolaborant Pahor bi bil Italijan!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:33 03.oktober 2016.

    Slovenci smo ponosni na partizane, ki so pobijali to kolaborantsko golazen! Res škoda, ker so jim nekateri ucvrli v Argentino!

  • glicinija 14:33 03.oktober 2016.

    še bo hudo, strah me je takih

  • Avatar Leon
    Leon 14:45 03.oktober 2016.

    V Hudi jami so zakopani zločinci zoper svoj narod ,izdajalci vseh narodnosti nekdanje kraljevine SHS ! Njihovi poglavniki ,vojvode in RKC morilci so jih prepustili usodi anglo-američanov v zameno za varno zavetje čež lužo . Zakaj jih je anglo-ameriška oblast ...prikaži več prepustila zmagovalcem v brezsodnim postopkom je vendar jasno ! Niso so hoteli umazati roke z zločinci ! Niso hoteli sodnih procesov kot je bil v Nurnbergu . Vsi ti okostnjaki naj se zakopljejo v rudniki ,kamor sodijo ! To kar počne Pahor je kupčkanje in zahvala RKC za podporo pri predsedniških volitvah .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.