Slovenija
100 ogledov

Zakaj skrivajo ime morilca policista

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 09:17 02.julij 2016.

    tov.drago menegalija prodaja meglo.vzrok je ćisto drugje.očitno boleč za mulikulti zanesenjake. :http://www.vinkogorenak.net/2016/07/01/halo-policija-zakaj-skrivate-ime-morilca-policista-damirja-golobica/

  • ginko 11:32 02.julij 2016.

    Drago Menegalija : "Postopki so tajni, policija je objavlja nobenih imen. Ne imen osumljencev, storilcev, žrtev, prič, od nikogar. Da se vseh fazah predkazenskih postopkov imen ne objavlja.\s\sPREBERITE : http://www.vinkogorenak.net/2016/07/01/halo-policija-zakaj-skrivate-ime-morilca-policista-damirja-golobica/

  • sprehajalec 11:46 02.julij 2016.

    Počnejo natanko to, kar so desetletja počeli nemški in avstrijski mediji. Skrivajo kriminalna dejanja migrantov, da ne bi razburjali javnosti. In da na dan ne bi prišla statistika kot v Avstriji, da je 90% kriminalnih dejanj v Avstriji povezano z ...prikaži več migranti.Konec koncev, če se človek v čakanju na azil pa celo z zavrnjenim azilom sprehaja po državi, kot so to primeri v Avstriji, se bo oprijel kriminala, ker na črno ga ne upa nihče zaposliti. Saj je to čisto kristalno logično?

  • janez 12:47 02.julij 2016.

    Neuradno Mediji in policija se trudijo da skrijejo inormacijo kdo je zabodel policista. Ime in podatke o osebi, bi lahko objavili že prvi dan vendar niso. Vse več informacij kaže na to, da naj bi šlo je za ...prikaži več migranta iz Pakistana, ki je v Nemčijo prišel leta 2007 kot otrok. Ime mu je bilo Naveed Jamal Sajjadi. Ali so to le govorice ali je res bo kmalu znano.

  • Omega_v6 15:16 02.julij 2016.

    Če bi bil Slovenec ali pa res Nemec bi to NEMUDOMA OBJAVILI!! Sedaj vidite koliko smo vredni!? Dobri smo jim le za polnjenje proračuna iz katerga si oni potem delijo koliko kateri lahko vzame!!

  • mph 09:20 02.julij 2016.

    Ker sta oba umrla pa obstaja možnost seveda, da ne bo nobene obtožnice. Zakoni pa so vsekakor potrebni temeljite prenove. Predvsem s kaznimi za morilce, posiljevalce, ... toliko bolj, kadar so žrtve otroci, ko bi pa morale obstajati čisto posebne ...prikaži več kazni. Ampak kot pravi čavez spodaj, iz prakse vemo iz Švedske, Nizozemske, Nemčije, .... ko je "Nemec" nekoga zaklal ali streljal in se drl po možnosti ob tem, da je Alah velik .... o komu govorimo oz. o kateri religiji. Mimogrede, zanimivo, da pa žrtev policist in sorodniki niso imeli te pravice do varovanja pravic in bla bla bla.

  • mph 09:22 02.julij 2016.

    Hvala za link, ki pove dovolj. Se ve kakšno je moje stališče do SDS in njenih elementov, kar pa ne pomeni, da sem slep, kadar govorijo resnico oz. da jih sploh ne bi bral. In tukaj gre po mojem verjetno ...prikaži več ravno za to, kar čavez spodaj sumi.

  • mph 09:59 02.julij 2016.

    In le bo to res, bi pa morali odgovarjat tisti na policiji in drugje, ki so ZAVEDNO lagali in kršili tudi zakone, razen, če zakoni za ene veljajo za druge praktično identične primere, pa ne. In ravno to nesramno prikrivanje ...prikaži več resnice, je v par desetletjih po odprju Švedske multikulti, zaradi "staranja prebivalstva" do tega, da imajo zdaj 1400% gor posilstva. In se ve na račun koga.

  • Zmago 11:37 02.julij 2016.

    Upam, da se mediji in policija zavedate, kaj pomeni LAGATI in TAJITI lojalnim državljanom v takih primerih. Za zdaj državljani sočustvujemo s svojci policista. Naslednjič .......................... z LAŽNIVCI ???? ki govorijo o nekem SVETLOLASEM NEMCU ????Še bolj sem zaskrbljen ...prikaži večjen ................. zaradi DVOJNIH MERIL glede objavljanja imen kriminalcev ????

  • Žurnalček 18:07 02.julij 2016.

    Sojenje mrtvemu ? E moj Drago sad ga i ti pretero ! Ime se skriva samo zato , ker je MUSLIMAN , to da je šel na morje , si pa za uh zatlačte ! Ime ni objavljeno , ker ...prikaži več mora nemška policija ugotoviti in raziskati eventualno povezanost z ISIL celico v sami D. Kaj a ga bo Policija peljala v totenavtu al privatni pogrebnik , saj pogrebnik ni zavezan k molčečnosti !

  • mph 19:14 02.julij 2016.

    KDO pa je na oblasti povej? Levica?? Na oblasti so črni in neoliberalci, kapitalisti, tajkuni .... kar so spet vsi črni, če delimo svet na rdeče in črne. Tudi "beli" so bili v bistvu "črni". Kdo so tajkuni? Spet črni. ...prikaži več O kakšnih rdečih tu trobiš mi ni jasno. Oh, ja, mimogrede, če nisi vedel, rdeči so otroci črnih, ti so jih ustvarili zgodovinsko gledano.

  • Lavdan 11:47 02.julij 2016.

    Tale Menelagalija je prvovrsten nakladač. Nemci ga bodo za jajca, ker je dovolil napisati, da je morilec nemški državljan. Sedaj ko je mrtev pišejo, da je bil duševni bolnik in odvisnik. To vemo tudi mi saj zdrav človek ne zakolje drugega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.