Slovenija
27 ogledov

Začeli z gradbenimi deli za džamijo

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 14:10 06.maj 2015.

    nisem nestrpna, ampak v zadnjem času ima človek občutek, da so nas res preplavile rute, dolge krinoline in kup vozičkov z majhnimi bodočimi obiskovalci džamij....dokler se oni prilagajajo nam, vse lepo in prav, se pa bojim, da dolgo ne bo tako

  • mph 15:01 06.maj 2015.

    Pejdi na Dunaj, pa boš videl, da je vsaka 5 v ninja opremi. Bi morali uredit z zakonom kot v Franciji. Zaradi mene lahko nekdo hodi okrog oblečen kot harlekin in me ne moti ... tukaj pa gre za čisto ...prikaži več nekaj drugega in sem zelo proti. Naj proba kakšna evropejka v njihove kraje v mini krilu ali brez rute na glavi ... bi bila takoj kamenjana. Pa jim je doli to vse normalno, tukaj pa bi morali evropejci vse požret.

  • mph 20:25 06.maj 2015.

    Kaj misliš s tem, da je vseeno kaj verjameš? Če zazveto hodiš v katoliško cerkev, k maši, ... da se boš po maši počutil dobro, je edino logično, da verjameš v njihove zakramente, da je troedini bog, da je vstal ...prikaži več od mrtih, .... Če pa ti to kar tako, potem bi verjetno lahko za spremembo šel še v džamijo ali v katerikoli hram katerekoli vere, poslušal njihovo verzijo maše in odšel spokojen ven z mislijo, da boš po smrti nekje večno užival v nekih nebesih ali kaj podobnega.

  • mib 16:00 06.maj 2015.

    Sem za enakopravnost in recipročnost! Torej, koliko katoliških cerkva v savdski arabiji, toliko đamij v Sloveniji. Pošteno?

  • patrijarh 12:26 06.maj 2015.

    Zadn cajt.

  • valerijakregar 12:42 06.maj 2015.

    srečni okoličani.

  • JohnSmith30699 12:57 06.maj 2015.

    hmmm...dokler ni v moji vasi in jih ne srečam,...zaradi mene, samo širijo se pa kot virus

  • Ronald Reagan 13:08 06.maj 2015.

    Bravo Zokunda ti mujoipasmaterjebaliciganejedan

  • JohnSmith30699 13:09 06.maj 2015.

    vsak verski objekt je pljunec v faco napredku človeštva!

  • Swap 13:28 06.maj 2015.

    hitro bojo tudi pri tebi, hahaha, tipicna slovenska miselnost "dno od dna"

  • JohnSmith30699 13:31 06.maj 2015.

    ne štekam čisto kaj si hotel s tem povedati... seveda bodo kmalu tudi pri meni "doma" če jim pa noben ne nasprotuje v imenu enakopravnosti in šit

  • h3o 13:44 06.maj 2015.

    Se še komu zdi, da je izgradnja islamskih objektov v teh časih nevarna???

  • STF 14:30 06.maj 2015.

    Me zanima kok casa bodo lokalci poslusali molitve po 5x na dan.

  • depresija 14:53 06.maj 2015.

    Ti vse veš, smešni. Ne bit tolk paranoičen, pa četudi živiš nekje, kjer je vsaka deseta ''zagrnjena z zavesami'', kot ti praviš. Ker v Ljubljani ni niti ena na 10.000.

  • allstarr111 14:53 06.maj 2015.

    No končno, bodo padle cene nepremičnin v centru Ljubljane, preiferija pa bo zato lahko malo pridobila na vrednosti.E zoki zoki, vse za keš, pravilno bi bilo da ga ob otvoritvi obrežejo, se pa bojim da doma v Srbiji ...prikaži več ne bo lahko razložit zadeve :)ampak vse za keš

  • patriarh 15:00 06.maj 2015.

    Če je lahko na vsakem kucle cerkev pa na vsakem vogalu kapelca, majo lahko pa tut pripadniki islamske veroizpovedi en verski objekt na 24.000 kvadratnih km površine Slovenije. Pa pustmo ob strani neutemeljen, paranoičen strah pred vsem, kar islam predstavlja.

  • Avatar čavez
    čavez 15:16 06.maj 2015.

    Bodo skopali dovolj globoko jamo da gredo vsi vanjo z Zokiem na čelu.

  • KOJAK 15:27 06.maj 2015.

    Jaz se bolj slabo počutim ko kak pijan slovenček zakolje svojo ženo ali partnerko, ker se to dogaja skoraj vsak teden. Kot ljubljančan pa se počutim odlično.

  • KOJAK 15:28 06.maj 2015.

    Jaz se bolj slabo počutim ko kak pijan slovenček zakolje svojo ženo ali partnerko, ker se to dogaja skoraj vsak teden. Kot ljubljančan pa se počutim odlično.

  • jakec1575 13:02 06.maj 2015.

    Slovenski muslimani potrebujejo svoj prostor. Preblem je v tem, ker slovenski politicni zagamanci niso uspeli zbrati denarja za to in je slovenska muslimaska skupnost sprejela denar katarja. To so vahabiti/salafiti in sunitska smer. Vahabiti so v Bosni precej problematični in ...prikaži več se jih tezko otepajo. Upam, da slvenska muslimanska skupnost, ve kaj dela in ima vajeti v svojih rokah in ne bo dovolila "urjenje" in ucenje ekstremistov v dzamiji. Sicer pa jim zelim vso sreco in prelep objekt.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.