Slovenija
16304 ogledov

V Rusiji strmoglavilo letalo s šefom skupine Wagner

Komentarjev 208
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 20:05 23.avgust 2023.

    Nekdo je žičko precvikal!

  • PasjaProcesija 20:07 23.avgust 2023.

    Nekaj pri tej zgodbi vseeno smrdi oz. manjka. Težko si zamišljam, da bi Putin ukazal sestrelitev. Ruši njegov mačo kult. Napol gol jezdi konja, hrani tigre, testira ostrostrelske puške, premaguje najboljše hokejiste itd., pa bi ukazal strahopetno sestrelitev? Sploh, ker ...prikaži več je imel desetine priložnosti, da bi npr. Prigožina v sekundi zadavil pred kamerami ali pa bi vsaj slednjega na Rdečem trgu do smrti pretepli naključno mimoidoči domoljubi. Še Stalin se ni znebil Žukova. Prigožin je mogoče še živ.

    • zdrej 20:14 23.avgust 2023.

      Tako kot da kaj takega že v preteklosti ni dogajalo!?!? Recimo Litvinenko, pa verjetno tudi Nvalski, pa ša mariskateri skok skozi okno.

    • pulse 20:15 23.avgust 2023.

      Mogoče pa je Prigožin že nekaj časa mrtev in je tole samo predstava za javnost...

    • zdrej 20:18 23.avgust 2023.

      Mislim da pri Putinu tu ni treba tega. Samo kaažeee "uzela ga magla" i svi muče.

    • PasjaProcesija 20:20 23.avgust 2023.

      Zakaj bi čakal do sedaj, če ga je prej imel na dosegu rok? Mnenje o Navalnem bom zadržal, je pa Litvinenko boljši primer. A se takšnih ne znebiš na način, da je v poduk drugim. Litvinenko je bil šolski primer, ...prikaži več ki ga lahko preslikamo sem. Zakaj sestreliti Prigožina, če bi ga lahko v Afriki po naključju domačini nataknili na kol in pustili v mukah umirati štiri dni?

    • zdrej 20:25 23.avgust 2023.

      Zato ker ga ni imel blizu. Pa zato, da so zadevo opravili verjetno 100%. Welcome tu Russia killers culture!! Poglej malo info. Več letal je strmoglavilo. To pa mora biti naključje, da je večina v lasti-povezano z imenom prigožin.

    • PasjaProcesija 20:27 23.avgust 2023.

      10. julija letos so o sestanku poročali praktično vsi mediji. "Poglej malo info".

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 22:51 23.avgust 2023.

      Seveda se Stalin ni znebil Žukova, če je bil ta heroj nad heroji. Ga je pa poslal tja v eno vukojebino na uro gledat. Kar se tiče Putina: saj ni on ukazal sestrelitve. Bila je tehnična okvara 😉 Zdaj sledi ...prikaži več pogreb s vojaškimi častmi.

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 22:53 23.avgust 2023.

      P S. Zakaj pa bi delal cirkus iz vsega skupaj. Brezveze, ne koristi ničemur. Za Putuna je bistveno, da se ga je znebil. Na "lep način". Zdaj bo kakšno solzo potočil.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 23:43 23.avgust 2023.

      Na spisku potnikov je poleg Prigožina tudi zloglasni ruski naci Dmitrij Utkin. Utkin je pravi ustanovitelj skupine Wagner, vendar se je ta povzpela do Putinove zasebne vojske šele ko Jevgenij Prigožin postane njen finacer. Da je na spisku potnikov tudi ...prikaži več Utkin ne bi bilo čudno, če ga že cca. leto dni ni bilo več videti v javnosti!? Govorilo se je, da naj bi s Putinom prišel v hud spor glede prioritet Wagnerjevcev v Afriki!? O tem, da Putin za vojno izkorišča tudi afriške vire se danes malo govori

    • PasjaProcesija 04:39 24.avgust 2023.

