Svet
27454 ogledov

Zato ob nedeljah ne boste mogli kupiti kruha, težjega od 250 gramov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 10:01 27.februar 2024.

    Lastnik pekarne Arena na Reki Lulezim Qenaj je svoji pekarni dodal dejavnost hitre prehrane. "Nisam ti ja mačak, da ljovim miš..."

    • LukaMB 20:19 27.februar 2024.

      Hahahahahah, poznano ja. Lulapozim Kenjaj

  • jakec1575 14:39 27.februar 2024.

    haha. ker 7 dan ni mogel delati, bi moral odpustiti pol delovne sile. te pekare so itak vedno pralnice denarja od nelegalnih poslov. uporabljajo najslabse surovine, lastniki se pa vozijo z S klaso. je pacres, da za dobro pranje denarja ...prikaži več pomaga 365 dni na leto odprt obrat.

  • kapibara 15:12 27.februar 2024.

    Ne moti me, da so v nedeljo odprte male družinske trgovine, katerih družinski člani živijo od tega dela. Poznam, delajo samo družinski člani, pa si delo porazdelijo..

  • Nevica 10:39 27.februar 2024.

    Absolutno sem proti zaprtim trgovinam ob nedeljah. Lahko pa bi delale skrjašan čas. Neverjetno je kako veliko težav se včasih pojavi res nenapovedano in bi jih trgovina zlahka rešila....Še posebno se mi zdi pomembno, da bi bile odprte tudi trgovine ...prikaži veče Bauhaus, Merkur, Sanolabor....

    • dare326 12:12 27.februar 2024.

      Odpri svojo trgovino in delaj ob nedeljah in praznikih. Posel ti bo gotovo cvetel.

    • jakec1575 14:42 27.februar 2024.

      ajde ne bluzi. vsak si zasluzi gospodov dan. tudi statistika je dokazala, da se je ves promet prenesel na druge dni. imamo bolj zdrave zaposlene, ki imajo dan zase. spostuj to.

    • jakec1575 14:42 27.februar 2024.

      za nujne stvari imas dezurne sluzbe

    • SlavkoKrizman 15:32 27.februar 2024.

      @Nevica Hitro delat v prvo trgovino in takoj zahtevat, da je trgovina odprta vsako nedeljl in, da si ti edina delavka. Pridem po sendvič in jogurt vsako nedeljo..tam nekje 30 sekund pred zaprtjem.

    • LukaMB 20:20 27.februar 2024.

      Ugotovili smo, da imamo več časa za nakup ob nedeljah kot ob sobotah, trgovine bi morale delati v nedeljo, zafrknili smo se.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.