Slovenija
10909 ogledov

Zaprtje trgovin podpira tudi SMC

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:11 17.oktober 2017.

    Zaprtje trgovin podpira tudi SMC..............ne mi reči ? Kaj pa zdravstvena reforma ? Reforma sodstva ? Vse za politične točke v leto 2018 naprej .

    • jakec1575 16:31 18.oktober 2017.

      Ja lej, kruha in iger za rajo. Če na nekaj dovolj dolgo ne odgovoris, zvodeni. igrajo na to karto pri vseh reformah. To je zloraba teorije obnasanja mnozic. Samo educirano ljudstvo se lahko upre in spremeni državo v normalno državo, ...prikaži več kar Slovenija vsekakor ni. Za povprecne volivce pa zapres v nedeljo trgovine in si opravil vrhunski mandat. Pa čeprav se že leta strinjam, da si vsi ljudje zasluzijo prosto nedeljo. In sam delam vse dni v tednu. samo to je moja izbira.

  • evelux 16:43 17.oktober 2017.

    Proti zaprtju so edino tisti ki nikoli ne delajo v soboto nedeljo in za praznike in zaradi takih ki si gredo po par žemljic bi naj bilo odprto.... tisti ki se bunite da kao pol naj nehajo delat še policija ...prikaži več rešilci gasilci če je tako pol naj dela v sobotah in nedeljah še javna uprava , servisi , in vsi ostali ki ne delajo čez vikende...

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 14:09 17.oktober 2017.

    "Kam gre ta svet, ta povečan konzumerizem ... Da niti ob nedeljah ne moremo najti časa za svoje aktivnosti in svojo družino, vodi v povsem napačno smer," je dejal Damijan. Če to izreče ekonomist (ti ponavadi vidijo v vsem samo ...prikaži večo denarce), potem vem, da je še nekaj upanja za ta hiper potrošniški svet.

  • Avatar aron222
    aron222 14:04 17.oktober 2017.

    Samo Jaznik Ti si pa bolnik res si ! A od pon pa do sob ne moreš kupiti kar potrbuješ oziroma imaš tolikšno plačo da če bi nedelje bile zaprte ne bi mogel vse zapraviti. Si pač bolnik postavi se ...prikaži veče v kožo ene trgovke . . .

  • maresem 13:04 17.oktober 2017.

    Končno en pameten ukrep, oz. podpora od te stranke.

  • smejka 16:38 17.oktober 2017.

    Najprej referendum za zaprtje, potem odlok,potem referendum za odprtje....plačajte jih pošteno, pa bodo ljudje delali.Zastonj se niti mačka ne....

  • Fucky 19:26 22.oktober 2017.

    O tem bi smeli in morali odločati zgolj tisti zaposleni trgovci, ki delajo ob nedeljah. Ne pa voluharji, nergači in lenuhi.

  • tanja64 04:51 18.oktober 2017.

    Bolani ste.....podpiram zaprtje trgovin!!!! V soboto do 15.00h vse zapreti!!!!!!

  • ptptpt4 13:45 17.oktober 2017.

    Potem naj imajo tudi gostinci prosto ob nedeljah in naj bodo restavracije in bari zaprti. Gostinski obrati pač niso življenjskega pomena in natakarji in kuharji imajo prav tako pravico do družinskega življenja!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:34 17.oktober 2017.

    In kolk zaposlenih bo zarad tega butastega všečka nekaterim politikom,ostalo brez službe??

  • Avatar darklord
    darklord 15:30 17.oktober 2017.

    jaz sigurno ne podpiram SMC ; nikoli nisem in nikoli ne bom; glede trgovin: sem proti zapiranju ob nedeljah!

    • tanja64 04:52 18.oktober 2017.

      Kaj pa delas med tednom ...revcek ubogi...

    • Avatar Džoser
      Džoser 13:22 18.oktober 2017.

      RE: darklord; Proti komu si in koga boš podprl je tvoja odločitev in pravica.Trgovke-prodajalke pa imajo povsem enake pravice kot vsi ostali državljani glede časa dela in počitka.Tega jim ne more vzeti nihče niti z referendumom,ki je bil neustaven.Stroške le ...prikaži več tega naj vrnejo predlagatelji in taki kot ti.

  • patrijarh 13:24 17.oktober 2017.

    Pol pa dejte še medicinskam sestram,policajem,gasilcem itd.nedelje frej.

    • Gigiiinjo 13:29 17.oktober 2017.

      prav vedno se najde eno tako budalo v tej temi kot ti. Primerjaš nekaj življensko nujno potrebnega z nepotrebnim. A je tebi taka sila it v trgovino kot naprimer če imaš infarkt, hudo prometno ali požar? majmun

    • Avatar Leon
      Leon 15:13 17.oktober 2017.

      Pajade ,pa svoji ženi daj fraj,da se te reši vsaj en dan na teden !

    • mph 16:26 17.oktober 2017.

      Ok, gigiiinijo, pa recimo, da je pozabil navest zaposlene po muzejih, kinih, gostinstvu, ... kjer spet NI prav nič življenjsko. Ampak od nečesa je pa le treba živeti, mar ne. Tudi sam sem proti, sem pa vsekakor zato, da so ...prikaži več delavci ob nedeljah in praznikih bistveno bolje plačani.

    • patrijarh 19:13 17.oktober 2017.

      Leon -Prov pridem tisti dan k tvoji,da popravim kar si ti zahebal.

    • patrijarh 19:14 17.oktober 2017.

      Gigiiinjo-budalo te je nenamerno naredilo.

  • Samo Jaznik 13:35 17.oktober 2017.

    sem proti zaprtju trgovin, ker bo občutno padel dobiček trgovin in s tem tudi manj davkov - premislite malo o tem ..

    • Yasha Yash 16:31 17.oktober 2017.

      G. Samo, prav na kozlanje mi gre vaše pisanje..........če ima nekdo na voljo za nakupovanje 200€, jih bo znal zapraviti tudi od pon. do sobote, se vam na zdi?????

    • evelux 17:42 17.oktober 2017.

      Še eden ki ima velik hasek od teh davkov in ki bi ga to prizadelo

    • mirror 18:00 17.oktober 2017.

      Več kot plačo ne moreš zapraviti v trgovini. Razlika je samo v tem, ali jo zapraviš v samo v delovnikih ali pa postopoma čez cel mesec nekaj tudi v nedeljah. Več se ne da, ker nimaš več denarja. Zato bo ...prikaži več dobiček trgovin vedno enak, lahko tudi večji, če ob nedeljah ne bodo odprte. Večji bo zaradi krajšega delovnega časa, manj plačila za nadure in manjše porabe energije.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:29 17.oktober 2017.

      mirror in Yasha- nekdo ki končno pametno razmišlja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.