      Igxigx2, lokacija sestrelitve je povsem stran od fronte in na sorazmerno pomembnem območju. Trenutno je govora o sestrelitvi s strani ruske zračne obrambe, ne okvari. Na tej lokaciji ne moreš obtožiti nekega lokalnega pijanca za samovoljno odreditev ukaza. Ljudstvo kupi ...prikaži več marsikaj, tega pa še njim ne bi prodali. Nihče ne bi niti tudi verjel, da je letalo kogarkoli ogrožalo. Preobrat bi se zgodil, če se je za odreditev ukaza zgodil vdor v komunikacijski sistem ali pa so streljali saboterji.

    • PasjaProcesija 04:48 24.avgust 2023.

      StarMačk, za moje pojme je bil Wagner od nekdaj "redna" ruska vojska, le da mu je oznaka zasebnosti dajala širša pooblastila. Prigožin je bil njen financer, vendar kdo pa je (bil?) Prigožin? Od kod njemu denar? Ni oligarha, ki bi ...prikaži več lahko tako dolgo obdobje iz svojega žepa financiral tako drage igrice. V finančnem smislu je Prigožin Putin. Posrednik finančnih tokov ruske elite, ki je deloval na terenu. Pogrešljiv operativec, vendar v domovini ena najvidnejših osebnosti. Utkin pa je metal slabo luč.

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 07:58 24.avgust 2023.

      @pasja Kje vidiš, da je govora o sestrelitvi? Jaz berem le to, da je letalo strmoglavilo. O vzrokih nič. Po mojem mnenju je šlo za sabotažo, najverjetneje manjšo količino exploziva na mororju ali kaj podobnega. Da je vzrok okvara, bo ...prikaži več pa uradna verzija. Saj ne mislis, da bi Putin priznal da ga je dal pospraviti? Vsaj jaz bi tako naredil. Brez pompa in tako, da se mi ne bi dalo dokazati. Vsaj ne brez preiskave. Ki je seveda ne bo oz. bo "potrdila", da je šlo za okvaro.

    • mph2 09:57 24.avgust 2023.

      Tukaj zanimiva kot vedno analiza Richarda Medhursta. Po mojem je lahko seveda Putin sumljiv, je tega sposoben, ... vendar pa bi to bil zdaj ravno napačen čas. Lahko naključje, če je sploh umrl, lahko Putin, .... lahko pa NATO, ki ...prikaži več jih Wagner moti v Afriki. https://www.youtube.com/watch?v=d9zTcXK5YK4&t=1090s

  • Jernej65 22:45 23.avgust 2023.

    Morilski mrhovinarji se sami koljejo med seboj, ukrajinci lahko samo opazujejo.

    • Interceptor 23:14 23.avgust 2023.

      Jernej, tragična osebnost, vedno na napačni strani zgodovine.

    • Jernej65 23:19 23.avgust 2023.

      Interceptor, po tvoje je morilski Putler na pravi strani zgodovine. Polovico svojega naroda bo sam pokopal. In ti si želiš takega voditelja za svojo državo, da boš na pravi strani zgodovine. Daj no, malo preberi kaj si napisal, preden objaviš. ...prikaži več Še mene je sram, da v Sloveniji obstajajo Interceptorji tvojega kalibra.

    • Interceptor 23:34 23.avgust 2023.

      Jernej, po tvoje je morilski Zelenski na pravi strani zgodovine. Polovico svojega naroda bo sam pokopal. In ti si želiš takega voditelja za svojo državo, da boš na pravi strani zgodovine. Daj no, malo preberi kaj si napisal, preden objaviš.…

    • Jernej65 23:41 23.avgust 2023.

      Interceptor, ko ne veš kaj bi, začneš bedaka delati iz sebe.

    • Interceptor 23:47 23.avgust 2023.

      Morda pa ti skušam kaj dopovedati?

    • Jernej65 23:51 23.avgust 2023.

      Si mi že dopovedal, da si še en rusofilski nakladač na forumu, ki nima nič pametnega za povedati in ne loči agresorja od branitelja.

