Slovenija
193 ogledov

Zaradi napačno povezanih cevi naj bi umrlo več ljudi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 22:47 19.april 2016.

    Hmm, če je to res: "V Medicopu pa so navedli, da so v šempetrski urgenci izvedli instalacijo medicinskih plinov in nato izvedli vse teste skladno s pogodbo. Ti so bili uspešno opravljeni, kar dokazuje dokumentacija, so zatrdili. " potem sta ...prikaži več dve možnosti. Ali, da je bila dokumentacija, ne prvič ne zadnjič podpisana brez izvedbe DEJANSKIH testov. Ali pa je nekdo zlonamerno šel naknadno preklapljat cevi. Khm, malo verjetno, ampak 100% ni možno izključit verjetno.

  • BurkinecFasal 18:02 14.november 2016.

    Jaz sem večkrat doživel, da je "nadzorni organ" gradbeni dnevnik podpisoval kar v bližnji ošteriji, kamor so mu ga morali prinesti. Zakaj pa bi hodil na gradbišče, kjer je blato in prah? Pa še pooblastilo Inženirske zbornice ima, ki tako ...prikaži več kot zdravniška, še nikoli ni ukrepala proti takim. Si pa zaračuna obilno članarino.

  • maresem 16:35 19.april 2016.

    Noben kriv... tipična slovenska folklora.

  • blueone 20:36 19.april 2016.

    Akterji v zgodbi so zelo zelo zanimivi

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:15 19.april 2016.

    V resnici sta kriva verjetno vsaj dva podjetja. Eno podjetje objektivno in moralno drugo pa subjektivno in pravno. Eno ker je neumnost naredilo drugo pa ker je bilo po pogodbi odgovorna pravna oseba in ni imelo prvega podjetja na vrvici ...prikaži več oziroma preverilo če je naredilo vse tako kot mora.

  • Zmago 22:36 19.april 2016.

    No, da takole zamenjaš cevi, ki so označene z barvo ?Naj me koklja brcne, če ne gre tu za sabotažo !

  • Skippy 07:17 20.april 2016.

    Ker je vključeno zdravstvo, seveda ne bo nihče kriv, čeprav se verjetno gre za malomarnost. Ko pa se je šlo za balonarsko nesrečo ali pohojene ljudi pred diskoteko, pa so itak takoj našli krivce, čeprav so bile objektivne nesreče.

  • Avatar Leon
    Leon 19:23 19.april 2016.

    To je nikoli dokončana zgodba za naslednje desetletje ! Zdravnik ima vedno prav ,če pa se slučajno zmoti, potem zemlja to skrije . Veliki strici in tete nas opazujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.