    • Interceptor 23:59 23.avgust 2023.

      Nisem jaz kriv, če nimaš pameti.

    • Jernej65 00:08 24.avgust 2023.

      Interceptor, sem raje med vsaj 90%slovencev, ki nimamo pameti, kot med takimi kot si ti, ki imajo pamet morilskega Putlerja.

    • Cccc 00:18 24.avgust 2023.

      Intefucku je crknila še zadnja celica v riti, možgani so že dolgo mrtvi

    • Interceptor 00:45 24.avgust 2023.

      Dvojni napad, kakšna čast. In to dva največja zagriženca. Če že tako vztrajata, vama bom dovolil, da mi poližeta podplate.

    • zdrej 08:26 25.avgust 2023.

      @interceptor Torej praviš, da je Zelenski poslal svoj narod v smrt. Zanimivo. A umirajo na Ruskih tleh Ukrajinci ali na Ukrajinskih tleh Rusi? Oboji umirajo za totalno brez veze, ker si je en nekdanji KBGjevček zamislil veliko Rusko carstvo. Sedaj ...prikaži več bi pa bilo mogoče prav da bi še Ruska federacija razpadla. Tak samo v opozorilo komu drugemu, ki bi se rad igral vojne igrice.

  • munja 19:53 23.avgust 2023.

    Malo dvomim, da je tole res.

  • Kmodri 22:32 23.avgust 2023.

    Putin izdajalecem ne odpušča! To je v njegovem genomu KGB-jevca!

  • Toma 20:07 23.avgust 2023.

    Sem mislil, da bo padelskozi okno. Zgleda, da je bil več vreden, pajedobil še avion zraven ;-)

    • Interceptor 23:07 23.avgust 2023.

      Ti že veš, vedeževalec. Misliš, da so vsi tako prizadeti kot ti?

    • Cccc 00:24 24.avgust 2023.

      Tako prizadet kotm nterfuck ni nihče

    • Interceptor 00:40 24.avgust 2023.

      Mnenja se razlikujejo. Morda imam jaz enako mnenje o tebi.

  • Cccc 19:34 23.avgust 2023.

    Dog eat dog 🤣🤣🤣

    • Interceptor 23:05 23.avgust 2023.

      Joj, kako si pameten in ponosen nase, bedak.

    • Cccc 00:14 24.avgust 2023.

      Interfuck, 100x sem ti že povedal da si edini kreten tukaj ti, bebec zarukan

    • Interceptor 00:41 24.avgust 2023.

      SI pač trmast, ampak to še ne pomeni, da si postal bolj pameten.

  • Toma 21:40 23.avgust 2023.

    Pa je šel med dobre Ruse, samo tako naprej!

    • Interceptor 23:11 23.avgust 2023.

      Sarkazem ali okvara možganov? Včasih je težko presoditi.

    • Cccc 00:22 24.avgust 2023.

      Interfuck, pri tebi sigurno okvara možganov

    • Interceptor 01:09 24.avgust 2023.

      Pri tebi se kaj takšnega sploh ne bi moglo okvariti.

  • pravičnik77 19:38 23.avgust 2023.

    verjetno je bila nesreča, ja😁😁😁 in jaz sem papež. je pa lepo videt, kako padajo ruski "vodje", eni skozi okna, drugi čez balkon, tretji z avioni... na kakšen način bo "padel" Putin?

  • Avatar lopov
    lopov 19:47 23.avgust 2023.

    je imel priložnost odstraniti Putina... pa si premislil sedaj ga putin sestrelilvker ni vedel kaj naklepa.. drugače bi padel kje z stolpnice kot to dela putinovi čistilci...

    • Interceptor 23:04 23.avgust 2023.

      Nehaj pit, ker ti škodi.

    • Cccc 00:27 24.avgust 2023.

      Interfuck, ti bi pa lahko začel da se strezniš

    • Interceptor 00:36 24.avgust 2023.

      Ne sodi drugih po sebi.

    • Avatar lopov
      lopov 06:41 24.avgust 2023.

      eno nacistično krvoločno tele majn.. ljudi je kar z macolo pobijal in imel macolo v vili kot trofejo zraven slike katere je pobil

  • sam1 19:49 23.avgust 2023.

    Ta je bil "hladen" že nekaj časa,čeprav se je včeraj še javil iz neke afriške republike,kjer naj bi se boril na +50 stopinjah vročine,danes pa že na poti iz Moskve proti Sankt Petersburgu. Je pa v redu,da ni tako kot ...prikaži večt ostali škodljivi elementi padel skozi okno ali celo storil samomor.....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 02:47 24.avgust 2023.

    Najbolj pričakovani dogodek leta!!!

  • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 22:48 23.avgust 2023.

    "Preobrat v Rusiji. Prigožin borcem izdal nov ukaz." Pod tem člankom sem 24.6. napovedal, da je Prigožin dead meat. Zmotil sem se samo v načinu likvidacije. Predvideval sem hitmana, ker je Putin to metodo že večkrat uporabil. Najbrž je presodil, ...prikaži več da bi bilo preveč sumljivo, paje spremenil modus. Da vidimo, če bo pogreb z vojaškimi častmi. Tudi tega sem napovedal. Seveda po Putin prvi med "žalujočimi". Vedno je bilo tako, ko so se v Rusiji bíli boji za oblast. In Putin to zgodovino dobro pozna.

  • bogomir95 19:58 23.avgust 2023.

    A se kdo spomni kako je umrl pred leti Džemalj Bjedić !

    • ico8 20:11 23.avgust 2023.

      … ali pa kompletna polska vlada!!!

    • timja 23:56 23.avgust 2023.

      ali pa astronauti nase, ki so vedeli,da ne gredo na luno in bili preglasni- kar 5 jih je umrlo v kratkem času

    • satir 07:28 24.avgust 2023.

      Za Đemala je krožil vic o črni skrinjici ki so jo našli ko je njegovo letalo dol padlo: se sliši glas od Djemala : "Daj meni da ja malo vozam"

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 19:59 23.avgust 2023.

    Sestreljen ?! Sicer pa počakajmo, tu nikoli ni tako kot je videti na prvi pogled..:D

    • oneh 20:05 23.avgust 2023.

      Vidiš luckyss, da se lahko včasih tudi levaki in normalni strinjamo. Na radarju se vidi, kako je drugo Wahnerjevo letalo, katero je bilo isti čas v zraku zavilo proti RuSSki meji. In ne bi bilo prvič da kdo umre pol ...prikaži več si pa na svojem pogrebu kupi najlepši venec (anonimno seveda), na kar se spomnja še vrsto let. Ko bodo pokazali truplo... Je pa kljub temu Putler poblaznel zločinec, mi imamo svobodo in levaki plešete.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 20:12 23.avgust 2023.

      Glej, niti sem jaz levak, niti ti normalen...Ampak dvomim, da bi ga Putin odstranil na ta način...Tu nekaj smrdi, tako kot je smrdelo pri "puču" in vsem kar se je zgodilo po njem...Nekaj tu ne "tima" ;(

    • oneh 20:32 23.avgust 2023.

      Visoke temperature, poplave, RuSSi pušijo v Ukrajini, levaki zanikajo... le kam ta svet drvi? Če oseba diha kot levak, dela kot levak, misli kot levak, je videti kot levak in sama pravi da ni levak- ali naj verjamem besedam ali ...prikaži več videnem? Ker sem v dilemi pa še imamo svobodo in levaki plešete.

    • zdrej 20:33 23.avgust 2023.

      Razmisli malo lucky!! 6 letal je padlo. To pa mora biti naključje. Ali? Pa večina je registrirana na Wagner group! Seveda počakajmo. Mora biti naključje!! A ne Lucky!??? To vsekakor ni prikaz moči vašega velikega vodje Putina. To je zgolj ...prikaži večj naključje. Tako kot je bilo naključje pri primeru Litvinenko.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 20:40 23.avgust 2023.

      To Putinu pri javnem mnenju ne bo koristilo, zato dvomim, da je on dal nalog.....Lahko le ugibamo, največji kreteni pa seveda vse veste :DD

    • Avatar Lion007
      Lion007 20:46 23.avgust 2023.

      Leti, leti, leti Prižogin BUUUUUUUUUM u tla......

    • Interceptor 23:54 23.avgust 2023.

      Žal je res. Pametni bomo žalovali za izjemno osebnostjo, bedakom pa je zahodna propaganda itak že zdavnaj uničila še zadnji delček njihove človečnosti.

    • Cccc 00:26 24.avgust 2023.

      Kak degen si ti interfuck

    • Interceptor 01:06 24.avgust 2023.

      Tvojega popolnega idiotizma mi nikoli ne bo uspelo preseči.

    • h4ck3r 08:30 24.avgust 2023.

      zdrej pa od kod tebi informacije o 6 letalih? Pa kaj res toliko ljudi že živi v nekem svojem namišljenem svetu. Glede strmogljavljenega letala pa...ne vidim razloga, da bi Putin ukazal sestrelitev ali uredil strmogljavljenje...kaj bi pridobil s tako očitnim ...prikaži več ubojem? Za prikaz moči bi to naredil takoj po uporu, za ustrahiovanje bi to naredil na najbolj nepričakovani način. Lahko da je res šlo za nesrečo ali nenamerno sestrelitev, potem bo še nekaj ljudi manj na svetu. Kdo pa največ pridobi?

    • zdrej 08:44 24.avgust 2023.

      Recimo war maps, flight radar. Mogoče je ukaz iz maščevalnosti oz. odstranjevanje nasprotnikov. To je v Rusiji standard. Največ pridobi prav Putin, ker je pokazal svojo moč in vsak, ki bi se mu želel postaviti nasproti bo doživel podobno usodo. ...prikaži več Zakaj pa ne bi tega naredil takoj? Mogoče je bil presenečen, mogoče pa je tisto bilo zaigrano. V drugem primeru bi potem lahko prigožin začel groziti in ga je bilo potrebno odstraniti. Še vedno pa lahko zanikajo obstoj ukaza in valijo vse na "nesrečo".

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:51 24.avgust 2023.

      Putin, da veliko na svoj ugled in ni nor, da bi si ga omajal... Lahko bi ga "umaknil" na so bolj primernih načinov...Lahko pa ugibamo o vzrokih, od "prijateljskega ognja", sabotaže s strani obilice drugih sovražnikov, do poskusa uprizoritve lastne ...prikaži več smrti, če ima željo po "penziji"...

    • zdrej 08:58 24.avgust 2023.

      Zato pa je Litvinenka odstranil, ker pazi na svoj ugled!

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:03 24.avgust 2023.

      Ja, čudno, da ga ni povozil ruski taksist z lado sredi Londona in izkaznico FSB, ki mu je slučajno izpadla na kraju nesreče...Očitna epidemija zarukanosti, pa saj ni čudno..Če najbolj zahojene cerkvene ovce pase najbolj skrajen komunist, se ve koliko je ura..Kreteni.

    • zdrej 09:53 24.avgust 2023.

      lucky, ti si pač Ruska ovca in to boš ostal. Pa karkoli ti kdorkoli razlaga ne boš verjel. Ampak ti povem; Ruska zgodovina je zelo krvava, dosti bolj, kot pri drugih državah.

    • h4ck3r 10:00 24.avgust 2023.

      zdrej...pregledal vse trackerje in nikjer ni videti druge nesreče na včerajšnji dan kot pa tale. Samo poznavanje in naštevanje strani, te mogoče naredi "razgledanega" za nekoga, ki verjame vsemu kar prebere tu gor...za vse ostale pač...samo nabijaš. ;-)

    • Avatar Lion007
      Lion007 15:58 28.avgust 2023.

      Ja, ruska ovčica si. BEEEEE.

  • Boris 22:09 23.avgust 2023.

    Oops, a se je spotaknu in padu ...

    • Interceptor 23:10 23.avgust 2023.

      Priporočam ti, da začneš uporabljati možgane. To je podobno kot pri biciklu, če ga ne voziš bodo sčasoma gume prazne.

    • Cccc 00:21 24.avgust 2023.

      Jao interfuck, ko bi ti vsaj 1x uporabil tisto celico v riti

    • Interceptor 00:46 24.avgust 2023.

      Joj, c, si kot majhen poreden otrok, ki bi ga bilo treba našeškati.

  • pulse 20:05 23.avgust 2023.

    Pri lažnivcih nikoli ne veš ali govorijo resnico ali pa lažejo... Tako da še ne vemo, kaj se je v resnici zgodilo...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:18 23.avgust 2023.

      To, da je Prigožinovo zasebno letalo doživelo "nesrečo" in da so pri tem umrli potniki in posadka je potrjeno. Ali pa je dejansko na letalu bil tudi Prigožin, no to pa lahko zaenkrat vzamemo še z rezervo. Ne bi bilo ...prikaži več nič čudnega, če se bo pojavila novica, da je pod njegovim imenom potoval nekdo drug, saj je dobro seznanjen kako z dezinformacijami in dvojniki upravlja njegov šef. Vendar pa po drugi strani, če je nesreča maslo FSB oni doma redko grešijo.

    • Interceptor 23:24 23.avgust 2023.

      Kdo je lažnivec, kaj Pulse? Če misliš da veš, si le še ena zblojena žrtev vojne propagande.

    • Cccc 00:25 24.avgust 2023.

      Ne seri interfuck

  • Avatar MS
    MS 10:20 24.avgust 2023.

    1) Žrtve Putinovega napada z novičokom, monstruoznim živčnim strupom, so Sergej Skripal in hči Julija, Aleksej Navalni, Roman Abramovič

    • Avatar MS
      MS 10:21 24.avgust 2023.

      2) Po kritiki ruske invazije na Ukrajino eden za drugim umirajo ruski oligarhi. Ko v manj kot petih mesecih umre sedem oligarhov in v nekaterih primerih tudi njihove soproge in otroci, je težko verjeti, da gre zgolj za naključje in ...prikaži večn ne za načrtovano likvidacijo.

    • Avatar MS
      MS 10:22 24.avgust 2023.

      3) Ruski poslovnež, ki je kritiziral vojno v Ukrajini, Ravil Maganov je "padel" skozi okno bolnišnice v Moskvi

    • Avatar MS
      MS 10:22 24.avgust 2023.

      4) Po več skrivnostnih smrtih ruskih oporečnikov v zadnjem času je v nedeljo v Indiji po padcu skozi okno hotela umrl ruski tajkun Pavel Antov.

    • Avatar MS
      MS 10:23 24.avgust 2023.

      5) V strmoglavljenju zasebnega letala severno od Moskve je umrlo deset ljudi, ruska uprava za civilno letalstvo pa je sporočila, da je bil na seznamu potnikov tudi Jevgenij Prigožin, nekdanji vodja skupine plačancev Wagner.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:54 24.avgust 2023.

    Zaigrana smrt,tudi prigožin je namazan z vsemi žavbami

  • tomi67 19:37 23.avgust 2023.

    Sem mislil, da bo skozi okno (aviona) padel, pa so zgleda malo poenostavili.

    • Interceptor 23:12 23.avgust 2023.

      Si mislil, pa si pozabil, da nimaš pameti. In potem je nastalo skrpucalo.

    • Cccc 00:30 24.avgust 2023.

      Interceptor pravkar si v debilnosti prehitel hribarja

    • Interceptor 00:53 24.avgust 2023.

      Zdi se mi, da se ti boriš za prvo mesto na tekmovanju debilov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.